دختران بسکتبال: بازی Watch / اجرای زیبای

بازی به تماشای

وتهرسفیلد در برلین, دوشنبه, 6:45: وتهرسفیلد ممکن است بهترین شانس را برای دست کشیدن برلین از بالای CCC جدول رده بندی, هر چند از آن است که سوار دو بازی از دست دادن رگه ورود به هفته.

Hillhouse در شیهان شنبه 7 p. m.: Hillhouse برنده اولین رقابت 51-50 اما در حال حاضر این بازی حرکت به تیتان خانه طبقه. شیهان در حال حاضر در دست آن تنها دیگر SCC از دست دادن.

قلب مقدس آکادمی در همدن چهارشنبه 7 p. m.: قلب مقدس اولین دست دادن فصل آمد و با همدن. کوسه ها باید برنده چهار بازی در یک ردیف است, همه توسط دو رقمی در حالی که اژدها کاهش یافته است دو راست.

بیکن آکادمی در لندن پنج شنبه, 7 p. m.: هر دو تیم در یکی از دست دادن در این کمیسیون هر دو به NFA. این یک بيشترین در کنفرانس جدول رده بندی.

کالاهای اساسی در استمفورد سه شنبه 7 p. m.: شماره 3 از کالاهای اساسی است که در بالای FCIAC جدول رده بندی با یکی از دست دادن در لیگ استمفورد در میان چهار تیم با دو لیگ زیان تعقیب آفات.

Danbury در نورواک سه شنبه 7 p. m.: صحبت از FCIAC تیم با دو باخت در جدول رده بندی هر دو Hatters و خرس نیاز این یکی برای تضمین بالای چهار دانه در این مسابقات است.

بولارد هیون در ابوت Tech جمعه 6 بعد از ظهر: ابوت فناوری موفق به کسب هفت در یک ردیف پس از رها کردن آن تنها بازی این فصل 53-42 به بولارد پناهگاه. هر تیم تنها یک CTC از دست دادن و برنده این به احتمال زیاد برنده به طور منظم فصل عنوان شده است.

Southington در گلستنبوری جمعه, 6:45 بعد از ظهر: دو تا از پرطرفدارترین تیم های حاضر در دولت است. Southington, برنده 11 از 12 در حالی که گلستنبوری موفق به کسب 12 از آن 13 سال با از دست دادن تنها آینده در دست شماره 2 NFA.

وستون در Pomperaug جمعه 7 p. m.: بزرگ SWC matchup به عنوان وستون دعوا برای یک لیگ حذفی نقطه در حالی که Pomperaug نگه می دارد به امید بالا-چهار دانه زنده با یک پیروزی است.

کرامول در Newington شنبه 10:30 صبح: صبحانه و بسکتبال به عنوان کرامول در سوم آن در خارج از کنفرانس رتبه تیم با سفر به شماره 5 Newington.

اجرای زیبای

Jayden سوزد لندن: تاریخ و گارد به ثمر رساند 21 امتیاز در شماره 6 جدید لندن خارج از کنفرانس برنده بیش از Cromwell 66-60.

آریانا ریواس و نوآوری: ریواس قرار داده تا دو-دو با 19 امتیاز و 14 ریباند در یک 42-33 برنده بیش از ترریویلل.

Cassi Barbato, Trumbull: تاریخ به ثمر رساند بازی-بالا 27 امتیاز به عنوان ترومبول شکست وستهیلل 67-51.

Tristin Oberg, Windsor Locks: Oberg تا به حال 12 امتیاز و 15 ریباند در دو دو تلاش در طول یک 43-35 پیروزی مقابل بولتون.

مایا Slisz جدید بریتانیا: Slisz ثمر رساند تا بازی-18 امتیاز به عنوان جدید بریتانیا ناراحت No. 6 وتهرسفیلد 56-50.

ناتاشا ریورا انسنیا: ریورا تا به حال دو دو با 16 امتیاز و 12 ریباند در یک 54-48 برنده بیش از کرازبی.

Janessa Gonzalez, St. Paul: Gonzalez کمک St. Paul به 58-40 برنده بیش از آکسفورد با 26 امتیاز و 6 دزد.

Kaysie Dupuis, اهل محله تپه: Dupuis گل 24 امتیاز منجر محله تپه بیش هوافضا 53-33 برای محله 11th متوالی پیروزی.

Brianna LeBrun غرب کاتولیک: این دانشجوی سال دوم انباشت اشیاء بدست آمده تا 18 امتیاز و 18 ریباند برای دو-دو در یک 61-52 برنده بیش از Conard.

لورن دلسرد شدن, East Windsor: دلسرد شدن به ثمر رساند 22 امتیاز در وقت اضافه پیروزی در برابر دره منطقه ای 45-41.

— اسکات اریکسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>