برادر آفریقایی آمریکایی که مرگ در بازداشت پلیس را برانگیخته جهانی تظاهرات مردم خواست کنگره آمریکا برای تصویب اصلاحات در پلیس خشونت و “جلوگیری از درد”.

Philonise فلوید گفت: یک خانه شنوایی که برادرش جورج نمی تواند تبدیل به “نام دیگری در لیست”.

“رهبران که این کشور در جهان را دارد” آقای فلوید گفت.

جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس در ماه مه به عنوان یک افسر پلیس برگزار زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

لحظات پایانی فیلم برداری شد بر روی گوشی های.

چهار افسر پلیس درگیر شده اند اخراج و شارژ بیش از مرگ او.

آنچه گفته شد در خانه ؟

قانونگذاران در مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته شده اند گوش دادن به شهادت از حقوق مدنی فعالان و مقامات مجری قانون یک روز پس از مراسم تشییع جنازه خدمات جورج فلوید, 46, در هوستون.

این کمیته در نظر دارد به ارسال لایحه به کف دموکرات به رهبری خانه 4 جولای در مبارزه با خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

از آن میان می آید در سراسر کشور – و در بسیاری از موارد بین المللی – بحث در پلیس و شیوه های پاسخگویی و به طور کلی در نژادی و بی عدالتی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“من اینجا هستم تا به شما بخواهید به آن را متوقف کند. جلوگیری از درد” عاطفی Philonise فلوید, 42, قانونگذاران گفت. “جورج نامیده می شود برای کمک به او نادیده گرفته شد. لطفا گوش دادن به تماس من به شما در حال حاضر به تماس های از خانواده ما و تماس زنگ در خیابان ها در تمام جهان است.

“مردم راهپیمایی در خیابان ها گفتن شما به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

دموکرات و رییس کمیته Jerrold Nadler گفت: “ما باید به یاد داشته باشید که [جورج فلوید] است و نه فقط یک علت نام به شعار در خیابان. او یک مرد بود. او در یک خانواده… ما سوگواری از دست دادن خود را.”

نماینده جمهوری خواه جیم اردن ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به جورج فلوید مرگ و گفت: “آن زمان برای یک بحث واقعی, واقعی, بحث, راه حل های واقعی در مورد رفتار پلیس آفریقایی-آمریکایی”.

چه پیشرفت های دیگر وجود داشته اند?

به عنوان خانه شنوایی می کردند رئیس پلیس در مینیاپولیس گفت که گروه او “کاملا” می تواند اصلاح و قول داد که اجازه نمی جورج فلوید مرگ بیهوده باشد.

Medaria Arradondo گفت: یکی از اصلاحات خواهد بود به معرفی سیستم هشدار دهنده برای شناسایی رفتار افسران پلیس.

در ضمن در نیوجرسی یک کارمند فدرال اکسپرس و اصلاحات مامور شده اند به حالت تعلیق از شغل خود را پس از یک ویدیو پدید آمده از دو مرد ظاهر می شود به دوباره تصویب مرگ جورج فلوید در تلاش برای طعنه زدن مردم در اعتراض به خشونت پلیس.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de