استمفورد — یک گرینویچ تاجر و شهرستان قایق بادبانی باشگاه عضو خود را روشن در پنج شنبه شب پس از او آگاه شد که پلیس تا به حال حکم بازداشت در نام خود را برای ساخت ناخواسته پیش گفته احساس سینه باشگاه متصدی بار در نوامبر, پلیس گفت:.

Kenneth Thron, 68, از Cognewaugh جاده بود به اتهام چهارم-درجه تجاوز جنسی و منتشر شد و پس از ارسال a $25,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

“کن بدیهی است که در مورد اتهام و محاکمه در این شرایط” گفت: Thron دفاع وکیل فیلیپ راسل. “او به طور کامل همکاری با تحقیقات پلیس و رعایت هر نتیجه. او ساخته شده است شهرت جامد در این جامعه بیش از چندین سال است.”

با توجه به پنج-صفحه دستگیری استشهاد در دسامبر. 11 باشگاه کارمند که نام حال نکردن با پلیس برای حفاظت از هویت خود را در زمینه شکایت کرد و گفت او حمله Thron در شب Nov. 25. زن گفت: او کار به عنوان یک پیشخدمت زن و متصدی بار در Ponus باشگاه قایق بادبانی زمانی که این حادثه صورت گرفت.

زمانی که پلیس در تماس با باشگاه واقع در Bateman, راه, مدیر باشگاه به آنها گفت که این باشگاه در حال حاضر در حال انجام تحقیقات خود را و که وجود دارد تصویری از این حادثه.

به گفته پلیس این فیلم نشان می دهد که زن گرفتن “گوشه” در اتاق استراحت راهرو توسط Thron.

“مظنون را دست بالا برود به سمت قربانی تنه و قربانی شروع به سعی کنید به جسمی فرار از گمان. به عنوان مظنون نوبت خود را به سمت راست آن دیده می شود که دست راست خود را در منطقه از قربانی سینه” خوانده شده استشهاد نوشته شده توسط Sgt. شان Boeger.

از منظر دوربین را مشاهده آن است که روشن نیست که آیا یا نه مظنون دست در تماس مستقیم با زن سینه استشهاد می افزاید.

این زن به پلیس گفت که در آن شب او قفل باشگاه ضیافت اتاق که Thron آمد تا پشت سر او قرار داده و هر دو دست بر سینه او هنگامی که او به او. این زن به پلیس گفت Thron به او گفت که او می خواست به رابطه جنسی با او به پلیس گفت:. او گفت: او را به گرفتن دست خود را از او و او را تحت فشار قرار دادند دور پایان دادن به حمله استشهاد متحده است.

زمانی که Thron ساخته داوطلبانه بیانیه به محققان در مقر پلیس وی دست زدن به زن سینه و گفت: این ویدئو نشان داد که او در تلاش برای در آغوش گرفتن زن در تلاش برای آسایش او در مورد اخیر مشکلات شخصی او و جلب اعتماد او به پلیس گفت:. Boeger اما نوشت که تصویری نیست مربع با Thron را توضیح.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im