جورج فلوید ناآرامی ها : چه تهمت متحده را از ناآرامی


رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اعمال قانون و نظم و تندرو رویکرد به سمت معترضان در این هفته است کمک به تقویت پایگاه خود را از طرفداران. اما چه بخش هایی از ما که رو او را به پیروزی در سال 2016 فکر می کنم از خود تهاجمی استراتژی ؟

شرلی هارتمن یک هنرمند که با این نسخهها کار در آبرنگ و آکریلیک نقل مکان کرد به Lehigh County, Pennsylvania, سال پیش به خاطر او می خواست به احساس امن است. او سرقت شده است در فیلادلفیا یک شهرستان در حدود 60 مایل دور بود و او به دنبال یک محل که در آن او نمی باید به نگرانی در مورد خشونت.

با تظاهرات اتفاق می افتند در سراسر ایالات متحده, او می گوید که او دوباره در مورد خود ایمنی است و خوشحالم که رئیس جمهور عمل کرده و با زور و اجبار و تهدید به استقرار نظامی است. تظاهر کنندگان رفت و بیش از حد او می گوید و او پاسخ مناسب است.

“این از دست رفت می گوید:” خانم هارتمن. “آنها رفته ام به افراط و گاهی اوقات لازم است برای رفتن به افراط بیش از حد به پاسخ می دهند.”

این اعتراضات ادامه داد: برای بیش از یک هفته با ده ها هزار نفر به خیابان ها در سراسر ایالات متحده. تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز و با این حال رویترز/ایپسوس نظرسنجی نشان می دهد اکثر مردم در ایالات متحده رد از رئیس جمهور تندرو رویکرد است.

هنوز هم تعداد قابل توجهی از مردم یک سوم از کسانی که مورد بررسی قرار گرفت, حمایت از رئیس جمهور و اقدامات خود را.

بسیاری از آنها مانند Ms هارتمن – آنها زندگی می کنند در مناطق حومه از کشور و در مورد امنیت نگران هستند. دیدگاه های خود نقش مهمی را در انتخابات ماه نوامبر.

Ms هارتمن زندگی در یک منطقه نوسان در میدان نبرد ایالت پنسیلوانیا که آقای ترامپ برنده در سال 2016 و به طور گسترده ای به عنوان مهم به شانس خود را دوباره در این زمان در اطراف.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

به همین دلیل فعالان سیاسی علما و دیگران در حال تماشای از نزدیک ببینید که چگونه رئیس جمهور قانون نظم و پیام نقش کلیدی در کشورهای در سراسر کشور است.

در یک هفته بیش از 20 مصاحبه در پنسیلوانیا میسوری و کارولینای شمالی – سه متحده تهمت برنده در سال 2016 – اکثر مردم تکرار نمایش Ms هارتمن و توافق کردند که رئیس جمهور دشوار و بلاغت لازم بود و می گویند آنها را به حمایت از او در نوامبر است.

گفت: برخی از آنها به حمایت از معترضان و اهداف خود بودند اما در مورد کسانی که تا به حال تبدیل شدن به خشونت.

“من درک می کنم که چگونه مردم احساس می کنند در مورد جورج فلوید و من موافقت می کنم که چیزی نیاز به تغییر است. اما سوزاندن یک کلیسا غارت تبدیل بیش از اتومبیل های – من با آن موافق نیست. من موافق نیستم با سوزاندن یک شهر به زمین می گوید:” برایان Bufka, 47, زندگی می کند که در ورنتن میسوری و اجرا می شود یک شرکت چاپ است.

“من به حمایت از رئیس جمهور ما – من فکر می کنم قلب خود را در جای مناسب است و من به او رای دوباره.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

لایل Updike که 75 و زندگی در کارنی میسوری می گوید: “من قوی هستم در قانون و نظم است. من اصلا تحمل این خشونت – این شورش. من می خواهم برای دیدن رئیس جمهور با سفت کردن پیچ بهتر است.” وی افزود: “شهرداران و فرمانداران آن را انجام نمی, بنابراین او نیاز دارد.”

Rosella رابرتز, که با این نسخهها کار برای موسیقی تئاتر شرکت در Steelville میسوری می گوید او نگران است در مورد خشونت: “من ادعا نمی کنم که همه افرادی که معترض هستند بد هستند. اما زمانی که شما شلیک یک پلیس – که فقط شیطانی است.”

انتخابات است که هنوز پنج ماه دور و اقبال از نامزدها و احزاب سیاسی ممکن است به طرز چشمگیری تغییر. یکی از عواملی است که اقتصاد است.

برای بسیاری از محافظه کاران مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری شده است یک برکت و رحمت از لحاظ معنوی و همچنین از نظر مالی. برایان وات 45 مدیر یک ایستگاه رادیویی در کارنی میسوری می گوید که او را دوست دارد تصویر از رئیس جمهور برگزاری یک کتاب مقدس در حالی که راه رفتن در نزدیکی کاخ سفید: “این نشان می دهد که او برای کلیسا.”

Mr وات’ ایستگاه های رادیویی جان سالم به در مشکلات مالی به ارمغان آورد در مورد این بیماری همه گیر و او مطمئن است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را در این کشور از آن بی قراری است.

این خوش بین مشاهده می تواند نقش مهمی در انتخابات. به عنوان متی Dallek, یک مورخ در جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت سیاسی اشاره می ترین انتخابات لولا اقتصادی نگرانی نه مسائل اجتماعی.

“در پایان رئیس جمهور قانون نظم و قیمومیت احتمالا کمک زیادی به انتخابات می گوید:” آقای Dallek. “اما coronavirus و اقتصاد خواهد شد.”

اقتصاددانان پیش بینی یک چشم انداز مثبت در ماه های آینده یک روند است که به احتمال زیاد به کمک آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. ماهانه کار شماره این هفته بهتر از حد انتظار اما معلوم نیست چگونه این همه گیر و جدید ممکن است عفونت خوشه – را تحت تاثیر قرار دهد بهبود اقتصادی.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

دیگران بی بی سی صحبت کرد گفته است: “انرژی توسط تظاهرات و وحشت کاخ سفید از پاسخ. آنها از ترس رئیس جمهور زبان خواهد جسور تهاجمی افسران پلیس.

“مردم تبدیل شده است که توسط رئیس جمهور رفتار می گوید:” لورن آرتور, 32, یک دولت دموکراتیک سناتور در ایالت میسوری را 17th منطقه که شامل بخش هایی از حومه شهر کانزاس. او برنده در سال 2018 و معتقد است که زنان مترقی آشفته توسط رئیس جمهور اعمال خواهد رای در اعداد بزرگ: “آنها می گویند:” ما در حال رفتن به نشان می دهد تا در نیروی کامل است.'”

در دورهام کارولینای شمالی مهمی میدان نبرد دولت Gemynii 35 ساله شاعر نبود خوشحال به دیدن آقای ترامپ برگزاری مقدس در مقابل یک کلیسا در نزدیکی کاخ سفید پس از معترضان مسالمت آمیز پاک شد از راه.

“قطعا آن را احساس می کند مانند یک کابوس می گوید:” Gemynii از رئیس جمهور را به تلاش برای تحمیل نظم است. “من می توانم درک کنند که چگونه کشورهای دیگر به ما نگاه و اصلا احترام آنجا چه خبر است.”

تجربه تماشای رئیس جمهور در, اخبار کلیپ های این هفته ساخته شده است Gemynii و دوستان او در دورهام حتی بیشتر مصمم به تغییر رهبری کشور. او مضطرب زمانی که آقای ترامپ انتخاب شد و اقدامات اخیر تقویت ماموریت او: “این دیگر زنگ خطر را برای آمریکا است.”

ترس در میان دموکرات ها نزدیک است-جهانی و بسیاری از کسانی که احساس ولرم در مورد آقای بایدن که در میانه ریشه در حال حاضر متفاوت است. آنها با تمرکز بر گرفتن رئیس جمهور را از کاخ سفید است.

می گوید: پگی ویلسون 68 بازنشسته یک معلم در شهر کانزاس: “من اهمیتی نمی دهند که در آن است — از آن می تواند هر کسی. فقط کسی که به جای او.”

شرلی هارتمن می گوید که او تا به حال او یو پی اس و فراز زندگی به عنوان یک هنرمند در فیلادلفیا و نیویورک و اخیرا در Lehigh County, Pennsylvania و رای برای دموکرات ها در برخی از انتخابات است. او را انتخاب آقای ترامپ زمان گذشته است. پس از آن او می گوید: کسب و کار خود را “به آرامی بالا رفت و سال پس از سال”. او خوشحال شده است با او به عنوان رئیس جمهور.

با شروع این بیماری همه گیر کسب و کار کاهش یافته است خاموش, دوباره, و او در حال گذراندن زمان در خانه با گربه, Darma و بادام زمینی. او طول می کشد پیاده روی در پارک “طراحی و انجام در سایه چمن” و امیدوار است برای سریع بهبود اقتصادی. این متغیر یکی است که هنوز هم ناشناخته است و به احتمال زیاد برای تصمیم گیری رای خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر