زمانی که شماره 3 رتبه دختران تیم بسکتبال در دولت به شماره 10 تیم در دولت انتظار است که دانش آموزان از مدارس به نوبه خود در نیروی.

آنها نیست.

هفته گذشته شماره 3 کالاهای اساسی و شماره 10 استمفورد بازی در مقابل یک جمعیت در استمفورد را Kuczo تربیت بدنی عمدتا متشکل از اعضای خانواده.

وجود دارد هیچ دانشجویان شعار “ما معتقدیم که ما پیروز خواهد شد” و یا “airball!” در واقع, وجود ندارد, دانش آموزان شعار هر چیزی.

آن را مشابه حضور هنگامی که شماره 1 تیم در دولت نوتردام-Fairfield, سفر به بازی SWC رقیب و سپس شماره 2 نوتون حدود یک ماه پیش از آن.

طرفداران را تقریبا پر حقه در نیوزیلند, تربیت بدنی, اما جمعیت بیشتر بود اعضای خانواده معلمان و بیشتر بزرگسالان هستند که طرفداران بسکتبال دختران.

وجود دارد برخی از دانش آموزان در حضور, اما وجود دارد نه یک دانش آموز بخش یافت می شود.

این درست است که در ورزشگاه در سراسر کشور است که دختران تیم بسکتبال باید یک زمان سخت, نقشه کشی, دانشجو, طرفداران, حتی زمانی که آنها در حال برنده شدن است.

اما نه در همه جا.

برخی از مدارس در حال برخلاف روند طراحی و نقاشی دانش آموزان به بازی یا از طریق doubleheaders با پسران, ارائه رایگان پذیرش یا فقط خوب قدیمی از مد افتاده خود ارتقاء.

هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن به عقب با پسران است.

تصور کنید اگر شماره 1 و شماره 2 پسران تیم بسکتبال در دولت انجام شده و عملا هیچ دانشجویان تبدیل شده است ؟

“این یک کمی خسته کننده داشتن دانش آموزان دیگر در بازی های ما. ما را در زمان بسیار و ما بسیار خوب بوده است و این” استیپلز ارشد آریانا Gerig گفت. “این یک بازی تعویض هنگامی که شما یک فن بخش و شما می بینید که مردم از خود مدرسه بیرون آمدن و حمایت از شما. آن را واقعا می تواند به نوبه خود در اطراف یک بازی است. ما خیلی خوب است که ما نه در گذشته شده است اما می توان آن را دشوار انگیزه مردم آمده است.”

آن است که یک مفهوم جدید با طرفداران به طور کلی انتظار تا زمانی که یک تیم به یک postseason اجرا قبل از بیرون آمدن برای نشان دادن حمایت.

“با سلام اگر ما را برنده آنها در نهایت نشان می دهد تا” Gerig گفت: “مسابقات آنها آمده است.”

در Fairfield County, آن است که مشترک برای راه رفتن به یک ورزشگاه در طول بازی دختران و هیچ پشتیبانی از دانشجویان با وجود این شهرستان با داشتن برخی از تیم های برتر در کانکتیکات.

آن است که هیچ تفاوتی در سراسر کشور که در آن شماره 5 نوریچ رایگان آکادمی تیم دختران نیز تلاش برای به دست آوردن دانش آموزان را با وجود موفقیت خود را.

“ما باور نکردنی حمایت از خانواده و شهر نوریچ. دانش آموز بخش است که واقعا بزرگ برای پسران بازی که عالی است” NFA مربی کورتنی گومز گفت. “ما نمی تواند به عنوان بسیاری از دانش آموزان در بازی های ما. من امیدوارم که تغییرات را به این مسابقات است. دختران بسیار خوبی پشتیبانی توسط پدر و مادر و خانواده و بسیاری از معلمان و مدیران که به بازی های خود را. من فکر می کنم که خاص به آنها.”

در بخش دیگر از دولت همه چیز در حال تغییر است اما در آن طول می کشد تلاش بازیکنان و مربیان را به طرفداران.

پس از یک تماس که از قرار معلوم در توییتر Simsbury و وتهرسفیلد در CCC سیمور در NVL و بیکن آکادمی و Killingly در این کمیسیون تمام پاسخ با تصاویر بزرگ دانشجویی در بخش دختران بازی بسکتبال.

نه این که گرفتن آن بخش پر شده بود اما آنها در حال انجام آن است.

وتهرسفیلد مربی جفری راسل می کند و همه او می تواند تلاش برای رسیدن دانش آموزان به دیدن او 15-4 تیم.

راسل ایجاد دیجیتال پوستر برای هر بازی که او در پست برای تیم, Twitter و Facebook حساب. او همچنین سهام آنها را با مدیریت مدرسه به پست در تلویزیون در سراسر مدرسه با مدرسه در بخش فناوری که آنها در پست های مختلف به مدرسه صفحات رسانه های اجتماعی.

راسل و بازیکنان نیز در مورد آن راه قدیمی از مد افتاده, تشویق دانش آموزان و چهره به چهره در مدرسه در gamedays به بیرون آمده و به تماشای.

همچنین با حمایت از تیم booster باشگاه آنها قادر به ارائه پذیرش رایگان برای وتهرسفیلد دانش آموزان به تمام بازی های جمعه.

“این یعنی همه چیز برای تیم ما به جمعیت بزرگ. به اعتقاد ما آن را به ما داده لبه های چندگانه در بازی های خانگی در این سال” راسل گفت. “بسیاری از ورزشگاه های ما بازی در حال آرام شما عمدتا فقط به گوش پدر و مادر فریاد و تشویق. ورزشگاه های ما با صدای بلند, با فن هیجان در طول بازی. من فکر می کنم که باعث می شود آن را دشوار برای تیم های دیگر که لزوما مورد استفاده برای این نوع از محیط زیست است.”

راسل اذعان می کند که برنده رکورد این تیم در چند فصل گذشته قطعا کمک می کند.

“ما خوش شانس بوده است در این سال به یک تیم که تجربه کمی از موفقیت و من فکر می کنم طرفداران ما شده اند با بهره گیری از بازی های ما,” او گفت:. “من فکر می کنم این راه بیش از موفقیت یک تیم است که تساوی جمعیت ،

جمعیت در نوار ساحلی کنفرانس می تواند اندک موجب کوچکتر مدرسه اندازه اما در مورگان دانش آموزان شده اند در آینده برای حمایت از 13-5 تیم ملی.

“داشتن دانش آموزان می آیند و از ما حمایت در بازی های ما به معنی یک معامله بزرگ به تیم ما” مورگان مربی Caitlin جنگل گفت. “هیچ سوال وجود دارد که انرژی از جمعیت می تواند کمک به تقویت ما در دادگاه است. آن را بزرگ کرده اند که فضای مثبت و افزایش آن سرگرم کننده از بازی. ارتقای تیم خود را بر روی چندین سیستم عامل نامگذاری طرفداران بازی جمع آوری اعانه و ایجاد مسابقات و یا تم های تشویق دانش آموزان برای حضور در بازی. البته برنده شدن کمک می کند بیش از حد.”

همراه با خود ارتقاء doubleheaders با پسران تیم برای رقابت بازی نیز ثابت کرده است به همراه جمعیت زیادی به بازی های دختران.

Ludlowe و Warde استمفورد و وستهیلل و ترومبول و سنت جوزف تمام سالانه بازی پسر دختر doubleheaders و تمام قرعه کشی های عظیم جمعیت.

ترومبول و سنت جوزف به طور معمول فروش فارغ التحصیلان در سالن دانشگاه با doubleheaders که همچنین به عنوان جمع آوری اعانه برای مربیان در مقابل سرطان شود.

“سنت جو در مقابل ترومبول حلقه رقابت فوق العاده رویداد شهر تبدیل شده است که بسیار بیشتر از جنگ در دادگاه به عنوان دو مدرسه گرد هم آمده اند برای جمع آوری پول به سمت مبارزه با سرطان است.” ترومبول مربی استیو Tobitsch گفت. “هر سال این است که یک رویداد هیجان انگیز برای ورزشکاران دانش آموز از مدارس. تیم های دختران لذت می برد بازی در مقابل یک جمعیت بزرگ که شب و ما امیدواریم که برای دیدن بیشتر جمعیت بود که در دبیرستان ورزشگاه به عنوان فصل به طور منظم آمده و postseason آغاز می شود. دختران تیم قطعا قدردانی دانشجو بدن پشتیبانی می کند. ما باید برخی از فوق العاده girls’ high school حلقه تیم در سراسر کشور و در آنها سزاوار برای به رسمیت شناختن تمام ساعت کار سخت و تمرین و آماده سازی است که می رود به عنوان یک دانش آموز-ورزشکار.”

فشار برای طرفداران بیشتری در حال آمدن است در طول زمان هنگامی که بسکتبال دختران در کشور است که مسلما بهتر از آن تا به حال شده است در بخشی با تشکر از دختران بیشتر بازی در offseason و پیشرفته تر از روش آموزش در دسترس است.

“این است که خوب بازی بسکتبال” گومز گفت. “نه فقط بالا اما بازی زنان است ، شما باید بسیاری از زنان شگفت انگیز ورزشکاران در کالج بازی و WNBA.

“من نمی دانم چه پاسخ این است که وقتی که می آید به گرفتن دانش آموزان برای دختران بازی؟” گومز گفت. “من گفتن آنها را نگه دارید به نگه داشتن برنده و نگه داشتن سنگ زنی و حفظ و اثبات به آنها که شما ارزش دیدن دارد. افتخار آن است.”

[email protected]; @EricsonSports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net