استمفورد — وجود دارد چند گرانبها آسان شب در FCIAC پسران هاکی.

حاشیه برای پیروزی می تواند بد هاپ از جن در اینجا یک زنگ شات کردن پست وجود دارد.

و در پایان یک ریگ 45 دقیقه نبرد می تواند وجود داشته باشد تنها یک تیم می رود که خانه پاداش.

گرینویچ و وستهیلل-استمفورد Co-op درگیر در ستیز مسابقه جمعه شب در Conners پیست با GHS در حال ظهور با پیروزی 3-1.

برای گرینویچ که صرف بقیه از تعطیلات آخر هفته در یک تورنمنت در رود آیلند آن را هفتم آن مستقیما پیروزی.

“نبود ما بهترین بازی گفت:” گرینویچ مربی کریس Rurak. “اما مهم این بود که ما در بر داشت یک راه برای پیروزی است. تیم های خوب بازی است. تیم های بزرگ پیدا کردن یک راه برای پیروزی است.”

ورود به شب رتبه شماره 8 در بخش من در دولت گرینویچ (8-4, 5-0 بالای FCIAC غرب بخش) پیدا کرده است آن شیار در حالی که بازی یکی از چالش برانگیز ترین برنامه.

“ما یک ریگ بازی. ما شاهد برخی از لحظات ترسناک اما ما مبارزه از طریق” گفت گرینویچ دوم دروازه بان چارلی Zolin. “ما ته ما خاموش است. ما درک می کنیم که هر کس می خواهد به ضرب و شتم گرینویچ هاکی. ما می دانیم که آنها دایره بازی ما در تقویم زمانی که برنامه می آیند. ما آن را به عنوان یک تعریف برای ما است.”

چه گرینویچ می کند باید بر روی یخ است که توانایی به جمع چهار به جلو خط. اگر چه کاردینالز فقط چهار سالمندان در فهرست خود را, آنها قادر به پوشیدن مخالفان.

“ما عمق می کند تا” Rurak گفت. “ما در دوره سوم بوده است ما بهترین دوره های تمام فصل. اکثر تیم ها باید دو به جلو خط. ما با استفاده از تازه پا به جلو و دور.”

پس از کشتن 5-در-3 وضعیت برای دو دقیقه کامل در اوایل دوره رایان ستوان کلمبو تبدیل شده خود را تک به تک با 3:10 به سمت چپ در دوره اول برای 1-0 GHS لبه.

گرینویچ کشته شدن 5-در-3 وضعیت 1:02 در اواخر دوره دوم. Zolin ثبت نام 13 از 21 صرفه جویی در این دوره به نگه داشتن آن در 1-0.

کاردینال’ پاهای تازه زده در 12:33 به رفتن. جان Hutchins به ثمر رساند shorthanded فقط 20 ثانیه به GHS مجازات برای 2-0.

وستهیلل-استمفورد که وارد شب رتبه در شماره 9 در بخش دوم در دولت و آینده سخت و زیان به ریجفیلد, دارین و بخش دوم رهبر برانفورد در نهایت نقد در 8:40 به بازی.

شکارچی Gilchrist به ثمر رساند کردن یک خوراک از گاوین دولان برای 2-1. دولان سپس رنگ مناسب ارسال با 4:37 بروید.

وستهیلل-استمفورد کشیده دانشجوی سال اول دروازه بان اریک Osterhus (24 صرفه جویی) برای ششمین مهاجم با 1:24 به رفتن. Hutchins به پایان رسید درام با یک شبکه خالی چوب خط حساب کردن با 21.2 ثانیه به سمت چپ برای 3-1 نهایی.

“ما یک برنده ذهنی. کادر مربیگری بر چقرمگی روانی” گفت: Zolin که سهام دروازه بان وظایف با ارشد بن نش. “ما در حال آسیاب کردن برنده بزرگ در یک برنامه قوی. خارجی ها گفت: ما تا به حال یک شروع (ضرر و زیان به جدید کنعان, خاویر, دارین, ND-وست هیون در پنج بازی). در حال حاضر ما قادر به پایان برساند.”

بازیکنان در هر دو طرف بودند کمی پر حرف و تند در کنار تخته در سراسر. کوتاه scrum در آخر زنگ بود به سرعت پراکنده است.

اما پدر و مادر از دو بازیکن وارد یک درگیری در Conners یخ بازی پارکینگ. استمفورد پلیس در صحنه وارد شده و بازسازی نظم است.

بازیکن از بازی

جان Hutchins گرینویچ. تاریخ رو به جلو به ثمر رساند shorthanded و به یک شبکه خالی در دوره سوم برای تضمین پیروزی برای کاردینالز.

کردنی

“این یکی دیگر از بازی در مقابل یک تیم که در آن من فکر می کنم ما outshot آنها. این ضرر و زیان است که من امیدوارم که ما آماده برای مارس (بخش دوم دولت آف),” وستهیلل-استمفورد مربی جان Santagata گفت. “ما تا به حال مقدار زیادی از فرصت های توهین آمیز (اما 0-برای-5 در بازی قدرت). ما را از دست ندهید (ارشد رو به جلو) ادی Zelikman (بالای بدن آسیب). بچه ها اسکیت دم خود را خاموش. ما فقط باید شروع به پیدا کردن یک راه برای برنده شدن در این بازی نزدیک.”

[email protected]

گرینویچ 3, وستهیلل-استمفورد 1

گرینویچ 1 0 2-3

وستهیلل-استمفورد 0 0 1-1

سوابق: گرینویچ 8-4, 5-0 FCIAC; وستهیلل-استمفورد 7-4-1, 1-3 FCIAC.

اهداف: G—رایان ستوان کلمبو جان Hutchins 2 (یکی shorthanded یکی خالی خالص). WS—شکارچی Gilchrist. کمک: G—سام Milazzo. WS—گاوین Dolan, سانتیاگو گونزالس. Goalies: G—چارلی Zolin (21 صرفه جویی). WS—اریک Osterhus (24 صرفه جویی).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im