گوگل می شود آخرین ما فن آوری های غول پیکر به سرمایه گذاری در هند Jio

گوگل تبدیل به آخرین ما فن آوری های غول پیکر به سرمایه گذاری در هند کنگلومرا Reliance Industries’ کسب و کار دیجیتال.

الفبا متعلق به موتور جستجوی موافقت کرده است به پرداخت 4.5 میلیارد دلار (£3.6 میلیارد دلار) برای یک 7.7 درصد از سهام خود در Jio سیستم عامل است.

توکل به مالک میلیاردر Mukesh Ambani می گوید این دو شرکت را توسعه برای گوشی های 4G و 5G شبکه.

گوگل می پیوندد یک لیست از سرمایه گذاران جدید در Jio که شامل Facebook اینتل و کوالکام.

“گوگل قدرت است میلیون ها نفر از سرخپوستان برای دسترسی به اطلاعات مفید و مانند Jio است یک نیروی تغییر و نوآوری” آقای Ambani در بیانیه ای گفت به سهامداران است.

گوگل مدیر اجرایی سوندار پیچای گفت: “سرعت و میزان انتقال دیجیتال در هند است که بسیار الهام بخش برای ما و تقویت دیدگاه ما این است که ساختمان محصولات برای هند برای اولین بار ما کمک می کند تا ساخت محصولات بهتر برای کاربران در همه جا.”

در اوایل این هفته گوگل همچنین گفت: شرکت سرمایه گذاری حدود 10bn در هند بیش از پنج تا هفت سال است.

در مارس Facebook گفت: این امر سرمایه گذاری $5.7 میلیارد دلار برای 9.99 درصد از سهام خود در Jio و آن را برش-قیمت تلفن همراه هند ارائه دهنده اینترنت بزرگترین سهامداران اقلیت است.

سرمایه گذاری اسلحه از ما فن آوری های غول اینتل و کوالکام را نیز خریداری کوچکتر و کوچکتر سهام در این شرکت است.

Jio است که در هند جدیدترین عمده اپراتور تلفن همراه به سرعت در حال رشد برای تبدیل شدن به شماره یک نقطه در اواخر سال گذشته.

پس از راه اندازی در سپتامبر سال 2016 خدمات کم هزینه جذب کرده است و تقریبا 400m به خدمات خود و با هدف افزایش این رقم به 500 متر در سه سال آینده.

در ژانویه اعتماد اعلام کرد که راه اندازی یک خدمات تحویل مواد غذایی است که با هدف رقابت با آمازون در هند.

ما شرکت های فن آوری دیدن هند به عنوان یک بازار کلیدی برای رشد تعداد کاربران اینترنت وجود دارد دیده می شود افزایش به بیش از 850m در سال 2022 با توجه به شرکت مشاوره PwC.

آقای Ambani که رئیس و مدیر عامل Jio پدر و مادر شرکت Reliance Industries در حال حاضر در جهان نهم ثروتمندترین فرد با ارزش خالص $68.7 میلیارد دلار با توجه به فوربس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de