دختران هاکی روی یخ: اجرای زیبای/بازی برای تماشای

اجرای زیبای

کیت Arrix, دارین: آبی موج ارشد تا به حال یک هدف و کمک به عنوان دارین صدر قبلا شکست نخورده Simsbury, 3-1 سه شنبه در دارین خانه یخ. Arrix به ثمر رساند هدف او فقط 48 ثانیه به دوره دوم قرار دادن دارین پیش رو برای خوب پس از Simsbury تا به حال آن را در آخرین دقیقه از فریم اول.

تس Csejka, Amity/North Haven/Cheshire: Csejka تا به حال یک کلاه ترفند از جمله بازی-پیروزی در وقت اضافه, به عنوان تیغه های را شکست داد نوتردام-Fairfield 3-2 روز شنبه در Astorino یخ بازی در همدن.

مگان Croyle شرق کاتولیک/گلستنبوری/ساوت ویندزر (ETB): Croyle به ثمر رساند هر سه ETB اهداف به عنوان تیم بسیج برای 3-1 برنده شدن بیش از Fairfield co-op در روز جمعه. ETB تا به حال ازمایش کرده 1-0 به عنوان دوره سوم. مریم McKiernan کمک در هر سه Croyle اهداف.

Maddie Epke, Guilford: Epke دانشجوی سال دوم رو به جلو بود و هفت امتیاز در پنج گل و دو پاس گل به عنوان سرخپوستان بسیج از یک 5-1 کسری به ضرب و شتم وست هیون/شا 7-6 در وقت اضافه, در, کانکتیکات, یخ در دبیرستان دخترانه هاکی ویترین در وبستر بانک آرنا در روز جمعه. Epke که کمک در بستن هدف 2:21 باقی مانده در مقررات به ثمر رساند این بازی برنده 1:55 به OT.

کاترین مارتین دارین: مارتین یک تازه وارد کمک کرده و منجر به ستارگان دفاعی تلاش به عنوان دارین شکست Simsbury, 3-1 روز سه شنبه در دارین خانه یخ. در 11 بازی این فصل موج شش shutouts و اجازه داده است یک هدف دو بار.

ارین McMorris ویلتون/نورواک/مک ماهون: McMorris ساخته شده 31 موجب صرفه جویی منجر به ویلتون co-op به 3-2 پیروزی بر ریجفیلد/دنبوری روز جمعه در باغ زمستان. با پیروزی ویلتون در حال حاضر مورد ضرب و شتم ریجفیلد دو بار در این فصل برای اولین بار در تاریخ برنامه.

بلیت Novick جدید کنعان: قوچ’ junior دروازه بان های جمع آوری شده 35 موجب صرفه جویی در عنوان جدید کنعان غلبه Amity co-op 3-2 سه شنبه در Astorino میدان یخ بازی. این بازی یک کلید در دولت حذفی مسابقات به عنوان جدید کنعان چهارم بود و مودت پنجم از رفتن به مسابقه.

جس افزار گرینویچ: گرینویچ ارشد دروازه بان متصلب تا 30 موجب صرفه جویی در به عنوان کاردینالز گره خورده است Simsbury 1-1 در جاده بازی در روز جمعه. این هفتمین بار در 11 بازی که Ware ها و کاردینال’ دفاع اجازه داده است یک یا بدون اهداف..

بازی به تماشای

Fairfield co-op در مقابل گرینویچ در Hamill پیست سه شنبه 8 بعد از ظهر: این مسابقه ویژگی های دو تیم هستند که رهبری به FCIAC مسابقات و برنده امن خواهد شد شماره 3 دانه. گرینویچ نیز سوم در کشور جدول رده بندی در حالی که Fairfield است در شکار برای یک اسکله.

دارین در موریستاون-ریش (نیوجرسی) جمعه 4 بعد از ظهر: یک بازی است که دوباره از اوایل این فصل آبی موج بازدید از نیوجرسی قدرت. دو تیم در حال مبارزه برای چهارمین سال متوالی با دارین برنده دو جلسات و Morristown-ریش پیروزی 3-1 در زمستان سال گذشته.

شرق کاتولیک/گلستنبوری/ساوت ویندزر (ETB) در مقابل وست هیون/شا در بنت سرسره شنبه 3 p. m.: ETB انجام چهار بازی برنده خط خط به این هفته و نقل مکان کرد تا سیر نردبان به مکان هفتم. وست هیون در ضمن به دنبال به عقب بر گردیم در مسیر پس از درد و رنج آن دو باخت هفته گذشته است.

همدن/ویلبر صلیب/لیمان سالن در مقابل رحمت/غرب کاتولیک در Astorino سرسره شنبه 4 p. m.: این دو تیم فقط در خارج از دولت حذفی حباب و پایان قوی می تواند در سوق دادن آنها به این مسابقات است. رحمت (4-5) موفق به کسب چهار نفر از شش پس از یک شروع کند در حالی که همدن (5-7) موفق به کسب سه مستقیم.

جدید کنعان در مقابل دارین دارین در خانه یخ پنج شنبه 7:30 p. m.: جدید کنعان واز بهتر از رقابت در سال های اخیر رفتن 6-1-1 در گذشته هشت نشست. قوچ squeaked 1-0 پیروزی در اولین برخورد با دارین زودتر این فصل است.

ریجفیلد/دنبوری مقابل استمفورد/وستهیلل/کالاهای اساسی در تری Conners پیست چهارشنبه 4 بعد از ظهر: دو FCIAC دشمنان در لبه 12-تیم دولت مسابقات حباب با SWS 13 و ریجفیلد 14. برنده در اینجا افزایش شانس خود را.

شرق کاتولیک/گلستنبوری/ساوت ویندزر (ETB) در LaSalle آکادمی (RI), شنبه, 6:05 pm: یکی از رود آیلند برنامه های برتر میزبان شرق کاتولیک co-op. LaSalle است که 11-2 نیز چهره جدید کنعان در اواخر این ماه.

– دیو استوارت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر