پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

فیلم ساز اسپایک لی گفت: مردم ما عصبانی هستند چرا که آنها “زنده هر روز در این جهان که در آن سیستم است را برای شما به نفع خود.”

این برنده اسکار گفت: دلایل زمان ناآرامی شامل مرگ و میر افرادی مانند جورج فلوید بلکه گسترده تر از بی عدالتی و نابرابری.

“آن را مانند شما فقط متولد عصبانی گفت:” BBC هنر ویرایشگر خواهد Gompertz.

لی همچنین گفت: رئیس جمهور تهمت واکنش نشان داد که “او یک گانگستر او را در تلاش به یک دیکتاتور”.

Mr تهمت و تهدید کرده است به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب رشد ناآرامی های مدنی در سراسر ایالات متحده.

روز دوشنبه رئیس جمهور راه می رفت از کاخ سفید به نزدیک آتش آسیب دیده کلیسا برای مطرح کردن با کتاب مقدس پس از تظاهرکنندگان پاک شد از مسیر خود را.

لی که جدید Netflix فیلم Da 5 Bloods به دنبال یک گروه از جانبازان جنگ گفت: “من از تماشای این آخرین شب با من و خانواده ما همه فریاد در کفر است که این چیزی برگزار شد.

“این نشان می دهد از نیروی گاز, ضرب و شتم, معصوم, صلح آمیز تماشاگران بنابراین شما می تواند به روشن شدن این خیابان به طوری که شما می توانید راه رفتن به کلیسا. آن را مسخره بود.

وی افزود: “این کتاب مقدس را راحت در دست او نگاه نمی کند راحت برگزاری مقدس یا نه. من را دیده اند هرگز چیزی شبیه به آن از قبل در زندگی من به خصوص با یک رهبر جهانی.”

در سخنرانی خود قبل از رفتن به کلیسا آقای ترامپ گفت: “من رئیس جمهور شما از نظم و قانون و متحد از همه معترضان مسالمت آمیز.”

بسیاری از شهر های آمریکا دیده می شود تظاهرات و ناآرامی های پس از مرگ 46 ساله آقای فلوید در مینیاپولیس در 25 مه هنگامی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

روز یکشنبه لی منتشر شد یک فیلم کوتاه با ترکیب فیلم آقای فلوید و اریک گارنر که کشته شد در حالی که در حال بازداشت در سال 2014 با یک صحنه از فیلم 1989 انجام کار درست که در آن شخصیت های رادیویی Raheem به قتل رسیده است.

بنابراین بسیاری از دلایل به عصبانی

“چرا مردم عصبانی است؟” لی گفت: در روز سه شنبه. “مردم عصبانی هستند چرا که مردم در حال کشته شدن هستند چپ و راست پلیس راه می رفت دور.

“سیاه و قهوه ای مردم عصبانی هستند در اختلاف بین دارا و ندار – آموزش نوشیدن آب کثیف نژاد پرستی.

“مردم عصبانی به یک دلیل. آن را مانند شما فقط متولد عصبانی است. شما عصبانی هستید چرا که شما زندگی می کنند هر روز در این جهان که در آن سیستم نیست برای شما را به نفع خود.

“امید به زندگی… وجود دارد بنابراین بسیاری از چیزهایی که یک نفر می تواند یک لیست از [آنها] برای همیشه – تا جایی که خشم را از.

“این یک احمق قیاس اما اگر شما را ترک قابلمه را روی اجاق آب جوش است.”

اجتماعی و نابرابری بوده است بدیهی است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: با افرادی از اقلیت های بیشتر احتمال دارد به مرگ پس از ابتلا به بیماری است.

“آن را سیاه و سفید و قهوه ای و افرادی که تا به حال برای رفتن به محل کار جلو آستر از تمام جنبه های نگهداری آنها این [کشور] رفتن” او گفت:.

و نژاد پرستی است که به دور از منحصر به فرد بودن را به ما, او اضافه شده است.

“نژادپرستی در سراسر جهان است. این بود که جهانی همه گیر قبل از تاج.

“من یک فرد روحانی و من فکر نمی کنم که این یک تصادف است که این دو چیز اتفاق می افتد در همان زمان.”

او ترسیم نابرابری در ایالات متحده به این کشور پایه و اساس است.

“زمین به سرقت رفته بود از مردم بومی نسل کشی علیه مردم بومی و اجداد به سرقت رفته از آفریقا آورده و در اینجا به کار” او گفت:.

“بنابراین پایه و اساس ایالات متحده آمریکا است که نسل کشی و سرقت زمین و برده داری.

“هر معمار به شما بگویم که اگر شما لازم نیست که یک بنیان قوی ساختمان رفتن به لرزان و لرزان از یک روز… این گناه اصلی شده است با برخورد پس از تولد در این کشور است.”

Da 5 Bloods است در Netflix بکشد از 12 ژوئن.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de