‘او می خواست به بهترین نسخه از خود را” — افسر عفو مشروط که توجه به خانواده را از تخت بیمارستان به خاطر در استمفورد مراسم

استمفورد — دوستان قضایی مارشال, مشروط افسران قضات و افسران پلیس و خانواده ملاقات در استمفورد دادگاه روز شنبه به جشن زندگی جاناتان کوئیلو یک افسر عفو مشروط که احساسی پیام برای همسر و خانواده جوان از بیمارستان موجب ملی غلیان احساسات همدردی.

روز شنبه شده اند کوئیلو را 33rd تولد. مرگ او در دنبوری بیمارستان در یک ماه پس از عقد قرارداد COVID-19 ساخته شده اخبار ملی زمانی که همسرش کتی نشان داد که شوهرش را ترک کرده بود او یک یادداشت دیجیتالی ابراز عشق خود را برای او و دو فرزند خود را.

آنها در حال حاضر در چهارشنبه, هوای آزاد, مراسم, برگزار کوئیلو را همکاران در مشروط شدن بخش است.

کتی کوئیلو گفت: حدود صد نفر جمع شده بودند که شوهر او آرام کسی که عاشق آنچه که او انجام داد. کوئیلو شروع کار خود را به عنوان یک مرجع قضایی مارشال در دنبوری قبل از کار راه خود را به تبدیل شدن به یک افسر عفو مشروط و موقعیت او همیشه می خواستم برای رسیدن به.

شوهرش از ذهن نیست این ساعت رفت و آمد به دادگاه از خانه خود را در بتل چرا که او می خواست برای کمک به مردم, او گفت:.

“او در مورد چقدر همه مراقبت در مورد هر یک از دیگر و چقدر همه با کمک یکدیگر و او دوست داشت که” او گفت:. “برای اولین بار او احساس رفاقت. او می خواست به بهترین نسخه از خودش را.”

فقط به عنوان او مربوط چگونه او را آرام شوهر خواهد بود “میگردند” در چنین گردهمایی برگزار شد حافظه خود را در یک پف از باد جاروب را از آسمان خاکستری و منفجر یک عکس از او را به خارج این سه پایه از آن جایی که تا به حال نمایش داده شده است.

“OK Jonathan اگر شما در حال رفتن به که نمایشی” کتی کوئیلو گفت: به خنده از شرکت کنندگان.

او با عجله به بیمارستان در شب شوهرش مرده بود اما نه قادر به گرفتن وجود دارد در زمان می گویند آخرین خداحافظی. اما پس از او آورده خود را شخصی جلوه های صفحه اصلی و قفل گوشی خود را و توجه داشته باشید تا ظهور.

“من شما را دوست دارم با تمام قلب من و شما داده اید من بهترین زندگی من می تواند که تا کنون خواسته” آن را بخوانید.

“من خیلی خوش شانس آن باعث می شود من خیلی افتخار می کنم به شما و پدر به Braedyn و پنی” آن را ادامه داد. “کتی از شما مراقبت پرورش شخص من تا کنون ندیده اید … شما واقعا یکی از یک نوع … مطمئن شوید که شما زندگی می کنند زندگی با شادی و که همان شور و شوق ساخته شده است که من در عشق با شما سقوط. از دیدن شما بهترین مادر به کودکان و نوجوانان است که بزرگترین چیزی که من تا کنون تجربه کرده اید.”

پیام نوشته شده بود تنها چند روز به سه روز اقامت در بیمارستان.

کتی کوئیلو در ادامه با تشکر از کسانی که حضور در چهار شنبه مراسم برای کودک نو پا خود را به کودکان چیزی می تواند آنها را گرامی برای مدت زمان طولانی.

“من می توانید به آنها بگویید چگونه پدر خود بود و چگونه او در کار خود را, اما شما بچه ها در حال دادن آنها چیزی برای دیدن و چیزی حتی بیشتر به آن افتخار کنیم. ما به نمایندگی از خانواده من, جاناتان را به خانواده و دوستان خود را با تشکر از شما بچه ها بسیار,” او گفت:.

کوئیلو گفت: پدر او را لمس جمع آوری شده است.

“من خیلی افتخار توسط این نوع کلمات صحبت در مورد پسر من. او هدف خود را. او همیشه می خواست می شود یک افسر عفو مشروط” گفت: Al کوئیلو پاستور در ایمان کلیسا در نیو میلفورد. “آن را به معنای بسیار به من.”

وکیل علامت شرمن که emceed یادبود گفت کوئیلو دوست شد هر کس در دادگاه بود که هیچ شاهکار آسان است.

دولت Rep. مت Blumenthal ارائه شده استناد به کوئیلو خانواده از مجمع عمومی.

“خود را از طریق کار سخت او را به استمفورد گرینویچ و دارین امن تر و کمک در بسیاری از اعضای این جوامع با بازسازی و بهبود خود” آن را بخوانید. “مجمع عمومی بخواهد به افتخار تشخیص و تشکر از Johnathan برای خدمات خود را و ماندگار کمک به ایالت کانکتیکات است.”

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de