هلی عکسبرداری: محاکمه می شود برای آلمان کنیسه حمله مشکوک


محاکمه آغاز می شود در روز سه شنبه یک مظنون متهم به قتل دو نفر پس از حمله به یک کنیسه در شهر هاله در سال گذشته است.

این مقدسترین روز از یهودیان در سال است.

در 9 اکتبر 2019 یک کانتور در یک کنیسه در هاله بود که منجر نمازگزاران در نماز به مناسبت یوم کیپور زمانی که او نگاه مانیتور دوربین مدار بسته و دیدم یک فرد مسلح در تلاش برای شلیک و راه خود را به داخل ساختمان.

به عنوان مقامات طلیعه جماعت به اتاق مجاور کریستینا Feist گفت که او و دیگر نمازگزاران با عجله به امن کنیسه.

“من حتی نمی فهمم چه اتفاقی می افتد, من فقط می دانستم که وجود دارد برخی از مرد کامل در دنده نبرد – من نمی دانم اگر او در حال حاضر در محل و یا در خیابان.

“من تو را دیدم دوست من پریدن و من فکر کردم ‘شما در حال مرگ به تنهایی’ بنابراین من شروع به پریدن کرد بیش از حد و فرار در خارج با او و او در سنگر یک درب من سنگر دیگر درب.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مسلح پرتاب مواد منفجره به مجتمع و باز آتش در جلوی درب کنیسه. اخیرا تقویت شده این شرکت برگزار شد و به احتمال زیاد ذخیره زندگی کسانی که در داخل.

ظاهرا نا امید شکست خود را به نقض ورود او اسلحه خود را در 40 سال اتفاق افتاده است که به راه رفتن گذشته و تحمیل زخم مهلک در او.

  • وحشت از آلمانی ها هدف در ضد یهودی حمله
  • در عکس: هلی تفنگ حمله

پس از یکی دیگر از تلاش ناموفق برای رسیدن به کنیسه او سوار کردن و متوقف چند خیابان دور.

وجود او انداخت مواد منفجره در یک کباب فروشگاه و کشته a 20-year-old man who در داخل بود.

مشکوک

دادستان مارسی 28 ساله Stefan Balliet انگیزه بود ستیزی و بیگانه ستیزی و برنامه ریزی برای قتل عام کسانی که در داخل کنیسه.

او اعتقاد بر این است که عمل به تنهایی داشتن خود رادیکالیزه در اینترنت.

مدت کوتاهی قبل از حمله به او در پخش زنده او نوشته شده اسناد آنلاین است که در آن او نام خوانندگان برای کشتن مردم یهودی. مدت کوتاهی پس از آن او با اعتراف به جرم و جنایت در طول یک جلسه با بررسی قاضی.

در آن زمان وکیل خود گفته رسانه های آلمان: “این امر می تواند مزخرف به انکار آن و… را در نظر او از جهان او سرزنش دیگران برای خود بدبختی و این که در نهایت چه چیزی باعث شده خود عمل است.”

پاسخ

حمله وحشت آلمان است. روز بعد رئيس جمهور کشور فرانک والتر اشتاین مایر آمد به پرداخت خود را در جهات موقت حرم خارج کنیسه درب گفت: “ما باید حفاظت از زندگی یهودیان”.

این کشور که در آن وحشت هولوکاست بودند مرتکب عهد کرد که “دیگر هرگز”. اما با وجود هشدارهای از جامعه یهودی ضد سامی جرم و احساسات در حال افزایش است.

زیر هلی دولت به تصویب یک قانون در برابر آنلاین سخنرانی نفرت.

دو سال پیش از آن نیز ایجاد یک جدید نقش یک کمیسر حفاظت از یهودی زندگی است.

فلیکس کلاین می گوید وجود دارد تعدادی از دلایل افزایش یهودی ستیزی; رئیس در میان آنها این واقعیت است که اینترنت و رسانه های اجتماعی به یک خروجی و در حال تشدید چه نهفته نفرت و تبعیض است.

  • ضد سامی حملات rising?
  • چگونه آشویتس شد مرکز نازی ها هولوکاست

او با هدف مبارزه با این مشکل از طریق تقویت قوانین و با تمرکز بر آموزش و پرورش است اما اذعان می کند وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

“ما یک مشکل شدید در آلمان که در آن در schoolyards کلمه “یهودی” بسیار معمول به عنوان یک توهین است,” او گفت:. “در بسیاری از زمینه ها ما باید برای مقابله با.

“نکته اصلی این است که مردم باید در دیدار با یهودیان و ببینید که یهودی زندگی عادی بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ ما است و هر کس حملات که حملات خود ما و فرهنگ آلمان است.”

جامعه یهودی

کنیسه درب در حل این است که هنوز هم زخم خورده و متلاشی از اقدام به حمله. این یک یادآوری دردناک جزئیات آن روز.

اکثر یهودی مکانهای عبادت و تحصیل در آلمان تحت مداوم پلیس و گارد. این هلی کنیسه حتی در یوم کیپور تا به حال هیچ گونه حمایت می کند. که برای بسیاری از نشان داده شده است بیشتر شکست در بخشی از مقامات آلمانی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

خاخام یهودا Teichtal که نشان دهنده جامعه یهودی در برلین برای سال هشدار در مورد افزایش سطح یهودی ستیزی در آلمان است.

او می گوید که در حالی که دولت ساخته شده برخی از پیشرفت آن کافی نیست.

  • آلمان نیروی نخبگان ‘بخشی از منحل گروههای راست ترس
  • اتحاد آلمان انجام می شود به اندازه کافی برای مقابله با راست شد ،

“هدف این است که مردم باید اعتماد است که آنها نمی باید به نگرانی در زمانی که فرزندان خود را از رفتن به تنهایی فقط به این دلیل آنها را به یک ستاره داوود در یک زنجیره ای,” او گفت:.

“وجود دارد به تحمل صفر برای یهودی ستیزی. نه فقط داد و بیداد بعد از یک ضد سامی حمله که در نهایت می میرد.”

محاکمه

استفان Balliet است به اتهام دو فقره قتل و 68 فقره اقدام به قتل است. برخی از کسانی که در داخل کنیسه که در روز خواهد بود در حال حاضر به عنوان او می رود دادگاه.

کریستینا Feist است که در میان کسانی که امیدوار دادگاه را بشنود شهادت او. آزمایشی است که در مورد عدالت برای کسانی که کشته و مجروح در حمله اما برای او و بسیاری از آن را نیز فرصتی برای تاکید تهدید ناشی از یهودی ستیزی.

“این به من می دهد یک فرصت برای بحث در مورد تصویر بزرگتر” او گفت:. “آن را نیز به من می دهد فرصتی برای نگاه در چشم, اگر من می تواند مدیریت کند که احساسی به نگاه او در چشم و به نوعی ثابت کند به او, اما به خصوص به من” شما همانی هستید که سعی در کشتن من اما من هنوز هم اینجا. شما شکست خورده و نه تنها که من شما رو در دادگاه.'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de