با روشنایی ضعیف تابیدن از امید جهان, نادرترین پستاندار

کشف جدید پرورش جفت را افزایش می دهد امید برای بقای جهان نادرترین پستاندار به Hainan گیبون.

ویران شده توسط جنگل زدایی و شکار میمون در حال حاضر زندگی می کند و تنها در یک پچ از جنگل در چین در جزیره هاینان.

در 1950s وجود دارد حدود 2000 نفر سمت چپ در جهان اما تعداد کاهش یافت و به کمتر از 10 در 1970s.

آخرین آمار نشان می دهد تعداد سه برابر شده اند به بیش از 30 گیبونز در پنج جداگانه گروه خانواده.

شکننده بهبود زیر دهه از کار توسط Hainan گیبون حفاظت از پروژه های اجرا شده توسط Kadoorie مزرعه و باغ گیاهی در هنگ کنگ است.

“من نمی توانم تصور کنید که چگونه غم انگیز خواهد بود اگر Hainan جنگل از دست این حیوان زیبا و فوق العاده آهنگ” گفت: فیلیپ لو ارشد حفاظت افسر.

گیبونز شناخته شده برای توانایی خود را به نوسان آرامی از طریق تاج پوشش جنگل, ساخت صدای فراموش نشدنی تماس به علامت خاک خود است. پرورش بزرگسالان بخوان دوئت در سحر به منظور افزایش چسبندگی.

روستاییان شنیده تماس دو گیبونز زندگی در بخشی از این جنگل دور از اصلی جمعیت در اواخر سال گذشته.

یک مرد و یک زن بودند بعد از کشف و شنیده آواز خواندن با هم, نشان دادن آنها با تشکیل یک پیوند پایدار.

گیبونز تک همسری میمون تشکیل خانواده گروه متشکل از یک مرد و دو زن و فرزندان جوان خود را. کشف یک پنجم پرورش جفت در یک قطعه جداگانه از جنگل دیده می شود که بسیار قابل توجه است.

فیلیپ لو گفت: گونه های باقی مانده نادرترین پستاندار در جهان است اما امید آن می تواند به غلبه بر خطر انقراض و بازیابی پیوسته است. او در توصیف این موفقیت به عنوان “یک خبر خوب است که می تواند تشویق دیگر اختصاص داده شده حفاظت از همکاران”.

تلاش های حفاظت شده در راه در Hainan Bawangling ملی طبیعت رزرو از سال 2003 زمانی که اولین سرشماری در بر داشت تنها 13 نفر زندگی در دو گروه قرار گرفتند.

جامع امداد و نجات برنامه در محل قرار داده شد از جمله گشت زنی و نظارت بر تحقیقات به میمون’ محیط زیست و رفتار و کاشت هزاران درخت برای ارائه مواد غذایی و سرپناه.

نزدیک به 20 گیبون گونه در سراسر جهان وجود داشته باشد, از شمال شرقی هند به جزیره بورنئو. بیشتر در معرض خطر هستند از تخریب جنگل ها و شکار و تجارت غیر قانونی.

  • رمز و راز منقرض میمون یافت شده در چین باستان آرامگاه

دو گونه گیبون به تازگی ناپدید شده در چین و تمام بازمانده چینی گونه از جمله Hainan گیبون (Nomascus hainanus) و طبقه بندی شده به عنوان انقراض اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت.

دنبال هلن در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de