Gibbens بازده آگهی های جدید کنعان بسکتبال گذشته کالاهای اساسی

کنعان — آن را الکس Gibbens طولانی به حضور او احساس می شود.

پس از یک لگن و سپس انگشت صدمه کنار او برای هفت جدید کنعان قبلی و نه بازی Gibbens ساخته بازگشت او دوشنبه شب در برابر کالاهای اساسی در مد بزرگ.

ارشد تیرانداز ماهر به ثمر رساند و 10 امتیاز در سه ماهه اول و یک تیم بالا 22 برای بازی از جمله چهار سه-اشاره گر به رهبری قوچ بیش از این آفات 64-61 در یک تریلر جدید کنعان دبیرستان.

“او همه FCIAC بازیکن و او پا تا امشب” کنعان مربی دنی sd times گفت. “او باعث می شود یک تفاوت بزرگ را فراهم می کند و یک آسانسور برای ما. اما آن را فقط به او. آن بود که بسیاری از بچه ها از پله بالا و ساخت بازی می کند. کالاهای اساسی است FCIAC حذفی در سطح تیم با برخی از عالی بازیکنان است. آن را درهم و برهم اما در زمان ما در بر داشت یک راه برای پیروزی است و آنچه در آن همه مورد است.”

“او توهین آمیز افزایش برای همه” کنعان ارشد co-کاپیتان هنری Pohle گفت. “هنگامی که او را در طبقه همه ما باید کمی اعتماد به نفس بیشتر و من فکر می کنم شما قطعا می توانید ببینید که. آن را قطعا به او را به عقب.”

جدید کنعان که کاهش چهار از هفت بازی Gibbens از دست رفته شروع به پریدن کرد به 13-2 مزیت و رهبری به عنوان بسیاری از 17 در سه ماهه سوم قبل از کالاهای اساسی از آن ساخته شده, از پشت, بازی جیک گرم شدن.

این آفات’ ستاره ارشد به ثمر رساند 20 امتیاز — 18 از آنها که در نیمه دوم به آفات به عنوان نزدیک به عنوان یک نقطه در لحظات پایانی.

حتی پس از قوچ (11-8 به طور کلی 8-7 FCIAC) قادر به دفع این تجمع به عنوان گرم شدن از دست رفته یک جفت از پتانسیل بازی به تساوی سه-اشاره گرها در ثانیه های پایانی برای تضمین پیروزی است.

“ما باید برای شروع بهتر,” استیپلز مربی کالین Devine گفت. “من فکر می کنم این تلاش مداوم برای 32 دقیقه در هر دو طرف توپ. من واقعا فکر می کنم امشب آن را در موضع دفاعی سمت توپ که ما از دست Gibbens و پس از آن را به پشت صفحه نمایش و یا یک لغزش برای لیآپ. که آنها را بر روی خود اجرا و آنها را از رفتن است.”

با پیروزی جدید کنعان آن نگه داشته FCIAC حذفی امید زنده است.

آمدن به دوشنبه شب اقدام قوچ شنبه در محل 10 در این کنفرانس فقط در خارج از FCIAC postseason حباب. با شکست اساسی قوچ در حال حاضر در نهم نیاز به ضرب و شتم بریدج مرکزی در روز چهارشنبه و گرفتن برخی از کمک از هر ترومبول که نقش مک ماهون یا ویلتون که طول می کشد در Wreckers برای رسیدن به پلی آف لیگ.

در ضمن کالاهای اساسی (13-6, 9-6) در حال حاضر به طور بالقوه در باید برنده سناریو به عنوان آن به طور منظم فصل آخر روز شنبه در برابر رزمندگان. پس از یک 10-2 شروع آفات را از دست داده و چهار نفر از آخرین آنها هفت بازی و برنده بازی متوالی در نزدیک به یک ماه است.

“بچه ها می دانند این کار در دست روز چهارشنبه” Devine گفت. “ما فردا تمرین و آماده به ضرب و شتم ویلتون.

Gibbens شروع بازی بر روی آتش به ثمر رساند اولین سبد از مسابقه و اضافه کردن یک قرار جدید کنعان در مقابل 5-2. تاریخ لئو مگنوس به ثمر رساند و یک خوراک از Gibbens آن را 7-2 و ارشد co-کاپیتان رایان McAleer تبدیل سنتی سه نقطه بازی به گسترش جدید کنعان منجر به 10-2.

سه از Gibbens قرار دادن قوچ تا 13-2 با 4:49 چپ در افتتاحیه دوره است. یک جفت از A. J. Konstanty ناپاک عکس به پایان رسید کنعان را اجرا کنید اما Gibbens افزود: یکی دیگر از بلوز و مگنوس در جواب بن Feuer سطل با یک و یک به آن را 18-6 قوچ با کمتر از دو دقیقه باقی مانده در اولین.

Feuer ساندویچ یک جفت از سبد حدود سه از کنعان را براندون Sechan به پایان برای اولین بار با آفات انتهایی 21-10.

جدید کنعان خود ادامه داده و شروع به دوم outscoring اساسی 14-9 به باز کردن یک 35-19 برتری 2:43 چپ در سه ماهه. این آفات نمی خواهد برود به راحتی پایان دوم در یک 6-2 اجرا و برش جدید کنعان منجر به 37-25 به عنوان حاصل کار دو تیم.

Gibbens باز تا سوم را با یک بلوز و پس از گرم شدن ضربه یکی از دو پرتاب آزاد مگنوس به ثمر رساند در بازگشت به عقب اموال دادن قوچ بزرگترین سرب از بازی 43-26 با 5:09 چپ در سه ماهه.

این آفات مقابله دوباره با اواخر دوره اجرا outscoring قوچ 15-8 به کنعان منجر به 51-41 به عنوان نهایی بند.

سبد از گرم شدن و دوم Derek فروش کردم آفات به داخل شش امتیاز در اوایل چهارم. سه از گرم شدن کشیده کالاهای اساسی به عرض دو اموال 53-48 با 4:18 سمت چپ. Gibbens پاسخ با سه خود را قبل از گرم شدن reeled کردن پنج امتیاز از این بازی و فروش اضافه شده یک پرتاب آزاد برش قوچ منجر به 56-54 با 2:14 باقی مانده است.

پس از McAleer و Konstanty داد و ستد سبد Pohle قرار داده و یک دست با 1:00 به New Canaan یک 60-56 مزیت است.

فروش از دست رفته در کالاهای اساسی’ متعاقب آن اختیار و مگنوس یک جفت از کلاچ ناپاک عکس که به قوچ یک 62-56 سرب با 44 ثانیه در ساعت است. استیپلز دوم کالیب توماس خشک یک باز سه ساخته شده است که آن را یک بازی با در اختیار داشتن 31 ثانیه باقی مانده است.

پس از کنعان از دست رفته یک جفت از ناپاک عکس, گرم شدن گل به قطع قوچ منجر به 62-61 با 15 ثانیه به سمت چپ. جدید کنعان junior مسیحی Sweeney خراب شد و به ثمر رساند شاید بزرگترین امتیاز از شب اگر نه فصل تخلیه هر دو پرتاب آزاد برای قرار دادن جدید کنعان تا 64-61.

پس از یک فاصله کالاهای اساسی قادر به گرم شدن نگاه خوب در سه اما ضربه منعکس کردن لبه. پس از تقلا به صورت تک به تک توپ را در بر داشت راه خود را به عقب به گرم شدن که ناامیدی تقلا کردن بود-هدف و قوچ فرار با پیروزی.

بازیکن از بازی

الکس Gibbens جدید کنعان. Gibbens نمی تواند نوشته اند یک اسکریپت بهتر در بازگشت خود را به عمل است. ستاره ارشد انرژی تیم و جمعیت با او شروع به کنعان یک کوسن در اوایل و نگه داشتن قوچ در FCIAC حذفی مخلوط.

کردنی

“ما صحبت های زیادی در مورد آماده بودن برای بازی با داشتن مقدار زیادی از انرژی از سمت راست شروع. من فکر راه ما آغاز شده امشب راه ما نیاز به شروع هر بازی. ما متمرکز شده بود و تا به حال ذهن ما به سادگی بر برنده شدن و هیچ چیز دیگری. واقعا خوب تلاش از ما کل تیم ما نیمکت عالی بود جمعیت بزرگ بود. این یک FCIAC بازی حذفی برای ما و ما پاسخ دادند و من افتخار است.” — کنعان سر مربی دنی sd times

جدید کنعان 64 استیپلز 61

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر