جورج Floyd: توییتر را به Juneteenth یک شرکت تعطیلات

رئیس توییتر و مربع گفته است که هر دو شرکت خواهد افتخار Juneteenth به عنوان یک شرکت تعطیلات در امریکا است.

جک دورسی همچنین گفت: توییتر مشغول به کار بود برای شناسایی که در روز از آن ساخته شده بیشتر حس برای تشخیص پایان برده داری در کشورهای دیگر.

Juneteenth مشاهده شده است توسط بسیاری از آفریقایی-آمریکایی ها در 19 ژوئن هر سال به مناسبت رهایی از بردگی در ایالات متحده است.

این می آید به عنوان شرکت های پاسخ به Black Lives Matter تظاهرات در سراسر جهان است.

ریشه Juneteenth است که همچنین به عنوان شناخته شده روز آزادی و جشن روز تاریخ به سال 1865 زمانی که اتحادیه ارتش ژنرال گوردون گرنجر وارد در تگزاس به گسترش اخبار که جنگ های داخلی آمریکا به پایان رسید و برده داری همراه با آن است.

بیش از دو سال پیش رئیس جمهور آبراهام لینکلن را امضا کرده بود رهایی اعلامیه لغو برده داری اما این عمل ادامه داد: در بخش هایی از این کشور پس از پایان جنگ.

روز است که به طور سنتی جشن رویدادهای محلی که اغلب شامل خوانش رهایی اعلام سنتی آهنگ ها و خواندن آثار اشاره کرد آفریقایی-آمریکایی و نویسندگان.

آقای دورسی اعلام ساخته شده در یک سری از توییت کرد و گفت این امر می تواند یک “روز جشن آموزش و پرورش و اتصال”.

هفته گذشته آقای دورسی توییتی که او ساخت یک $3m (£2.4 m) کمک مالی به بازیکن سابق NFL khezri است حقوق خود را بدانید اردوگاه به “پیشبرد آزادی و رفاه” از جوامع اقلیت.

آقای Kaepernick بهترین و شناخته شده برای زانو طول US national anthem زمانی که او یک بازیکن برای San Francisco 49ers در اعتراض به پلیس قتل آفریقایی-آمریکایی است.

او تظاهرات بودند به شدت انتقاد توسط چهره های محافظه کار از جمله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اعلام می آید به عنوان عمده دیگر ما شرکت کرده اند ابراز حمایت خود را به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات نژادی عدالت پس از مرگ در بازداشت پلیس آمریکایی مرد جورج فلوید.

همچنین در هفته گذشته توتون و تنباکو لوله Altria گفت: آن را جشن می گیرند Juneteenth به عنوان یک تعطیلات شرکت های بزرگ به زمان کارکنان برای “بازتاب شخصی و شفا” و گفت که این امر اهدا $5m به سازمان هایی که آدرس نژادی و نابرابری.

برخی از شرکت های فن آوری – از جمله گوگل و مالک الفبا بارگذاری و اینتل نیز متعهد میلیون دلار در کمک های مالی به سازمان های کار بر روی نژادی عدالت است.

چند بزرگ دره سیلیکون شرکت های روبرو نقد, در سال های اخیر برای عدم نژادی و تنوع قومی در هر دو کارکنان و رهبری است.

در ضمن ژاپن سافت راه اندازی کرده است $100m صندوق است که سرمایه گذاری در شرکت ها به رهبری “مردم از رنگ”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر