پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چند فیلم از وحشیگری پلیس پدید آمده در طول اعتراضات به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید.

در بوفالو, نیویورک, دولت, دو افسر متوقف شد بعد از آنها دیده می شد تنه زدن سالمند مرد سفید به زمین.

و در شهر نیویورک, پلیس دستگیر شدند, در ویدئو تقریبا دست زدن به تظاهرکنندگان به عنوان آنها را دور زد.

در این گزارش آمده ساعت پس از یک بنای یادبود برای فلوید در مینیاپولیس شهرستان که در آن او در دست پلیس است.

قتل او نیز دستگیر شده در فیلم است باعث خشم و موجب موجی از اعتراضات علیه تبعیض نژادی و رفتار پلیس آمریکایی های آفریقایی تبار در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و جهان است.

اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات طی هشت روز مسالمت آمیز است اما برخی فرود به خشونت و شورش با حکومت اعمال شده در تعدادی از شهرستانها.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

چه ویدئوها نشان می دهد ؟

بوفالو ویدئو نشان می دهد که 75 سال رویکرد افسران پلیس اجرای حکومت نظامی. آنها سپس حرکت رو به جلو هل دادن او را به عقب و باعث او را به سقوط و ضربه سر خود را.

به عنوان او نهفته در زمین خون دیده می شود ریختن را از گوش خود را.

مرد گرفته شد دور در آمبولانس بود و بعد از آن یافت می شود که دچار آسیب شدید سر.

اولیه بیانیه از بوفالو اداره پلیس گفت: این مرد بود “. ی” و افتاده در یک “مربوط به زد و خورد معترضان” ترکیب خشم در این حادثه در رسانه های اجتماعی.

سخنگوی پلیس جف رینالدو بعد نسبت این بیانیه به افسران نه به طور مستقیم درگیر در این حادثه اضافه کرد که زمانی که این ویدئو تا به حال پدید آمده این دو پلیس که تحت فشار قرار دادند که نشان دهنده معلق شده بود و بدون پرداخت.

در همان شب یک راننده تحویل در شهر نیویورک دستگیر شد 27 دقیقه پس از این شهر مقررات منع رفت و آمد آغاز شده بود با وجود اینکه یک کلید کارگر معاف از مقررات منع رفت و آمد.

و در ویلیامزبرگ منطقه از شهر, پلیس فیلم برداری شد شارژ تظاهرکنندگان پرتاب حداقل یک نفر به زمین.

دیگر فیلم نشان داد یک مرد دروغ گفتن بر روی زمین خونریزی از سر و دستگیر شد.

چگونه باید مسئولین?

روز پنج شنبه در ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو دفاع پلیس گفت آنها را ضرب و شتم شهروندان “بدون هیچ دلیلی” و اگر آنها “این اشتباه است”.

شهردار شهرستان, بیل د Blasio گفت: مقامات “انجام همه چیز را از دیدگاه خویشتن داری”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما هر دو مردان پس از محکوم حوادث که یک شبه پدید آمده.

در یک صدای جیر جیر آقای کومو توصیف بوفالو حادثه به عنوان “کاملا غیر قابل توجیه و کاملا ننگین”.

“افسران پلیس باید اجرا – سوء استفاده – قانون” او گفت:.

در همین حال شهردار de Blasio گفت که او تا به حال شکایت به اداره پلیس شهر پس از دیدن این ویدئو از دستگیری تحویل کارگر.

آنچه که در پس زمینه ؟

حوادث اتفاق افتاده به عنوان پلیس اجرا حکومت در ده ها تن از شهرستانها در سراسر ایالات متحده پس از موجی از اعتراضات را برانگیخت توسط جورج فلوید مرگ است.

فلوید, 46, بود توسط پلیس متوقف بررسی خرید سیگار با پول تقلبی در 25 مارس در مینیاپولیس.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک ویدئو نشان داد او را دستگیر و یک افسر پلیس در ادامه به زانو زدن در گردن او برای چند دقیقه و حتی پس از او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

تظاهرات در گرفت و ادامه داد: از آنجا که در بسیاری از شهرهای آمریکا و همچنین در سطح بین المللی با تظاهرات روز چهارشنبه در استرالیا و فرانسه و هلند و انگلستان که در آن هزاران نفر با تجمع در مرکز لندن.

پلیس استرالیا به دنبال ممنوعیت تجمع در روز شنبه در شهر سیدنی در میان ترس از coronavirus خطرات بهداشتی. هزاران نفر در حال انتظار برای حضور در.

فلوید مرگ شرح زیر است موارد بالا مشخصات مایکل براون در فرگوسن میسوری; اریک گارنر در نیویورک و دیگران که رانده Black Lives Matter جنبش در سال های اخیر است.

برای بسیاری از خشم بیش از فلوید مرگ نیز نشان دهنده سال از سرخوردگی بیش از نابرابری های اجتماعی-اقتصادی و تبعیض است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

تظاهرات بیش از مرگ و ادامه داد: در ده ها تن از شهرستانها در روز پنج شنبه با وجود گسترده حکومت.

آنها به دنبال یک یادبود با حضور صدها نفر که ایستاده بود و در سکوت به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه مقدار زمان فلوید بود و ادعا شده است بر روی زمین تحت کنترل پلیس در مینیاپولیس.

یک وکیل برای جورج فلوید گفت: خدمات “همه گیر نژادپرستی” تا به حال منجر به مرگ او شد.

به مداحان فعال مدنی the Reverend Al Sharpton گفت: از آن زمان به ایستادن و می گویند “دریافت زانو خود را خاموش گردن ما”.

ما تظاهرات جدول زمانی

Tributes to George Floyd at a makeshift memorial

جورج فلوید می میرد پس از دستگیر شدن توسط پلیس در خارج از فروشگاه در مینیاپولیس, مینه سوتا. فیلم نشان می دهد یک افسر درک چوین بالا در آقای فلوید گردن برای چند دقیقه در حالی که به او دوخته شده است به طبقه. آقای فلوید است که بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم”. او مرده بعد در بیمارستان است.

Demonstrators in Minneapolis

چهار افسران درگیر در دستگیری جورج فلوید در حال از کار اخراج شدند. تظاهرات شروع به عنوان تصویری از دستگیری به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. صدها نفر از تظاهرکنندگان به خیابان مینیاپولیس و خرابگری ماشین پلیس و ایستگاه پلیس با نقاشی های دیواری.

Protesters lie on the streets in Portland, Oregon

اعتراض گسترش به شهرهای دیگر از جمله ممفیس و لس آنجلس. در بعضی از نقاط مانند پورتلند اورگان معترضان دروغ در جاده ها شعار “نمی توانم نفس بکشم”. تظاهرکنندگان دوباره جمع آوری در اطراف ایستگاه پلیس در مینیاپولیس که در آن افسران درگیر در جورج فلوید بازداشت شد و بر اساس آتش به آن است. این ساختمان تخلیه و پلیس عقب نشینی است.

President Trump tweets about the unrest

رئیس جمهور تهمت و سرزنش خشونت در فقدان رهبری در مینیاپولیس و تهدید به ارسال در گارد ملی در یک صدای جیر جیر. او زیر آن را در یک ثانیه صدای جیر جیر با یک اخطار “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”. دوم جیر پنهان است توسط توییتر برای “ستایش خشونت”.

Members of a CNN crew are arrested at a protest

سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez است دستگیر و در حالی که پوشش مینیاپولیس اعتراض. آقای Jimenez بود گزارش زنده هنگامی که افسران پلیس دستبند به دست او است. چند دقیقه بعد چند تا از همکاران خود را نیز دستگیر کردند. همه آنها بعد از آن منتشر شد هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها.

درک چوین به اتهام قتل

Former Minneapolis police officer Derek Chauvin after being charged over the death of George Floyd

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین, 44 متهم به قتل و قتل نفس. هزینه حمل یک ترکیب حداکثر 35 سال حبس.

Demonstrators set fire to rubbish in New York

خشونت گسترش در سراسر ایالات متحده در ششمین شب از تظاهرات. در مجموع حداقل پنج تن کشته شدند در تظاهرات از ایندیاناپولیس به شیکاگو. بیش از 75 شهرستانها دیده شد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند. حکومت تحمیل سراسر ایالات متحده به تلاش برای جلوگیری از ناآرامی.

Trump posing with a Bible outside a boarded-up church

رئیس جمهور تهمت و تهدید به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب رشد ناآرامی های مدنی. او می گوید: اگر شهرها و ایالات متحده موفق به کنترل تظاهرات و “دفاع از ساکنان خود را” او را استقرار ارتش و “سرعت حل این مشکل برای آنها”. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کلیسا آسیب دیده در مدت کوتاهی پس از پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در این نزدیکی هست.

George Floyd’s family joined protesters in Houston

دهها هزار نفر از معترضان دوباره به خیابان. یکی از بزرگترین تظاهرات در جورج فلوید وطن از هوستون ، بسیاری از سرپیچی از حکومت در شهرهای مختلف اما تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de