بندر نقطه ساکنان پیوستن به نیروهای خود را برای کمک به یک استمفورد شربت خانه مواد غذایی

استمفورد — مبارزه با گرسنگی است یک نبرد مداوم — و حتی بیشتر را دارد در طول coronavirus — و بسیاری از ساکنان 15-طبقه 336 واحد ساختمان در استمفورد هستند ترکیب تلاش خود را برای کمک به این علت است.

ساکنان 101 محل پارک در بندر نقطه در واشنگتن بلوار اهدا nonperishable غذایی به یک شربت خانه مواد غذایی محلی. CORT مبلمان اجاره یک فروشنده 101 محل پارک مدیر اموال Greystar املاک و مستغلات شرکای برداشت اقلام در روز پنج شنبه و تحویل به a food pantry.

CORT همکاری با حرکت گرسنگی ملی سازمان غیر انتفاعی است که بسیج جابجایی صنعت برای کاهش ضایعات مواد غذایی و مبارزه با گرسنگی است. جانیس Richman ساکن در 101 پارک محل تخم ایده و Greystar را 101 محل پارک مدیر جامعه دانیل لانه اجرا این طرح است.

“ما یک درایو غذایی در طول تعطیلات, اما من تا به حال این ایده و رفت به دانیل” Richman گفت. “من احساس آن را خوب خواهد بود اگر ما با قرار دادن سطل در همه, آسانسور, سالن که راه ما می تواند به حفظ اجتماعی فاصله. دانیل کردن ایمیل های فرستاده شده و ما در حال نگه داشتن آن رفتن هر شب. آن شده است یک کل ساختمان-تلاش گسترده ای.”

لانه ستایش فوران حمایت از ساکنان به نمایش گذاشته اند برای کمک به تغذیه نیازمند است.

“این شگفت انگیز است, ما باید تعداد زیادی از مردم سخاوتمند در ساختمان” لانه گفت. “ما همچنین انجام بسیاری از رویدادهای خیریه برای کودکان سنت جود بیمارستان. با این مواد غذایی درایو ما در حال انجام در حال حاضر برخی از مردم اینجا که بیکار هستند و با توجه به COVID اما آنها هنوز هم در بر داشت یک راه برای کمک مالی.”

با توجه به لانه سبد غذایی قرار داده شد در هر آسانسور بانک در سراسر ساختمان و در مجموع به 30 سبد.

“امید ما این است که به گسترش این کلمه و به اشتراک گذاری این طرح به منظور تشویق بسیاری دیگر از آپارتمان بزرگ جوامع در منطقه” Richman گفت. “در حالی که یک حرکت کوچک بسیاری از تکیه شربت خانه مواد غذایی برای تغذیه خانواده خود را.”

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>