جورج فلوید مرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند و اعتراض او را مجبور به پناهگاه


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرده است گزارش او با عجله به کاخ سفید پناهگاه در شب جمعه در ضد نژادپرستی تظاهرات.

آقای ترامپ گفت: Fox News radio او رفت پایین در طول روز برای “tiny دوره از زمان” برای یک “بازرسی”.

شده اند وجود دارد تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید و در سراسر ایالات متحده برای روز بیش از مرگ در بازداشت جورج فلوید.

اگر چه برخی از خشونت تبدیل شد که وزیر دفاع گفت: او عقب نمی استقرار “وظیفه فعال نیروهای”.

علامت Esper گفت: او را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام, قانون آن را قادر می سازد به کارگیری از نیروهای فدرال برای اجرای قانون.

“گزینه ای برای استفاده از فعال وظیفه نیروهای تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده در رفت و آمد مکرر گذشته و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است. ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر,” او گفت:.

این نشانه یک استراحت با رئیس جمهور تهمت که تهدید به استفاده از 1807 عمل و تماس بگیرید تا نیروهای نظامی به سرکوب تظاهرات.

  • زنده: دفعات بازدید: آخرین اخبار در تظاهرات فلوید

مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید که گردن دوخته بود پایین زانو از یک پلیس سفیدپوست در مینیاپولیس موجب اعتراضات گسترده.

دهها هزار نفر از مردم نشان داده اند در سراسر ایالات متحده به مدت هشت روز در برابر نژاد پرستی و افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید در حالی که همچنین خواستار پایان دادن به نژاد پرستی و تبعیض است.

اکثریت قریب به اتفاق مسالمت آمیز است اما برخی خشونت تبدیل شد و حکومت تحمیل گردیده و در تعدادی از شهرستانها.

آنچه که آقای ترامپ گفت ؟

او صحبت کردن در رادیو به فاکس برایان Kilmeade و همچنین ارسال تعدادی از توییت جدید در میان ادامه انتقاد از واکنش به ناآرامی.

یک گزارش در نیویورک تایمز به نقل از یک منبع عنوان کرد و گفت آقای ترامپ گرفته شده بود به پناهگاه در شب جمعه با محافظان.

“این یک گزارش نادرست” آقای ترامپ گفت: “من وجود دارد برای کوچک یک دوره کوتاه از زمان. و این بسیار برای یک بازرسی… شاید گاهی اوقات شما در حال رفتن به آن نیاز دارید.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

روز دوشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در آمد به صورت نقد بعد از پلیس پراکنده عمدتا مسالمت آمیز معترضان به روشن راه را برای ایستادگی در خارج از نزدیکی کلیسای سنت جان, محکم مقدس است.

آقای ترامپ محروم گفتن پلیس برای متفرق کردن معترضان.

“من نمی می گویند حرکت آنها را من نمی دانم که وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کرد که “اکثر رهبران مذهبی عاشق” سفر خود به کلیسا.

به ریاست اسقف کلیسای اسقفی, مایکل کاری متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از استفاده از این کلیسا برای “حزبی اهداف سیاسی” در حالی که اسقف اعظم واشنگتن ویلتون D گرگوری اشاره کرد و گفت: تا به حال “دستکاری” حرم.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا بازدید شوک رهبران مذهبی

وقتی پرسیده شد که در مورد اجرای قانون در طول اعتراضات آقای ترامپ بستری “شما را به بهتر از آنچه آنها انجام داده ایم… ما باید به ادارات پلیس همه به انجام بهتر” بدون دادن هر گونه اطلاعات در سیاست جدید.

در توییت خود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از رکورد خود در ایران گفت: ریاست جمهوری خود انجام داده بود بیشتر به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها از انتخابات ریاست جمهوری رقیب جو بایدن انجام داده بود “در 43 سال”.

آقای بایدن گفته است آقای ترامپ اقدامات در حال تلاش برای “خدمت احساسات خود را پایه” است و متعهد به “ترافیک در ترس و بخش”.

جورج فلوید مرگ

آنچه در آخرین اعتراضات?

شنبه شب شاهد ده ها هزار عمدتا مسالمت آمیز اعتراضات در آمریکا با سطح خشونت به طور قابل توجهی پایین اگر چه برخی از تظاهرکنندگان همچنان به سرپیچی از حکومت.

یکی از بزرگترین تظاهرات پیوست فلوید بستگان صورت گرفته در زادگاه خود از هوستون ،

در روز چهارشنبه وجود دارد حمایت بین المللی برای Floyd خانواده با راهپیمایی در ایرلند و نیوزیلند و انگلستان و استرالیا و جاهای دیگر.

ما تظاهرات جدول زمانی

Tributes to George Floyd at a makeshift memorial

جورج فلوید می میرد پس از دستگیر شدن توسط پلیس در خارج از فروشگاه در مینیاپولیس, مینه سوتا. فیلم نشان می دهد یک افسر درک چوین بالا در آقای فلوید گردن برای چند دقیقه در حالی که به او دوخته شده است به طبقه. آقای فلوید است که بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم”. او مرده بعد در بیمارستان است.

Demonstrators in Minneapolis

چهار افسران درگیر در دستگیری جورج فلوید در حال از کار اخراج شدند. تظاهرات شروع به عنوان تصویری از دستگیری به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. صدها نفر از تظاهرکنندگان به خیابان مینیاپولیس و خرابگری ماشین پلیس و ایستگاه پلیس با نقاشی های دیواری.

Protesters lie on the streets in Portland, Oregon

اعتراض گسترش به شهرهای دیگر از جمله ممفیس و لس آنجلس. در بعضی از نقاط مانند پورتلند اورگان معترضان دروغ در جاده ها شعار “نمی توانم نفس بکشم”. تظاهرکنندگان دوباره جمع آوری در اطراف ایستگاه پلیس در مینیاپولیس که در آن افسران درگیر در جورج فلوید بازداشت شد و بر اساس آتش به آن است. این ساختمان تخلیه و پلیس عقب نشینی است.

Members of a CNN crew are arrested at a protest

رئیس جمهور تهمت و سرزنش خشونت در فقدان رهبری در مینیاپولیس و تهدید به ارسال در گارد ملی در یک صدای جیر جیر. او زیر آن را در یک ثانیه صدای جیر جیر با یک اخطار “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”. دوم جیر پنهان است توسط توییتر برای “ستایش خشونت”.

Members of a CNN crew are arrested at a protest

سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez است دستگیر و در حالی که پوشش مینیاپولیس اعتراض. آقای Jimenez بود گزارش زنده هنگامی که افسران پلیس دستبند به دست او است. چند دقیقه بعد چند تا از همکاران خود را نیز دستگیر کردند. همه آنها بعد از آن منتشر شد هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها.

درک چوین به اتهام قتل

Former Minneapolis police officer Derek Chauvin after being charged over the death of George Floyd

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین, 44 متهم به قتل و قتل نفس. هزینه حمل یک ترکیب حداکثر 35 سال حبس.

Demonstrators set fire to rubbish in New York

خشونت گسترش در سراسر ایالات متحده در ششمین شب از تظاهرات. در مجموع حداقل پنج تن کشته شدند در تظاهرات از ایندیاناپولیس به شیکاگو. بیش از 75 شهرستانها دیده شد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند. حکومت تحمیل سراسر ایالات متحده به تلاش برای جلوگیری از ناآرامی.

Trump posing with a Bible outside a boarded-up church

رئیس جمهور تهمت و تهدید به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب رشد ناآرامی های مدنی. او می گوید: اگر شهرها و ایالات متحده موفق به کنترل تظاهرات و “دفاع از ساکنان خود را” او را استقرار ارتش و “سرعت حل این مشکل برای آنها”. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کلیسا آسیب دیده در مدت کوتاهی پس از پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در این نزدیکی هست.

George Floyd’s family joined protesters in Houston

دهها هزار نفر از معترضان دوباره به خیابان. یکی از بزرگترین تظاهرات در جورج فلوید وطن از هوستون ، بسیاری از سرپیچی از حکومت در شهرهای مختلف اما تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

هزاران نفر شعار “نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس” و “black lives matter” در مرکز لندن.

برخی از 20000 در پاریس به یاد مرگ سیاه آدما ترائوره در فرانسه بازداشت پلیس در سال 2016.

چه پس زمینه ؟

آمریکا تظاهرات آغاز شد و پس از یک ویدئو نشان داد آقای فلوید بودن دستگیر 25 مارس در مینیاپولیس و یک افسر پلیس در ادامه به زانو زدن در گردن او برای چند دقیقه و حتی پس از او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

افسر درک چوین با اتهام سوم-قتل درجه و ظاهر خواهد شد در دادگاه در هفته آینده. سه نفر دیگر از افسران پلیس را از کار اخراج شده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این فلوید مورد شرح زیر است موارد بالا مشخصات مایکل براون در فرگوسن میسوری; اریک گارنر در نیویورک و دیگران که رانده Black Lives Matter جنبش در سال های اخیر است.

برای بسیاری از خشم بیش از آقای فلوید مرگ نیز نشان دهنده سال از سرخوردگی بیش از نابرابری های اجتماعی-اقتصادی و تبعیض است.

چگونه است که ناآرامی های آسیب دیده شما ؟ به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>