رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که برای ارسال در ارتش برای سرکوب رشد ناآرامی های مدنی بیش از مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس.

او گفت: اگر شهرها و ایالات متحده موفق به کنترل تظاهرات و “دفاع از ساکنان خود را” او استقرار ارتش و “سرعت حل این مشکل برای آنها”.

مرگ جورج فلوید, 46, در مینیاپولیس در 25 مه باعث ابراز خشم در سراسر کشور است.

شهرهای بزرگ اجرا شده اند حکومت به عنوان ناآرامی ها وارد آن روز هفتم.

نیویورک شهر تحمیل کرده است citywide مستند تا 05:00 روز سه شنبه. واشنگتن دی سی و در عین حال تمدید آن مقررات منع رفت و آمد برای دو شب.

اما تظاهرات ادامه خواهند داد. آنها آغاز شد و پس از یک ویدئو نشان داد آقای فلوید دستگیر و یک افسر پلیس در ادامه به زانو زدن در گردن او حتی پس از او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

افسر درک چوین با اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس و ظاهر خواهد شد در دادگاه در هفته آینده. سه نفر دیگر از افسران پلیس را از کار اخراج شده است.

روز دوشنبه یک مقام معاينات اعلام کرد آقای فلوید مرگ یک قتل.

چه تهمت می گویند ؟

رئیس جمهور تحویل یک آدرس کوتاه از باغ گل رز کاخ سفید در روز دوشنبه و در آن مشخص شده بود صدا از نزدیکی و اعتراض پراکنده بودن با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

او گفت: “همه آمریکایی ها به درستی بیمار و شورش توسط, وحشیانه, مرگ جورج فلوید” اما گفت که حافظه خود را نمی باید بود “غرق توسط اوباش عصبانی”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای ترامپ توصیف صحنه های غارت و خشونت در پایتخت در روز یکشنبه به عنوان “مجموع رسوایی” قبل از اینکه متعهد به تقویت این شهر دفاع.

“من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال,” او گفت:.

آقای ترامپ سپس توجه خود را تبدیل به ملی تظاهرات که او مقصر “حرفه ای آنارشیست” و ضد فاشیستی گروه Antifa. روز یکشنبه او تعیین شده Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی.

به نام او در شهرها و ایالات متحده برای استقرار گارد ملی ذخیره نیروی نظامی است که می تواند به نام به دخالت داخلی در شرایط اضطراری “در تعداد کافی است که ما تسلط خیابان”. در مورد 16,000 نیروهای خود مستقر شده اند برای مقابله با ناآرامی ها تا کنون.

آقای ترامپ افزود: “اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم… پس من استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

“من می خواهم از برگزارکنندگان این ترور به متوجه است که شما در صورت مجازات شدید” او گفت:.

نظرات خود را با swift انتقاد از ارشد دموکرات. جو بایدن حزب presumptive نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای ترامپ [بود] با استفاده از نظامی آمریکا علیه مردم آمریکا”.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: “چگونه پایین می توانید این رئیس جمهور برود ؟ … اقدامات خود را آشکار واقعی خود را در طبیعت است.”

تشدید نیروی?

در طول پنج شنبه, فشار, رشد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اقدام برای رسیدگی به افزایش ناآرامی در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده است. به عنوان خورشید مجموعه در واشنگتن دی سی در یک عجله مرتب باغ گل رز آدرس رئیس جمهور مشخص شده آنچه که در عمل خواهد بود.

فرمانداران هشدار داده بودند که اگر آنها به طور موثر امن, ملک و ایمنی در خیابان های رئیس جمهور خواهد استناد یک صد ساله قانون به اعزام ارتش آمریکا در خاک آمریکا. و در منطقه کلمبیا است که در زیر فدرال اختیارات رئیس جمهور در حال حاضر در دستور نظامی برای استقرار در نیروی.

لحظاتی قبل رئیس جمهور صحبت کرد و وعده او در کنار معترضان مسالمت آمیز کسانی که سربازان مسلح پاک مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید است.

این مجموعه صحنه را برای رئیس جمهور به راه رفتن با کارکنان ارشد در سراسر پارک و به سنت جان کلیسا بود که به آرامی آسیب دیده در آتش سوزی مجموعه توسط تظاهر کنندگان قبلی شب – مهم حرکت نمادین و یا غیر ضروری عکس, فرصت, بسته به یک چشم انداز. نما در مقابل ساختمان با کتاب مقدس او وعده داده است که امریکا بود “آمدن قوی” و “آن را نمی خواهد”.

وجود دارد هیچ صحبت از پلیس اصلاحات یا علل ریشه ای از اعتراضات آغاز شد که در هفته گذشته در هر نقطه در شب را رسیدگی است. او گفت که او بود “رئیس جمهور از قانون و نظم” – یک نشانه به نظر می رسد که راه حل خود را به بحران جاری خواهد بود تشدید نیروی.

آنچه در آخرین با تظاهرات?

بیش از 75 شهرستانها دیده می شود تظاهرات بیش از آنچه که اتفاق افتاده است به جورج فلوید. خیابان ها که تنها چند روز پیش متروک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس را پر کرده اند با تظاهرکنندگان راهپیمایی شانه به شانه.

تظاهرات لگد کردن برای یکی دیگر از پنج. بیش از 40 شهرستانها تحمیل کرده اند و یا تمدید خود حکومت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

روز یکشنبه عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات دوباره داد راه را برای خشونت در بسیاری از شهرها با درگیری فوران میان پلیس و معترضان.

ماشین پلیس سوزانده شد ساختمان به آتش کشیده شده و غارت مغازه ها در مکان های مختلف. ده ها تن از شهرستانها تحمیل حکومت, اما آنها به مبارزه طلبیده.

  • چگونه آفریقایی-آمریکایی ها درمان شده توسط قانون است?

بسیاری از فیلم ها به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی از سراسر ایالات متحده به نظر می رسد برای نشان دادن پلیس ضد شورش در پاسخ نامتناسب به تظاهر کنندگان. ده ها تن از حملات هدف قرار دادن روزنامه نگاران گزارش شده است.

و رئیس لویی پلیس در کنتاکی اخراج شد پس از اجرای قانون شات به جمعیت قتل صاحب یک کسب و کار در این نزدیکی هست.

شهردار گرگ فیشر گفت: افسران و نیروهای درگیر در تیراندازی موفق به فعال کردن دوربین بدن. “این نوع از نهادی عدم تحمل نخواهد شد” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de