جرارد Sweeney نام grand marshal برای استمفورد سنت پاتریک روز رژه

به روز شده

استمفورد — ایرلندی-آمریکایی و فرهنگی جامعه از استمفورد است به نام آن بزرگ مارشال برای 25 سالانه رژه سنت پاتریک.

جرارد (جری) Sweeney رئیس باران کربن خواهد بود و در این سال رژه مارشال با توجه به انتشار از سازمان است.

“به عنوان جری را تست DNA تایید او 100% ایرلندی سهام از شهرستان Donegal — pretty شواهد قانع کننده ای از جری خانواده افتخار و تزلزل اتصال به ایرلند و همه چیز ایرلندی” سازمان گفت: در انتشار آن است.

Sweeney شرکت تولید مبتنی بر کربن و مواد پیشرفته محصولات ضروری هستند که مواد اولیه برای کالاهای اساسی از زندگی روزمره است. مستقر در استمفورد آن است که تماما متعلق به شرکت تابعه از هند مبتنی بر ابر صنایع محدود با توجه به انتشار.

Sweeney همچنین خدمت در هیئت مدیره چندین سازمان های خیریه محلی و سازمان های غیر انتفاعی بوده و بسیار درگیر در استمفورد رژه سنت پاتریک برای 25 سال گذشته این سازمان گفت.

سوئینی و همسرش, Mary Jo, زندگی در ستمفرد و سه پسر: Conor لیام و ایامون.

“این یک افتخار است که جری به عنوان 2020 Grand Marshal از 25 سالانه استمفورد St. patrick’s Day Parade” سازمان دهندگان این رویداد گفت: در این انتشار است.

25 سالانه استمفورد روز سنت پاتریک رژه خواهد لگد کردن در مرکز شهر استمفورد در شنبه 7 مارس در ساعت 2 بعد از ظهر این سال رژه را شامل نزدیک به 80 جداگانه سازمان با حدود 2000 نفر از راهپیمایان از جمله کیسه pipers ایرلندی گام رقص آتش و پلیس شرکت ها و جوانان به مدرسه و گروه های ورزشی.

گراند مارشال شام برگزار خواهد شد در روز جمعه 6 مارس در 6 p. m. در Knights of Columbus, Stamford. برای کسب اطلاعات در شام بلیط و فرصت حمایت مالی تماس با مایکل Feighan در 203-614-9448 یا ایمیل او را در [email protected]

به افتخار رژه 25 سالگرد 2020 Grand Marshal شام و رژه نیز افتخار استمفورد بومی Chief Petty Officer Brian R. لایحه (پس از مرگ) و پیتر Kinahan یک مربی در استمفورد را Julia M. Stark مدرسه ابتدایی.

یک استمفورد بومی برایان لایحه فرزند از دکتر مایکل پری و ماری پری از استمفورد و اسکات لایحه از ساراسوتا ، او یک عقاب دیده بانی و فارغ التحصیل از تثلیث کاتولیک دبیرستان در استمفورد به دست آورده و مدرک کارشناسی در رشته مهندسی برق در دانشگاه نورویچ در نورویچ, Vermont.

لایحه داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی ایالات متحده در ماه ژوئن سال 2001 در پیگیری از زندگی او رویای تبدیل شدن به یک نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم به دست آورده و نیزه سه شاخه خود در سال 2003. او کشته شد و در عمل در خدمت کشور خود را در اوت. 6, 2011 در وردک از ولایت های شرقی افغانستان و در سن 31. او در طول زندگی حرفه ای او بود تزئین شده با جوایز متعدد از جمله چهار ستاره برنز با شجاعت یکی برای قهرمانی.

پیتر Kinahan بومی استمفورد و 26 سال کهنه استمفورد عمومی سیستم مدرسه. او یک معلم ریاضیات و او بوده است در خدمت به عنوان یک ریاضی متخصص در Julia M. Stark مدرسه ابتدایی از سال 1994. پیتر متاهل و دارای سه دختر. او صرف چند سال گذشته مربیگری فوتبال و چوگان سرپهن. او یک عضو از نظم کهن از Hibernians به عنوان به خوبی به عنوان یک عضو از شوالیه های کلمبوس. او به پیروی از Fairfield گالیک فوتبال افراد زیر سن قانونی به عنوان او تا به حال چند دانش آموزان در این تیم است.

برای اطلاعات بیشتر www.StamfordStPatricksDayParade.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر