هر دو کشور نیز با توجه به بزرگ خطرات مالی به مقیاس تولید ممکن است واکسن های قبل از آنها می دانند که هر گونه امن و موثر — یک مرجع برای اطمینان از شهروندان خود نمی خواهد که به صبر کنید. ملت متخصص بیماری های عفونی گفت: ایالات متحده را تولید 100 میلیون دوز تا پایان سال.

“ما در حال رفتن به شروع به ساخت دوز از واکسن های راه قبل از اینکه ما حتی می دانیم که واکسن آثار” Anthony S. Fauci گفت: در مصاحبه با مجله انجمن پزشکی آمریکا.

این ملت است که به تولید اولین امن و موثر واکسن به دست آورید نه تنها حقوق bragging بلکه یک مسیر سریع برای قرار دادن آن به مردم به کار قدرتمند بهداشت عمومی ابزار برای محافظت از شهروندان خود و یک منبع با ارزش برای پاداش دادن به متحدان. در هر سال یک انتخابات در ایالات متحده چشم انداز موفق واکسن تا پایان سال نیز می تواند قوی کمپین ابزار.

“واکسن است که تا حدی در مورد بهداشت, اما آن را کاملا به همان اندازه به عنوان مقدار مورد گرفتن موتور ما از بهره وری بازگشت” گفت: لارنس Gostin استاد بهداشت جهانی حقوق در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون. “اگر چین آن بود و ما نمی, خود را در اقتصاد می تواند همهمه و ما ادامه خواهد داد به در اجتماعی فاصله مستندات و اختلالات. این اتحاد اقتصادی و سیاسی و عمومی بهداشت و درمان عواقب.”

و با جهان به طور فزاینده ای jigsawed همراه ناسیونالیستی خطوط مسابقه تبدیل شده است یکی دیگر از جنبه است که ژئوپولیتیک مسابقه.

“در چین با موضوع واکسن گرفته شده در یک نماد از اینکه چین در حال رفتن به پیشرو قدرت در جهان گفت:” بانی Glaser, مدیر چین قدرت پروژه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

رئیس جمهور تهمت خطاب به موضوع به طور مستقیم گفت: در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری که اگر چین برنده واکسن نژاد ایالات متحده را دریافت کنید دسترسی داشته باشید.

رهبران سیاسی انتقاد خود را برای دست زدن به همه گیر و مشتاق به شکاف یک برنده در حال حاضر آغاز شده تامین دوز برای شهروندان خود — به عنوان ایالات متحده را در ساخت یک $1.2 میلیارد دلار سرمایه گذاری برای تضمین 300 میلیون دوز واکسن در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی AstraZeneca. اولین 100 میلیون دوز متعهد شده است به بریتانیا است. شرکت های پخش و تولید گیاهان در سراسر کشور چند جزئی حفاظت در برابر احتمال این که هر کشور ممنوع صادرات است.

که می شود این واکسن برای اولین بار مهم نیست فقط برای غرور ملی اما از آنجا که این کشور شهروندان را تقریبا قطعا برای اولین بار دسترسی به محدود دوز — حتی اگر ویروس مواج در بخش دیگری از جهان است.

تاریخ اخیر نشان می دهد که کشورها ناچار نگاه به مراقبت از خود شهروندان است. در طول سال 2009 H1N1 شیوع کشورهای متعهد به کمک بخش از واکسن آنفلوانزا برای توزیع عادلانه “تنها پس از آن معلوم شد وجود دارد بیش از حد از واکسن های آنفلوانزا بود نه خیلی بد” Gostin گفت.

با روابط خود با غرب به طور فزاینده ای پر چین متمرکز شده آن دیپلماسی عمومی تلاش در کشورهای در حال توسعه, تبادل پکن به عنوان یک جایگزین متحد به ایالات متحده است که جیب عمیق — و کمتر اعتراض در مسائل مربوط به حقوق بشر در کشورهای شریک.

چین رهبر چین اخیرا گفت: چین به دنبال اطمینان از کشورهای در حال توسعه که دسترسی به هر یک چینی واکسن یک پیشنهاد است که می تواند کمک به تقویت این دیپلماتیک اوراق قرضه اگر چینی واکسن ثابت می کند موثر است. یازدهم نیز متعهد به کمک 2 میلیارد دلار بیش از دو سال بین المللی coronavirus پاسخ. اما چنین ارائه می دهد می تواند نتیجه معکوس اگر چینی واکسن معلوم می شود نا امن و یا معیوب به عنوان اتفاق افتاده است با آن کمک های مالی از ماسک های صورت که آنها یافت می شود معیوب.

Fauci گفت: در مصاحبه با واشنگتن پست که خیلی زود به بگویید که کدام کشور را برای اولین بار موفق coronavirus واکسن به بازار اما او معتقد است که ایالات متحده و چین هستند که هر یک در مسیر تولید و ماندگار رقیب.

“من فکر می کنم هر دو کشور برجسته قادر به توسعه یک واکسن” او گفت:. “من با احتیاط خوش بینانه است که هر دو کشور خواهد بود موفق به توسعه یک واکسن برای کشور خود.”

Fauci عنوان ایالات متحده-چین رقابت اشاره کرد که بسیار زیاد جهانی نیاز به وسیله واکسن های متعدد لازم خواهد بود. او همچنین اشاره کرد تیم او در موسسه ملی سلامت با تکیه بر توالی ژنتیکی این ویروس ساخته شده توسط محققان چینی در ماه ژانویه شروع به کار خود را در یک واکسن قبل از تنها یک مورد در ایالات متحده گزارش شده بود.

اما تهمت و یازدهم باید هر روشن ساخته است که در حال توسعه یک واکسن است که یک اولویت ملی است که پاک نوار قرمز بلکه نشانه رفته فشار بیشتری بر محققان و ساخته شده کار خود را از یک پروکسی برای کشور خود را در فن آوری و ساخت دلاوری. آن نیز خواهد شد یک آزمایش از هر کشور چگونه سهام اگر آنها موفق هستند.

برای مثال ابولا واکسن اختراع شد توسط محققان کانادایی اما مجوز به یک شرکت بیوتکنولوژی آمریکایی که با همکاری یکی از بزرگترین شرکت های دارویی. واکسن تولید شده در آلمان است.

ملی لایههای باید شدت دستپاچه کارشناسان بهداشت که ترس آنها می تواند به پیچیده تر شدن تلاش ها برای از بین بردن یک ویروس کشنده و همچنین تشدید در حال حاضر زمان مذاکرات تجارت بین heavyweights.

“خطر واکسن ناسیونالیسم است که آن را به رهبری تلاش ها برای پایان دادن به این بیماری همه گیر در کوتاه ترین زمان” گفت: کندال Hoyt, دستیار پروفسور پزشکی در دارتموث را Geisel دانشکده پزشکی. “هنگامی که ما یک واکسن ما می خواهد به اولویت بندی افرادی که بیشترین احتمال انتقال ویروس بدون در نظر گرفتن ملیت یا توانایی پرداخت.”

ملی زبان در اطراف ریشه این ویروس و همچنین به عنوان مسابقه برای پیدا کردن واکسن نیز می تواند باعث یک اثر دومینو از اقدامات حمایتی اخلال در پزشکی و دیگر زنجیره تامین برای که چین یک منبع ضروری.

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان باقی می ماند, خوش بینانه این است که واکسن دیپلماسی می تواند پیروز در برابر یک عامل بیماری زا است که قطع چنین مرگبار نوار در سراسر جهان است. آنها توجه داشته باشید که حتی در دوران جنگ سرد برای مثال در ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی قادر به همکاری در یک واکسن خوراکی در برابر معضل فلج اطفال.

“این سیاره مشکل و نیاز به یک سیاره راه حل” گفت: Stephen J. موریسون مدیر بهداشت جهانی سیاست برنامه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “ما باید آگاهانه و واقع بینانه در مورد انگیزه های ناسیونالیستی که از طریق این حرکت. چگونه می توانم به شما که مشترک پایان به همه این است که نمی خواهید به ترک تمام بخش های جهان در کنار جاده؟”

“برنده” مسابقه بسیاری از دانشمندان استدلال می کنند که راه را اشتباه فکر می کنم در مورد مشکل به خصوص از آنجا که اقتصاد جهانی مبارزه خواهد کرد اگر این ویروس همچنان مواج در هر بخش قابل توجهی از آن است. یک واکسن گذرنامه به جهان داده است که نشان می دهد آن است که موثر و بی خطر نیست که اختراع آن است.

و در یک اقتصاد جهانی این مفهوم است که یک واکسن “متعلق” به یک کشور و یا دیگر پیچیده است چند ملیتی و نسب بسیاری از تلاش. Johnson & Johnson, برای مثال, ساختمان از قابلیت های تولید در ایالات متحده و اروپا و آسیا است. فایزر با همکاری یک شرکت آلمانی است و ایجاد قابلیت تولید در ایالات متحده و بلژیک. مدرن دارای یک کارخانه در حومه ماساچوست است اما همکاری با سوئیس قرارداد ساخت شرکت به مقیاس تولید.

چین در حال حاضر رخ داد برخی از مشارکت با کشورهای دیگر از جمله شرکت CanSino بیولوژیک’ همکاری با کانادا در شورای پژوهش ملی که می تواند راهی برای سریع تصویب و ساخت CanSino آزمایشی واکسن در کانادا اگر آن را ثابت می کند موثر است.

Chen Wei چینی نظامی بالا virologist که منجر به تحقیقات واکسن دیگری نامزد گفت: در یک ایمیل به واشنگتن پست که تیم او ساخته شده است که تولید فرآورده حتی اگر واکسن تنها از طریق رفته ایمنی اولیه تست.

“ظرفیت تولید این واکسن در محل است,” او گفت:. “ما می توانیم واکسیناسیون به عنوان مورد نیاز است.”

برای چین که برای سال بوده است رقابت برای محدود کردن تحقیقات پزشکی فاصله با ایالات متحده در حال توسعه یک واکسن برای اولین بار می تواند مهم و نمادین پیروزی و یک داخلی تقویت روحیه در میان رکود است.

آن می تواند این کشور شروع به سر در reigniting اقتصاد آن پس از ورزش و سرگرمی و بخش خرده فروشی نمی تواند به طور کامل بهبود می یابند تا زمانی که بزرگ و مجامع عمومی می تواند بدون خطر قابل توجهی از عفونت است. اکثریت چین فعالیت های اقتصادی است که مصرف کننده هدایت می شود با وجود شهرت خود را به عنوان یک تولید لوله.

به عنوان وجود دارد در ایالات متحده گسترده واکسیناسیون همچنین می تواند اجازه از سرگیری کامل-تولید در مقیاس اجتماعی بدون فاصله مورد نیاز است که آهسته خروجی و اضافه کردن هزینه برای ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی.

پل Stoffels Johnson & Johnson افسر ارشد علمی گفت: وجود خواهد داشت یک نیاز برای واکسن های متعدد — احتمالا پنج تا 10 برای تلقیح جمعیت جهان است. او و دیگر دارویی رهبران مسابقه به توسعه واکسن گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه که کشورهای رقیب و شرکت ها باید ریشه برای هر یک از دیگر.

“رقیب است تنها … covid ویروس در حال حاضر گفت:” آلبرت Bourla مدیر اجرایی شرکت Pfizer.

اول بودن در علم پزشکی به این معنا همیشه برنده شدن در این مسابقه است. اولین واکسن به احتمال زیاد به تحت الشعاع قرار پیروی از فایرفاکس به عنوان دانشمندان اطلاعات بیشتر در مورد که روش کار می کنند.

“اولین واکسن در حال رفتن به بهترین آنهایی که به احتمال زیاد” گفت: پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور. “آنها ممکن است تا حدی محافظ, اما آنها جایگزین خواهد شد در طول زمان با بهتر واکسن. شاید شما می توانید آن را یک مسابقه اما آن را بیشتر از یک ماراتن.”

ویلیام Wan در واشنگتن و لیو یانگ در پکن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de