جورج Floyd: مینیاپولیس شورای وعده برای از بین بردن اداره پلیس


اکثریت مینیاپولیس شورای شهر متعهد شده است برای از بین بردن اداره پلیس محلی یک حرکت قابل توجهی در میان در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ در ماه گذشته.

نه از 13 مشاوران گفت: “مدل جدید امنیت عمومی” ایجاد خواهد شد در یک شهرستان که در آن اجرای قانون متهم شده است از نژاد پرستی.

شهردار یعقوب فری زودتر مخالف حرکت نقشه کشی بوس از جمعیت.

ضد نژادپرستی تظاهرات برگزار شده است فلوید پس از مرگ در بازداشت پلیس.

اما اقدامات امنیتی در سراسر کشور برداشته شد و در روز یکشنبه به عنوان ناآرامی شروع به سهولت.

آقای فلوید مراسم تشییع جنازه برای برنامه ریزی روز سه شنبه در هوستون شهرستان خانه خود را قبل از او به مینیاپولیس. اعتراضات آغاز شده و پس از ویدئو ظهور نشان می دهد که 46 ساله آمریکایی آفریقایی دوخته به زمین با یک افسر پلیس زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

افسر درک چوین شده است را رد کرد و به اتهام قتل. سه نفر دیگر از افسران بودند که در این صحنه نیز اخراج و به اتهام کمک و معاونت در جرم.

چه مینیاپولیس اعضای شورای شهر می گویند ؟

نه مشاوران خواندن بیانیه ای به صدها نفر از معترضان در روز یکشنبه.

“ما در اینجا چون اینجا در مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده روشن است که ما سیستم موجود از پلیس و امنیت عمومی است نه نگه داشتن جوامع ما امن” رئیس شورای شهر لیزا بندر به نقل شد.

“تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند. دوره.”

Ms بندر گفت: جزئیات تعمیرات اساسی طرح نیاز به بحث بیشتر و اضافه کرد که او سعی خواهد کرد برای تغییر بودجه پلیس نسبت به جامعه مبتنی بر استراتژی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در همین حال شورای الندرا کانو توییتی که “حق وتو-اثبات اکثریت” در این شورا موافقت کرده بود که اداره پلیس شهر “است reformable و ما در حال رفتن برای پایان دادن به زمان policing سیستم”.

روند راه اندازی یک جامعه جدید-چراغ بدن است که به احتمال زیاد برای چند ماه, BBC, شمال امریکا, خبرنگار پیتر Bowes می گوید.

اصلاحات طرح در مینیاپولیس همچنین مجموعه آنچه که به احتمال زیاد طولانی و پیچیده بحث بر سر راه های جدید پلیس در سراسر آمریکا.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر?

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در حال حاضر گفت که انتقال پول از پلیس به خدمات اجتماعی.

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” شد یک پاره در آخرین تظاهرات خیابانی که گاهی اوقات ریخته به خشونت و غارت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“Defunding” طرفداران را برای سال بوده است محکوم کردن آنچه که آنها را به عنوان تهاجمی militarised پلیس در ایالات متحده است.

آنها استدلال می کنند که پلیس بخش ” بودجه باید کاهش داد و بودجه منحرف اجتماعی برنامه های غیر ضروری برای جلوگیری از رویارویی و درمان نژادی تقسیم.

ما تظاهرات جدول زمانی

Tributes to George Floyd at a makeshift memorial

جورج فلوید می میرد پس از دستگیر شدن توسط پلیس در خارج از فروشگاه در مینیاپولیس, مینه سوتا. فیلم نشان می دهد یک افسر درک چوین بالا در آقای فلوید گردن برای چند دقیقه در حالی که به او دوخته شده است به طبقه. آقای فلوید است که بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم”. او مرده بعد در بیمارستان است.

Demonstrators in Minneapolis

چهار افسران درگیر در دستگیری جورج فلوید در حال از کار اخراج شدند. تظاهرات شروع به عنوان تصویری از دستگیری به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. صدها نفر از تظاهرکنندگان به خیابان مینیاپولیس و خرابگری ماشین پلیس و ایستگاه پلیس با نقاشی های دیواری.

Protesters lie on the streets in Portland, Oregon

اعتراض گسترش به شهرهای دیگر از جمله ممفیس و لس آنجلس. در بعضی از نقاط مانند پورتلند اورگان معترضان دروغ در جاده ها شعار “نمی توانم نفس بکشم”. تظاهرکنندگان دوباره جمع آوری در اطراف ایستگاه پلیس در مینیاپولیس که در آن افسران درگیر در جورج فلوید بازداشت شد و بر اساس آتش به آن است. این ساختمان تخلیه و پلیس عقب نشینی است.

President Trump tweets about the unrest

رئیس جمهور تهمت و سرزنش خشونت در فقدان رهبری در مینیاپولیس و تهدید به ارسال در گارد ملی در یک صدای جیر جیر. او زیر آن را در یک ثانیه صدای جیر جیر با یک اخطار “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”. دوم جیر پنهان است توسط توییتر برای “ستایش خشونت”.

Members of a CNN crew are arrested at a protest

سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez است دستگیر و در حالی که پوشش مینیاپولیس اعتراض. آقای Jimenez بود گزارش زنده هنگامی که افسران پلیس دستبند به دست او است. چند دقیقه بعد چند تا از همکاران خود را نیز دستگیر کردند. همه آنها بعد از آن منتشر شد هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها.

درک چوین به اتهام قتل

Former Minneapolis police officer Derek Chauvin after being charged over the death of George Floyd

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین, 44 متهم به قتل و قتل نفس. هزینه حمل یک ترکیب حداکثر 35 سال حبس.

Demonstrators set fire to rubbish in New York

خشونت گسترش در سراسر ایالات متحده در ششمین شب از تظاهرات. در مجموع حداقل پنج تن کشته شدند در تظاهرات از ایندیاناپولیس به شیکاگو. بیش از 75 شهرستانها دیده شد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند. حکومت تحمیل سراسر ایالات متحده به تلاش برای جلوگیری از ناآرامی.

Trump posing with a Bible outside a boarded-up church

رئیس جمهور تهمت و تهدید به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب رشد ناآرامی های مدنی. او می گوید: اگر شهرها و ایالات متحده موفق به کنترل تظاهرات و “دفاع از ساکنان خود را” او را استقرار ارتش و “سرعت حل این مشکل برای آنها”. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کلیسا آسیب دیده در مدت کوتاهی پس از پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در این نزدیکی هست.

George Floyd’s family joined protesters in Houston

دهها هزار نفر از معترضان دوباره به خیابان. یکی از بزرگترین تظاهرات در جورج فلوید وطن از هوستون ، بسیاری از سرپیچی از حکومت در شهرهای مختلف اما تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

Mourners gather to remember George Floyd

یک یادبود جورج فلوید برگزار شد در مینیاپولیس. کسانی که جمع شده بودند در ادای احترام ایستاده در سکوت برای هشت دقیقه, 46 ثانیه مقدار زمان آقای فلوید است که ادعا شده است بر روی زمین تحت بازداشت است. صدها نفر با حضور در این سرویس که شنیده مداحی از حقوق مدنی فعال برگرد Al Sharpton.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>