جورج Floyd: ‘غیر قابل قبول’ حمله به خبرنگاران در تظاهرات


ده ها تن از روزنامه نگاران پوشش ضد نژادپرستی تظاهرات که باید لرزاند آمریکا گزارش کرده اند که هدف حمله نیروهای امنیتی با استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و اسپری فلفل.

در بسیاری از موارد آنها گفت که با وجود نشان دادن روشن مطبوعات اعتبار.

چنین حملات “هستند غیر قابل قبول تلاش برای ارعاب [خبرنگاران]” گفت: کمیته حمایت از روزنامه نگاران نیویورک-بر اساس گروه.

حمله به روزنامه نگاران انجام شده توسط معترضان همچنین گزارش شده است.

دستگیری یک خبری سی ان ان خدمه زنده در هوا در روز جمعه در مینیاپولیس که در آن غیر مسلح سیاه جورج فلوید درگذشت در دست پلیس, اول جلب توجه جهانی به نحوه اجرای قانون مقامات در شهرستان درمان شدند خبرنگاران پوشش تظاهرات که نازل شده به شورش است.

روز سه شنبه نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون خواسته خود سفارت در واشنگتن به بررسی استفاده از زور توسط پلیس علیه استرالیا اخبار خدمه به عنوان افسران پراکنده معترضان وجود دارد از روز قبل است.

می آید پس از ده ها تن از حمله به روزنامه نگاران و رسانه های خدمه در سراسر کشور بیش از آخر هفته گزارش شده در رسانه های اجتماعی. در مجموع ما آزادی مطبوعات ردیاب غیر انتفاعی پروژه می گوید آن است که به بررسی بیش از 100 “آزادی مطبوعات نقض” در تظاهرات. حدود 90 موارد شامل حملات.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

شنبه شب دو تن از اعضای خدمه تلویزیون از خبرگزاری رویترز به ضرب گلوله کشته شد با گلوله های لاستیکی در حالی که پلیس پراکنده معترضان در مینیاپولیس هجوم یک 20:00 منع رفت و آمد.

“یک افسر پلیس است که من فیلمبرداری چرخش به اطراف خود اشاره لاستیک-گلوله تفنگ راست من” فیلمبرداری Julio-Cesar Chavez گفت. رادیو فردا گفت: مینیاپولیس, اداره پلیس تا به حال اظهار نظر نیست با وجود اینکه با ارائه تصویری فیلم.

در واشنگتن دی سی در نزدیکی کاخ سفید یک شورش افسر پلیس را سپر خود در یک تصویربردار در روز یکشنبه.

فیلمبردار شد “به وضوح قابل شناسایی به عنوان یک عضو از رسانه ها گفت: BBC آمریکا, رییس دفتر پل Danahar. “این تیم شده بود پس از تمام جهات از پلیس به عنوان آنها تحت پوشش این تظاهرات در مقابل کاخ سفید است. حمله صورت گرفت و حتی قبل از حکومت نظامی شده بود تحمیل شده و اتفاق افتاده است بدون هشدار یا اقدام تحریک آمیز”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در همان روز و در طرف دیگر کشور در لانگ بیچ کالیفرنیا خبرنگار رادیو آدولفو Guzman-لوپز گفت که او تا به حال شده است به ضرب گلوله در گلو با لاستیک گلوله توسط یک افسر پلیس است. در کابل به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که او می خواست به بررسی آنچه اتفاق افتاده است اضافه کرد: “من نمی خواهم هر کسی که از رسانه ها به صدمه دیده است.”

شبانه روز جمعه یک مهر خدمه بودند تعقیب و برخورد با اراذل و اوباش از نقاب معترضان در نزدیکی کاخ سفید است. “این بیشتر می ترسم من شده است پس از گرفتار شدن در یک اراذل و اوباش تبدیل شده است که ما در میدان تحریر [در مصر سرمایه قاهره],” جانباز فاکس خبرنگار Leland Vittert گفت.

روز شنبه, معاون, اخبار, روزنامه نگار, Michael Anthony آدامز گفت که او با اسپری فلفل در صورت در یک پمپ بنزین توسط پلیس مینیاپولیس با وجود برگزاری مطبوعاتی خود کارت در هوا و فریاد “را فشار دهید!”

  • اردن ‘pained و عصبانی’ فلوید پس از مرگ
  • مردی که مرگ تکان آمریکا

ویدئو ارسال شده توسط یکی دیگر از معاون نگار پشتیبانی از حساب خود را از آنچه اتفاق افتاده است.

در شب جمعه لیندا Tirado فری لنس عکاس خبری و فعال شد زده در چشم چپ توسط یک پرتابه به نظر می رسد که از این جهت از پلیس در مینیاپولیس. او شده است به طور دائم کور که در چشم.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

که همان شب یک خبرنگار از ایستگاه خبری محلی موج 3 در لوئیزویل کنتاکی بود ضربه فلفل توپ شلیک شده توسط یک افسر پلیس هدف به طور مستقیم در خود را به عنوان او گزارش زنده در تلویزیون. “من شروع به ضرب گلوله! من شات!” او گفت:.

یک سخنگوی لویی پلیس گفت: آنها در تلاش بودند برای شناسایی که افسر درگیر شد. “هدف قرار دادن رسانه ها قصد ما نیست” این سخنگوی گفت.

  • آخرین 30 دقیقه از جورج فلوید زندگی
  • در تصاویر: Washington DC آمار خشونت

یک خبرنگار از آلمان اخبار بین المللی پخش دویچه وله نیز با ضربه پرتابه توسط پلیس در مینیاپولیس آخر این هفته در حالی که آماده شدن برای رفتن زندگی می کنند در هوا. او با پوشیدن یک جلیقه مزین با کلمه “فشار” و نیز تهدید به دستگیری یک ویدئو نشان داد.

“کسانی که پلیس تحت مقدار زیادی از استرس خود را انجام می دهند اما البته آنها باید اجازه دهید ما کار کنند و ما” استفان Simons, خبرنگار, گفت:.

در یکشنبه, مینه سوتا, فرماندار عذر خواهی کرد به کسانی که تا به حال بازداشت شده در دولت خود را.

“من می خواهم برای یک بار دیگر تمدید من عمیق ترین عذر خواهی به روزنامه نگاران بودند که یک بار دیگر در وسط این وضعیت که سهوا اما با این وجود در بازداشت به آنها را شخصا و به اخبار سازمانها و روزنامه نگاران به همه جا” تیم Walz گفت.

حوادث آمدن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به حمله رسانه ها. او روز یکشنبه در توئیتر خود نوشت: “این Lamestream رسانه ها در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به دامن زدن به نفرت و هرج و مرج.” او گفت: روزنامه نگاران بودند “واقعا بد مردم با یک بیمار دستور کار”.

چندین آزادی مطبوعات سازمان را محکوم کرده اند این حملات است.

“متعدد حملات هدفمند است که روزنامه نگاران در گزارش از تظاهرات در سراسر کشور مواجه شده اند از اجرای قانون بیش از دو شب هر دو سزاوار سرزنش و روشن نقض متمم اول قانون اساسی” خبرنگاران کمیته برای آزادی مطبوعات گفت.

کورتنی Radsch حمایت مدیر در کمیته حمایت از روزنامه نگاران بی بی سی گفت که این گروه در تماس با مقامات به “دستور پلیس برای توقف هدف قرار دادن روزنامه نگاران و اطمینان حاصل شود که آنها قادر به انجام کارهای خود را با خیال راحت و بدون ترس از آسیب”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر