بر باد رفته شده است HBO حداکثر زیر تماس آن را به حذف از ما خدمات جریان.

HBO حداکثر گفت: سال 1939 فیلم بود “یک محصول از زمان خود” و به تصویر کشیده “تعصبات قومی و نژادی” که “در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند امروز”.

آن گفت: این فیلم را بازگشت به پلت فرم در یک نامشخص در تاریخ با یک “بحث از آن بافت تاریخی”.

مجموعه ای در طول و پس از جنگ های داخلی آمریکا رفته با باد شده است و حمله آن به تصویر کشیده شدهاست.

بر اساس رمانی از مارگارت میچل ویژگی های آن برده شخصیت که به نظر می رسد با رضایت خود و کسانی که باقی می ماند وفادار به صاحبان سابق خود پس از برده داری را لغو.

بر باد رفته با دریافت 10 جایزه اسکار و همچنان بالاترین پرفروش فیلم از همه زمانی که آن takings تنظیم برای تورم است.

هتی مک دنیل شد اولین بار سیاه و سفید بازیگر زن به نامزد و برنده جایزه اسکار برای نقش خود را به عنوان بنده های داخلی لله.

نوشتن در لس آنجلس تایمز این هفته فیلمنامه جان ریدلی گفت: فیلم “ستایش antebellum جنوب” و تداوم “دردناک کلیشه از مردم از رنگ”.

“این فیلم تا به حال بهترین استعدادها در هالیوود که در آن زمان کار با هم به sentimentalise یک تاریخ است که هرگز بود” ادامه داد: برنده جایزه اسکار فیلمنامه از 12 سال یک برده.

در بیانیه ای HBO حداکثر گفت: این امر می تواند “غیر مسئولانه” برای نگه داشتن فیلم بر روی پلت فرم های خود را بدون “یک توضیح و یک denouncement” خود را “نژادپرستانه توصیفاتی”.

آن گفت: این فیلم به خودی خود باز خواهد گشت “را به عنوان آن را در اصل” گفت: “به انجام در غیر این صورت خواهد بود که همان ادعا این تعصبات هرگز وجود نداشته است”.

جمله بندی از این بیانیه شبیه به مشاوره است که همراه با تام و جری, کارتون و, دیگر, در انیمیشن های مختلف در جریان خدمات.

  • تام و جری حمل نژادپرستی هشدار

دیزنی+ همچنین مشترکان خود توصیه می کند که برخی از آن فیلم – در میان آنها 1941 انیمیشن Dumbo – “ممکن است منسوخ فرهنگی توصیفاتی”.

HBO حداکثر حرکت در می آید در میان تظاهرات گسترده علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که باعث شد چندین شبکه های تلویزیونی به ارزیابی مجدد خود را ارائه.

آن به شرح زیر حذف Little Britain از Netflix BritBox و BBC iPlayer. این نمایش را دیدم مت لوکاس و David Walliams بازی شخصیت های مختلف با پیشینه های قومی از جمله دزیره DeVere – یک زن با بازی Walliams کامل blackface.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de