جورج فلوید مرگ: ناآرامی های گسترده به عنوان حکومت به مبارزه طلبیده سراسر آمریکا


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

حکومت دستور داده شده است در شهرستانها در سراسر ایالات متحده به تلاش برای ناآرامی های بنیادی موجب مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس.

اما آنها را به مبارزه طلبیده شده است در بسیاری از مناطق با مغازه ها غارت اتومبیل سوخته و ساختمان حمله کردند. پلیس ضد شورش با استفاده از گاز اشکآور و گلوله های لاستیکی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست “شفا” بیش از مرگ جورج فلوید اما گفت که او نمی تواند اجازه دهد اوباش به تسلط.

سفید سابق پلیس است که به اتهام قتل آقای فلوید, 46, در مینیاپولیس.

درک چوین, 44 است با توجه به نظر می رسد در دادگاه در روز دوشنبه ،

در فیلم آقای چوین دیده می شود علاوه بر آقای فلوید گردن برای چند دقیقه در روز دوشنبه. آقای فلوید بارها و بارها می گوید که او قادر به نفس کشیدن.

سه نفر دیگر از افسران حاضر در این زمان نیز از آنجا اخراج شده است.

این فلوید مورد پرسیده است: ما خشم بیش از افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید. این شرح موارد بالا مشخصات مایکل براون در فرگوسن و اریک گارنر در نیویورک و دیگران که رانده سیاه زندگی مهم جنبش است.

اما برای بسیاری از آن نیز نشان دهنده سال از سرخوردگی بیش از نابرابری و تبعیض نژادی نیست حداقل در مینیاپولیس خود را.

چه آخرین معترضان?

بزرگ تظاهرات صورت گرفته در حداقل 30 شهرستانها در سراسر ایالات متحده. آنها تا حد زیادی مسالمت آمیز در روز شنبه به خشونت هایش بعد در روز.

یکی از شهرهای بدترین تحت تاثیر ناآرامی است لس آنجلس. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری در شهر و فعال گارد ملی – ذخیره نیروی نظامی است که می تواند به نام به دخالت داخلی در شرایط اضطراری.

کل شهر تحت 20:00 تا 05:30 منع رفت و آمد. متعدد مغازه ها به غارت شده از جمله در معروف خرده فروشی راههای Melrose و فیرفکس در حالی که سربار فیلم نشان داد آتش سوختن. زودتر گلوله های لاستیکی و ضربه معترضان با باتوم. صدها نفر بازداشت شده اند ساخته شده است.

شهردار اریک Garcetti گفت این بود: “سنگین ترین لحظه من تجربه کرده ام” پس از شورش در سال 1992 که برانگیخته توسط تبرئه پلیس ضرب و شتم رادنی کینگ.

در نیویورک20 ماشین پلیس به آتش کشیده شدند و ده ها تن از بازداشت ساخته شده است. ویدئو همچنین نشان داد یک ماشین پلیس رانندگی به یک جمعیت از معترضان. شهردار بیل د Blasio گفت: این وضعیت بود و نه آغاز شده توسط افسران, اما کنگره نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: نظرات خود را غیر قابل قبول بودند و او نباید بهانه ای برای افسران.

شیکاگو شهردار لری Lightfoot تحمیل 21:00 تا 06:00 تا اطلاع ثانوی مقررات منع رفت و آمد و گفت او را “منزجر” توسط خشونت است.

“من دیده ام معترضان پرتاب پرتابه در اداره پلیس… بطری آب ادرار و خداوند می داند چه چیز دیگری” او گفت:.

اگر چه در بسیاری از مکان های حکومت مشاهده شد با اکثریت نیز در بسیاری از مکان ها وجود دارد شواهد سرپیچی.

در آتلانتامعترضان همچنان در خیابانها پس از حکومت نظامی شروع به صدمه زدن به اموال و وسایل نقلیه. ده ها تن از بازداشت ساخته شد.

مینیاپولیس که در آن جورج فلوید درگذشت دیده است و کمتر خشونت یک شبه. برخی از 700 گارد ملی افسران در حال کمک به پلیس و آنها در عمل به سرعت به اجرای مقررات منع رفت و آمد اعمال شده وجود دارد. استار تریبیون گفت: این اقدام بود که تا کنون به رهبری ناآرامی های شب گذشته بود.

برای دومین روز در حال اجرا یک جمعیت زیادی از معترضان به سخره ملی افسران گارد در برابر کاخ سفید در واشنگتن, DC.

ایندیاناپولیس یکی از شهرستانها که تا به حال دیده می شود تظاهرات مسالمت آمیز در طول روز روشن خشونت بعد. حداقل یک اثر تیراندازی رخ داده است اما پلیس گفت: هیچ مسئول ترخيص سلاح.

در تحت حکومت نظامی فیلادلفیا, 13 افسر پلیس زخمی شد و حداقل 35 دستگیری ساخته شده به عنوان فروشگاه ها غارت شد, اتومبیل های پلیس را به آتش کشیدند و ساختمان های مخدوش.

یک شبه حکومت نیز اعلام شده است که در میامی و پورتلند و لوییدر میان دیگر شهرستانها.

سان فرانسیسکو آخرین به اعمال حکومت نظامی اعلام شده توسط شهردار لندن نژاد برای 20:00 به وقت محلی روز یکشنبه پس از غارت و خشونت است.

اما در میان این خشونت نیز وجود دارد لحظات همبستگی. در فلینتمیشیگان کلانتر کریس سوانسون در زمان شورش کلاه از مردان خود را گذاشته باطوم و خواسته معترضان آنچه آنها می خواستند. پس از در آغوش گرفتن و بالا سپاس, آنها شعار می دادند “با ما” و کلانتر بود.

چه رئیس جمهور گفت ؟

روز چهار شنبه آقای ترامپ گفت که آقای فلوید مرگ بود “پر از آمریکایی ها با وحشت و خشم و غم و اندوه”.

“من ایستاده قبل از اینکه شما به عنوان یک دوست و متحد به هر آمریکایی به دنبال صلح او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی از کیپ کاناورال در فلوریدا پس از پرتاب به مدار از دو فضانورد ناسا توسط میلیاردر ایلان شرکت SpaceX.

رئیس جمهور با تقبیح اقدامات “غارتگران و آنارشیست” را متهم کرده که آنها را از dishonouring حافظه از آقای فلوید. آنچه مورد نیاز بود, او گفته بود “شفا نه نفرت عدالت نه هرج و مرج”.

“من نمی خواهد اجازه می دهد عصبانی اوباش به تسلط – اتفاق نمی افتد,” او اضافه شده است.

آقای ترامپ سرزنش کرده شهردار مینیاپولیس – حزب دموکرات – برای عدم کنترل این تظاهرات که بدترین از رئیس جمهور صورت گرفت ،

رئیس جمهور حزب دموکرات رقیب جو بایدن متهم کرده است او را از دادن اکسیژن به تعصب و گفت: کسانی که مسئول آقای فلوید مرگ باید پاسخگو باشند.

اما او همچنین محکوم شورش کرد و گفت: “در اعتراض به چنین خشونت حق است و لازم است. اما به آتش کشیدن جوامع و نیازی به تخریب نیست.”

بسیاری از شهرداران و مقامات محلی شده اند در تلاش برای جدا کردن تظاهرات واقعی بیش از آقای فلوید مرگ از ناآرامی های خشونت آمیز اغلب سرزنش “غیر خودی” برای غارت و چپاول و آتش سوزی. شده اند وجود دارد گزارش های بسیاری از ساکنان در تلاش برای متوقف کردن اعمال خشونت آمیز.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید?

روز دوشنبه پلیس با یک تماس تلفنی از یک محله در فروشگاه مواد غذایی وی از سوی مامورین که جورج فلوید پرداخت کرده بود با تقلبی $20 توجه داشته باشید.

ماموران در تلاش بودند تا او را در یک وسیله نقلیه پلیس زمانی که او کاهش یافته است به زمین دادند claustrophobic.

به گفته پلیس او از لحاظ جسمی در برابر افسران و دستبند. تصویری از این حادثه نشان نمی دهد که چگونه این درگیری آغاز شده است.

با آقای چوین زانو در گردن خود آقای فلوید شنیده می شود گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” و “آیا مرا بکشند”.

با توجه به مقدماتی کالبد شکافی توسط شهرستان معاینه پزشکی افسر پلیس به زانو در آقای فلوید گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه – تقریبا سه دقیقه بود که پس از آقای فلوید شد غیر پاسخگو است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

نزدیک به دو دقیقه قبل از آقای چوین را برداشته زانو دیگر افسران چک آقای فلوید راست مچ دست به صورت یک پالس و قادر به پیدا کردن یکی. او به بیمارستان منتقل شد و مرده در اطراف یک ساعت بعد.

اولیه کالبد شکافی موجود در شکایت کیفری علیه آقای چوین نیست پیدا کردن شواهد “پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق”.

به پزشکی قانونی اشاره کرد آقای فلوید بود زمینه ای قلبی و ترکیبی از این “پتانسیل باده در سیستم خود را” و در حال مهار توسط ماموران “به احتمال زیاد منجر به مرگ او”.

آقای چوین متهم شده بود روز جمعه سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس بیش از نقش خود در آقای فلوید مرگ است.

آقای فلوید خانواده گفت: آنها می خواستند با یک مطلب جدی, قتل درجه اول مسئول همچنین از دستگیری سه نفر دیگر از ماموران درگیر است.

Hennepin County دادستان Mike Freeman گفت: “پیش بینی اتهامات” برای دیگر افسران را ارائه جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>