مشاور سلامتی به اتهام پاره کردن استمفورد زن

استمفورد — خانه بهداشت کمک از Waterbury دستگیر شد روز چهارشنبه و به اتهام سرقت چهار چک به ارزش $1,375 از 89 سال استمفورد زن سال گذشته است.

کنیا Smith, 44, از پرکوود خیابان بود با اتهام درجه دوم larceny و منتشر شد و پس از ارسال a $25,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

جرائم مالی Sgt. استیون brad johnson گفت: سالمندان ساکن شهرستان شکایت به پلیس در اواسط ماه اکتبر زمانی که او در بر داشت که چک گم شده بود و نقد شده است.

زن گفت: او ملاقات اسمیت در یک محلی بازنشستگی خانه که در آن او ماندن برای یک زمان و استخدام او هنگامی که او تصمیم به حرکت به آپارتمان او.

اما زن گفت که در حالی که اسمیت مراقبت از او نوشت: از چند چک بدون اجازه.

یک بررسی که تا به حال یک نماد بر روی آن برای بازپرداخت برای مواد غذایی ساخته شده بود به اسمیت برای $300. پنج روز بعد در ماه سپتامبر بررسی دیگری ساخته شده به اسمیت برای $250.

زمانی که پلیس به صحبت اسمیت او به آنها گفت که نوشتن چک به خودش ممکن است به نظر می رسد نادرست اما او اصرار داشت که سالمندان زن گفت: او را به نوشتن چک به خودش.

زن گفت: او هرگز اجازه اسمیت برای نوشتن چک را به خودش اضافه کرد او هرگز پرداخت می شود که بسیار برای مواد غذایی و او هرگز قادر به خوردن این مقدار از مواد غذایی است.

بررسی دیگری از سالمندان زن ساخته شده بود به یک شرکت بیمه برای $800 که او نمی باید یک بیمه نامه با بررسی دیگری برای 25 دلار نیز به نظر می رسد به سرقت رفته است و نقد.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر