شب گذشته او در یک کتاب مقدس در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا در سراسر جاده ها از کاخ سفید است. امروز او به دیدار حرم به سنت جان پل دوم نیز در واشنگتن دی سی.

اما ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنالینگ از وابستگی مذهبی شده است مورد استقبال طیف وسیعی از روحانیون به عنوان ملت در تلاش برای مدیریت چالش های دوقلو از یک بیماری همه گیر و گسترده اعتراض سیاسی.

اسقفی اسقف واشنگتن حق کشیش Mariann زمانی مشخص گفت: “رئیس جمهور فقط با استفاده از مقدس ترین متن مقدس از سنت یهودی-مسیحی و یکی از کلیساها از اسقف نشین و بدون اجازه به عنوان یک پس زمینه برای یک پیام تضاد به تعالیم عیسی مسیح است.”

جیمز مارتین کشیش یسوعیون و مشاور به واتیکان ارتباطات گروه در توئیتر خود نوشت: “اجازه دهید من روشن شود. این شورش. کتاب مقدس است نه یک سرپا نگه داشتن. یک کلیسا عکس نیست op. دین است نه یک ابزار سیاسی است. خدا است نه بازیچه شما.”

خاخام جک مولین, رئيس جمهور از ادیان داد و گفت: “از دیدن رئیس جمهور تهمت ایستاده در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس در پاسخ به تماس برای عدالت نژادی – بلافاصله پس از استفاده از نیروی نظامی برای پاک کردن معترضان مسالمت آمیز – یکی از مهمترین و آشکار سوء استفاده از دین است که من تا کنون دیده اند.”

رئیس جمهور تهمت نمی کند متعلق به یک جماعت خاص فقط گاهی حضور یک سرویس و بارها گفته است که او نمی خواهم از خدا آمرزش بخواه.

  • “خدا می خواستم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور’
  • انجیلی زنانی که رد تهمت

اما در حالی که او ممکن است در نظر نمی کلیسا ضروری برای زندگی شخصی خود ممکن است در عین حال با نگه داشتن کلید به آینده سیاسی خود.

در سال 2016 آقای ترامپ برنده 81 درصد از سفید انجیلی آرا و نظرسنجی های خروج یافت که کاتولیک ها او را حمایت بیش از هیلاری کلینتون 60% به 37%.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت به عنوان قهرمان انجیلی و رای دهندگان محافظه کار می تواند به نظر می رسد عجیب و غریب با توجه به استفاده از تفرقه شعارهای خود را سه ازدواج اتهام تجاوز جنسی توسط ده ها تن از زنان hush-پرداخت پول به یک بازیگر فیلم مستهجن و ثبت اظهارات نادرست ساخته شده در طول ریاست جمهوری خود – بیش از 18,000 با توجه به پوینتر موسسه Politifact سایت.

اما او تا به مهر و موم قدرتمند پیوند مذهبی با رای دهندگان با آغوش سیاسی خود را اولویت ها و انتصاب دو دیوان عالی کشور – برت Kavanaugh و نیل Gorsuch – و فدرال قضات با خود پشتیبانی می کند.

این ممکن است توضیح دهد که چرا هر چند نامنظم congregant خود را — که رئيس جمهور بارها خواستار بازگشایی کلیساها و گفت: در 22 مه “اگر آنها آن را انجام نمی, من باطل خواهد شد فرمانداران.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مذهبی محافظه کاران به نظر می رسد بیشتر هسته جامد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان پایه با وجود ناآرامی های سیاسی و تعداد زیادی از مرگ و میر ناشی از Covid-19.

با توجه به آخرین تحقیقات پیو نظرسنجی 77 درصد از سفید انجیلی پروتستان ها می گویند او را به انجام یک کار خوب در دست زدن به این بیماری همه گیر به پایین فقط 4 درصد از سه هفته پیش.

اما در حالی که یک رای گیری بلوک باقی مانده وفادار کشور بزرگ است که عمیقا تقسیم شده است. با توجه به تجزیه و تحلیل وب سایت megyn kelly, که collates همه رای داده 43 درصد از آمریکایی ها موافق با رئیس جمهور را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که 53.4% رد.

چند رهبران مذهبی امیدوار هستند که برنده این دیدار به حرم ممکن است او را تشویق به تأمل در سخنان پس از آن پاپ ژان پل دوم و تحویل به سازمان ملل در سال 1995 است.

“در پاسخ به این ترس که سياه وجود انسان در پایان قرن 20th,” او گفت: “مشترک تلاش برای ساخت تمدن را دوست دارم.”

جورج فلوید مرگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de