خشونت فوران کرده است در شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا جورج فلوید پس از او از لحاظ جسمی مهار توسط پلیس در مینیاپولیس.

ما در نگاه برخی از داده ها در سراسر جرم و جنایت و عدالت در ما و آنچه در آن نشان می دهد در مورد تجربه آفریقایی-آمریکایی ها زمانی که می آید به قانون و نظم است.

1. آفریقایی-آمریکایی ها هستند بیشتر احتمال دارد به ضرب گلوله

چهره های در دسترس برای حوادث که در آن پلیس شلیک و کشتن مردم نشان می دهد که برای آفریقایی-آمریکایی ها وجود دارد احتمال بسیار بالاتر از اینکه به ضرب گلوله نسبت به خود را به طور کلی اعداد در جمعیت ایالات متحده.

در واقع در سال 2019 اگر چه آفریقایی-آمریکایی ها ساخته شده تا کمتر از 14 درصد از جمعیت (بر اساس سرشماری آمار و ارقام) آنها اختصاص بیش از 23 درصد از این فقط بیش از 1000 کشنده تیراندازی توسط پلیس است.

و این رقم بوده است نسبتا سازگار پس از سال 2017, در حالی که تعدادی از سفید قربانیان می آیند پس از آن.

2. آفریقایی-آمریکایی ها دستگیر می شوند در یک نرخ بالاتر برای سوء مصرف مواد مخدر

آفریقایی-آمریکایی ها دستگیر شده برای سوء مصرف مواد مخدر در یک نرخ بسیار بالاتر از سفید آمریکایی ها اگر چه نظرسنجی ها نشان می دهد استفاده از مواد مخدر مشابه در سطح.

سوء مصرف مواد مخدر دستگیری توسط نژاد

در سال 2018 حدود 750 نفر از هر 100,000 آفریقایی-آمریکایی دستگیر شده بودند برای سوء مصرف مواد مخدر در مقایسه با حدود 350 نفر از هر 100,000, سفید آمریکایی است.

قبلی نظر سنجی های ملی در استفاده از مواد مخدر نشان می دهد که استفاده از مواد مخدر در نرخ مشابه اما آفریقایی-آمریکایی ها همچنان به بازداشت در یک نرخ بالاتر.

برای مثال یک مطالعه توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا یافت می شود که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند 3.7 برابر بیشتر احتمال دارد بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا از سفیده حتی اگر نرخ خود را از ماری جوانا استفاده قابل مقایسه بود.

3. آفریقایی-آمریکایی ها در زندان

آفریقایی-آمریکایی زندانی در پنج بار نرخ سفید آمریکایی ها و در تقریبا دو برابر نرخ اسپانیایی-آمریکایی ها با توجه به آخرین داده ها.

در سال 2018 آفریقایی-آمریکایی ها ساخته شده و تا حدود 13 درصد از جمعیت ایالات متحده, اما نشان داده و تقریبا یک سوم از این کشور با جمعیت زندان.

سفید آمریکایی ها ساخته شده تا حدود 30 درصد از جمعیت زندان – با وجود به نمایندگی از بیش از 60 ٪ از کل جمعیت ایالات متحده.

که بیش از 1000 آفریقایی-آمریکایی زندانی برای هر 100,000 آفریقایی-آمریکایی ها در مقایسه با حدود 200 سفید زندانیان برای هر 100,000, سفید آمریکایی است.

جمعیت زندانیان در هر 100000 نفر توسط نژاد

آمریکا زندان جمعیت تعریف شده است به زندانیان محکوم به بیش از یک سال در ایالتی یا فدرال زندان است.

  • دیدگاه: چرا نژاد پرستی در آمریکا بدتر از در اروپا
  • آمریکایی گفتگو در مورد مسابقه

حبس نرخ کاهش یافته است برای آفریقایی-آمریکایی ها در طول دهه گذشته اما هنوز هم تا بیشتر از جمعیت زندان از هر مسابقه.

بیشتر بخوانید از بررسی واقعیت

خود را برای ما ارسال سوالات

دنبال کنید با ما در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de