گرفتن آن و تبدیل این مسابقات به احتمال زیاد باید یک نگاه جدید

کنعان — جدید کنعان, سالانه, باند تبهکار 7-در-7 مسابقات فوتبال همچنان در یک الگوی برگزاری با هر دو تاریخ از رقابت و همچنین شکل از تیم هنوز مشخص شود.

با وجود این که عدم قطعیت کریس Silvestri جدید کنعان دفاعی هماهنگ کننده است که کارگردانی این مسابقات چند فصل گذشته احساس صورتی مورد نیاز است تا آنجا که تا کنون.

“این سال ما واقعا می خواهید به این; ما فقط نیاز به آن” Silvestri گفت. “بچه ها می خواهید آن را به خانواده آن را می خواهم و من فکر می کنم آنها راحت با آن است.”

هر زمان که مسابقات وجود خواهد داشت تغییرات عمده در پی COVID-19 همه گیر از جمله اجتماعی فاصله پروتکل های ماسک های ضد عفونی کننده دست و فهرستی از اندازه است.

این مسابقات هنوز به طور آزمایشی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 17 و 18 در کنعان اما می تواند نقل مکان کرد و تا اوایل مرداد ماه به عنوان دولت همچنان با بازگشایی فاز. کنتیکت در حال حاضر در فاز 2 آغاز شد که در تاریخ 17 ژوئن و برخی از جوانان اردوگاه ها و لیگ ها از جمله کسانی که برای بیس بال و سافتبال و چوگان سرپهن در حال حاضر آغاز شده است.

کانکتیکات احتمال شروع فاز 3 از بازگشایی در اوایل ماه جولای.

“همانطور که در حال حاضر ما هنوز در (ژوئیه 17-18) اما بهتر از 50-50 شانس که ما قصد داریم آن را به حرکت به اوت 7 و 8” جدید کنعان مربی لو Marinelli گفت. “ما در حال حاضر شده است گفت: ما محدود به 20 تیم که ما آن را, اما زمانی که ما تغییر تاریخ برخی ممکن است قادر به آن را. ما را ببینید.”

با توجه به فدراسیون ملی ورزش دبیرستان (NFHS) فوتبال در نظر گرفته شده است در معرض خطر, ورزش, با 7-در-7 فوتبال در خطر متوسط ورزشی رده جدید کنعان در تلاش است برای کار با هر دو عامل.

“ما در حال پیدا کردن و کار کردن با آن ما می توانیم تا آنجا که به چه NFHS دستورالعمل در نظر گرفتن متوسط خطر ورزش به عنوان یک خطر و چگونه دیگر در معرض خطر ورزش, چوگان سرپهن را پیمایش این در ماه ژوئن” Silvestri گفت.

قطعا اگر این مسابقات است که آن را به نگاه متفاوت نسبت به سال های اخیر است. در تابستان گذشته 32 تیم شرکت کننده با بلومفیلد برنده مسابقات قهرمانی. در این سال در این زمینه خواهد بود محدود به 20 تیم و بیشتر خواهد شد ترجمه شده است.

“وجود دارد یک درخواست به آن را به عنوان محلی که ممکن است” Silvestri, گفت:, و اضافه کرد که “معمول بازیگران از کاراکتر ها از Fairfield County” از جمله جدید کنعان گرینویچ و دارین باید متعهد است.

فهرست اسامی را محدود به 15 بازیکن هر یک با سه مربیان هر تیم با کوچکتر جوخه های پیشرو به مردم کمتر در این زمینه در هر زمان. صبح و بعد از ظهر جلسات در این طرح با هر جلسه از جمله پنج تیم در Dunning زمینه و پنج تیم در برج آب زمین های چمن.

“است که به ما می دهد بسیاری از فاصله ها و بهره وری بیشتر در این مسابقات خود را” Silvestri گفت. “این نوع از چگونه ما در حال برنامه ریزی برای اجرای آن و همچنین انتخاب و رها کردن نقاط و سپس بدون تماشاگر.”

Silvestri اضافه شده است که اگر این مسابقات است نقل مکان کرد و به اوت می تواند اجازه می دهد برای اطلاعات بیشتر با تیم های بزرگتر فهرست اسامی.

اجتماعی فاصله خواهد بود مشاهده و مربیان را به پوشیدن ماسک با بازیکنان با پوشیدن کلاه خود را. هر تیم خواسته می شود را ضد عفونی کننده دست و آب به عنوان معمول آب ایستگاه های در دسترس نخواهد بود.

هر تیم نیز خواهد بود مسئول برای تمیز کردن آن حاشیه منطقه است.

“همه ما به صحبت در مورد آن مربیان و بازیکنان بسیار آگاه در مورد چیزهایی مانند 15-مرد فهرستی” Silvestri گفت. “چیزی که ما درک می کنیم این است که در مورد ایمنی هیچ کس واقعا همه چیز را می داند بنابراین ما در حال دقیق در مورد آن. اگر ما به آن حرکت می کند ما هیچ مشکلی با حرکت دادن آن است و به نظر می رسد مانند آن می تواند یک امکان بسیار واقعی.”

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>