استمفورد — یکی از دو هاکی پدران کردم که به یک درگیری در حالی که ترک تری Connors پیست نزدیک به یک ماه پیش اعمال می شود برای شرکت در یک انحرافی برنامه برای اولین بار مجرمین است.

Matthey Zolin, 51, از گرینویچ است که متهم به دخالت پلیس و سوم حمله درجه یک ظاهر کوتاه و قبل از قاضی ریچارد mark morin در استمفورد دادگاه و وکیل مسیحی جوان را در یک نرم افزار برای مشتری خود را برای شرکت در شتاب برنامه توانبخشی.

Zolin دستگیر شد Jan. 31 با ادوارد “ند” Osterhaus, 56, از استمفورد به عنوان دو شد خروج یک بازی که در آن فرزندان خود را به بازی در برابر یکدیگر در یک مدرسه بالا بازی بین وستهیلل-استمفورد Co-op و گرینویچ بالا پسران تیم هاکی. دو تن از آنان به اتهام تخطی از قانون سوم-رشته حمله و دخالت پلیس.

پلیس می گوید که دو تن از آنان “jawing” در هر یک از دیگر در طول بازی و یکی از آن دو گفت: چیزی بدنام کردن در مورد توانایی های دیگر ، کاردینالز به پایان رسید تا besting استمفورد توسط 3-1 در FCIAC مسابقه.

تنش هایش و دو اتهام شروع به مشت زدن به یکدیگر به عنوان آنها راه رفتن از سرسره استمفورد پلیس گروهبان. جوزف کندی گفت.

افسر آنا ادواردز سعی کردم به آنها را از هم جدا و در حالی که او در حال مبارزه با دو او لوسیون صورت پشت او بوده و فعال وظیفه پس از این حادثه.

دادستان ساخته شده اند هیچ اعتراضی به Zolin برنامه به انحرافی برنامه.

اگر Zolin داده است پذیرش و با موفقیت کامل آزمایشی برنامه های خود را هزینه خواهد شد و حذف سابقه کیفری خود را تمیز باقی می ماند. قاضی که می شنود استدلال برای این برنامه می تواند نشانه Zolin برای به عنوان بسیاری از دو سال که در طی آن زمان هر گونه دستگیری می تواند او را لگد از برنامه او خواهد بود ساخته شده برای رفتن به عقب و چهره خود را بزه اتهامات عنوان شده علیه.

“آقای Zolin است صمیمانه پشيمان برای دخالت خود را در این شرایط بی سابقه ای در زندگی خود و ارتباط خود را احترام و نگرانی برای افسر آنا ادواردز” جوان گفت:.

Osterhaus قرار است در دادگاه برای تفهیم اتهام در فوریه. 31.

خود را وکیل مدافع جنایی مارک فیلیپس گفت که این دو ساخته شده است و هیچ دشمنی بین آنها.

“گاهی اوقات در حرارت لحظه ای حتی بهترین ما خودمان را پیدا کنید در شرایطی که ما می خواهیم مسائل را به لوله خمیر دندان,” فیلیپس گفت. “مشتری من چیزی جز احترام و تحسین برای آقای Zolin و دوست داشتنی برای استمفورد اداره پلیس و افسر که درگیر شد. رفتن به جلو ما در حال رفتن به انجام هر کاری که لازم است را نشان می دهد که این یک انحراف از شرایط است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im