جورج Floyd: ‘همه گیر نژادپرستی’ منجر به مرگ او یادبود گفت


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک وکیل برای جورج فلوید گفته یک یادبود است که “همه گیر نژادپرستی” منجر به مرگ او در دست پلیس در ایالت مینه سوتا شهرستان.

بنیامین Crump گفت: مرگ آقای فلوید که پس از یک افسر گفته زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت در ماه گذشته بود که “بد”.

صدها نفر با حضور در مینیاپولیس که همچنین شنیده مداحی از حقوق مدنی فعال برگرد Al Sharpton.

از آن زمان به ایستادن و می گویند “دریافت زانو خود را خاموش گردن ما” او گفت:.

آقای فلوید را کشتن که دستگیر شد در تصویری است باعث خشم و موجب موجی از تظاهرات در شهرهای سراسر ایالات متحده است.

در ضمن چند بلوک دور سه افسر پلیس به اتهام کمک و معاونت در جرم آقای فلوید قتل ساخته شده و اولین حضور خود در دادگاه. وثیقه تعیین شد در $1m (£800,000) اما می توان کاهش به $750,000 اگر آنها دست در هر اسلحه متعلق به آنها و ملاقات دیگر شرایط قاضی گفت.

درک چوین افسر که در ادامه به زانو زدن در آقای فلوید گردن به او التماس کرد که او نمی تواند نفس کشیدن با اتهام قتل درجه دوم است و با توجه به نظر می رسد در دادگاه در روز دوشنبه ،

اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات طی هشت روز مسالمت آمیز است اما برخی فرود به خشونت و شورش با حکومت اعمال شده در تعدادی از شهرستانها.

چه اتفاقی افتاده است در یادبود?

پرداختن به خدمات آقای Crump گفت که “نه coronavirus همه گیر که به کشته شدن جورج فلوید”.

“این بود که دیگر همه گیر” او گفت:. “این بیماری همه گیر از نژادپرستی و تبعیض است.”

اعضای Mr فلوید خانواده کشیش جسی جکسون, مینه سوتا, فرماندار Tim Walz, مینه سوتا, سناتور ctq و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری میان چند صد نفر در این سرویس در شمال مرکزی دانشگاه در مرکز شهر مینیاپولیس.

Philonise فلوید یکی از Mr فلوید برادران شرح داده شده که چگونه این خانواده شده بود فقیر که او و آقای فلوید جوان بودند و تا به حال شسته و لباس های خود را در سینک و خشک آنها را در فر.

“این مرد دیوانه تمام این مردم را به دیدن برادر من این شگفت انگیز است او را لمس بسیاری از قلب,” او گفت:.

Reverend Al Sharpton در عین حال خواستار پاسخگویی.

“ما متوقف نخواهد شد,” او گفت: با اشاره به اعتراضاتی که صورت گرفته است در هر ایالت آمریکا. “ما در حال رفتن به رفتن نگه دارید تا زمانی که ما تغییر کل سیستم از عدالت است.”

در یک عاطفی مدح او گفت که آقای فلوید داستان حال تکرار است که مردم سیاه در امریکا است.

“چه اتفاقی افتاد به Floyd اتفاق می افتد هر روز در این کشور در آموزش و پرورش در خدمات بهداشتی و درمانی و در هر منطقه از زندگی آمریکایی. آن زمان برای ما به ایستادن در جورج نام و می گویند: دریافت زانو خود را خاموش گردن ما,” او گفت:.

بیشتر مراسم تجلیل برگزار خواهد شد آقای فلوید را زادگاه کارولینای شمالی در روز شنبه و در شهر هوستون در روز دوشنبه.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

دیگر چه واکنش شده است وجود دارد به اعتراضات?

در اولین ویدئو نظرات فلوید پس از مرگ رئیس جمهور سابق باراک اوباما گفت: تظاهرات بودند به عنوان عمیق به عنوان هر چیزی که او دیده بود در طول عمر خود و به نام آمریکایی ها برای به دست گرفتن فرصت برای مقابله با مشکلات اساسی در جامعه است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“بیش از حد اغلب برخی از این خشونت آمده است از مردمی که قرار بود در خدمت و محافظت از شما” آقای اوباما گفت.

“من می خواهم شما بدانید که شما ماده است. من می خواهم شما بدانید که زندگی خود را ماده رویاهای خود مهم است.”

دوشس Sussex, Meghan Markle نیز با صدور پیام شخصی در مورد فلوید مرگ گفت: زندگی خود اهمیت و حوادث اخیر ویرانگر شده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چه اتفاقی افتاد به Floyd?

جورج فلوید, 46, بود توسط پلیس متوقف بررسی خرید سیگار با پول تقلبی در 25 مارس در مینیاپولیس.

یک ویدئو نشان داد فلوید دستگیر و یک افسر پلیس در ادامه به زانو زدن در گردن او برای چند دقیقه و حتی پس از او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

تظاهرات در گرفت و ادامه داد: از آنجا که در بسیاری از شهرهای آمریکا و همچنین در سطح بین المللی با تظاهرات روز چهارشنبه در استرالیا و فرانسه و هلند و انگلستان که در آن هزاران نفر با تجمع در مرکز لندن.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

فلوید مرگ شرح زیر است موارد بالا مشخصات مایکل براون در فرگوسن میسوری; اریک گارنر در نیویورک و دیگران که رانده Black Lives Matter جنبش در سال های اخیر است.

برای بسیاری از خشم بیش از فلوید مرگ نیز نشان دهنده سال از سرخوردگی بیش از نابرابری های اجتماعی-اقتصادی و تبعیض است.

تظاهرات بیش از مرگ و ادامه داد: در ده ها تن از شهرستانها در پنج شنبه شب با وجود گسترده حکومت.

آنها شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز با شهرهایی مانند لس آنجلس و شیکاگو آرامش محدودیت های خود را در میان امیدوار است که بدترین خشونت را گذرانده بودند.

یک معاينات نشان داد که فلوید بود coronavirus در اوایل ماه آوریل. اما مقامات تاکید کرد که این هیچ نقشی در مرگ او.

ما تظاهرات جدول زمانی

Tributes to George Floyd at a makeshift memorial

جورج فلوید می میرد پس از دستگیر شدن توسط پلیس در خارج از فروشگاه در مینیاپولیس, مینه سوتا. فیلم نشان می دهد یک افسر درک چوین بالا در آقای فلوید گردن برای چند دقیقه در حالی که به او دوخته شده است به طبقه. آقای فلوید است که بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم”. او مرده بعد در بیمارستان است.

Demonstrators in Minneapolis

چهار افسران درگیر در دستگیری جورج فلوید در حال از کار اخراج شدند. تظاهرات شروع به عنوان تصویری از دستگیری به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. صدها نفر از تظاهرکنندگان به خیابان مینیاپولیس و خرابگری ماشین پلیس و ایستگاه پلیس با نقاشی های دیواری.

Protesters lie on the streets in Portland, Oregon

اعتراض گسترش به شهرهای دیگر از جمله ممفیس و لس آنجلس. در بعضی از نقاط مانند پورتلند اورگان معترضان دروغ در جاده ها شعار “نمی توانم نفس بکشم”. تظاهرکنندگان دوباره جمع آوری در اطراف ایستگاه پلیس در مینیاپولیس که در آن افسران درگیر در جورج فلوید بازداشت شد و بر اساس آتش به آن است. این ساختمان تخلیه و پلیس عقب نشینی است.

President Trump tweets about the unrest

رئیس جمهور تهمت و سرزنش خشونت در فقدان رهبری در مینیاپولیس و تهدید به ارسال در گارد ملی در یک صدای جیر جیر. او زیر آن را در یک ثانیه صدای جیر جیر با یک اخطار “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”. دوم جیر پنهان است توسط توییتر برای “ستایش خشونت”.

Members of a CNN crew are arrested at a protest

سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez است دستگیر و در حالی که پوشش مینیاپولیس اعتراض. آقای Jimenez بود گزارش زنده هنگامی که افسران پلیس دستبند به دست او است. چند دقیقه بعد چند تا از همکاران خود را نیز دستگیر کردند. همه آنها بعد از آن منتشر شد هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها.

درک چوین به اتهام قتل

Former Minneapolis police officer Derek Chauvin after being charged over the death of George Floyd

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین, 44 متهم به قتل و قتل نفس. هزینه حمل یک ترکیب حداکثر 35 سال حبس.

Demonstrators set fire to rubbish in New York

خشونت گسترش در سراسر ایالات متحده در ششمین شب از تظاهرات. در مجموع حداقل پنج تن کشته شدند در تظاهرات از ایندیاناپولیس به شیکاگو. بیش از 75 شهرستانها دیده شد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند. حکومت تحمیل سراسر ایالات متحده به تلاش برای جلوگیری از ناآرامی.

Trump posing with a Bible outside a boarded-up church

رئیس جمهور تهمت و تهدید به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب رشد ناآرامی های مدنی. او می گوید: اگر شهرها و ایالات متحده موفق به کنترل تظاهرات و “دفاع از ساکنان خود را” او را استقرار ارتش و “سرعت حل این مشکل برای آنها”. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کلیسا آسیب دیده در مدت کوتاهی پس از پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در این نزدیکی هست.

George Floyd’s family joined protesters in Houston

دهها هزار نفر از معترضان دوباره به خیابان. یکی از بزرگترین تظاهرات در جورج فلوید وطن از هوستون ، بسیاری از سرپیچی از حکومت در شهرهای مختلف اما تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر