بهداشت و درمان کارگران در جنگ هستند اما تهمت نیست در کنار ما

با بیش از 390K موارد تایید شده و بیش از 17K مرگ و میر در زمان نگارش این بیماری همه گیر کوروناویروس است wreaking ویران در سراسر جهان با ایتالیا فراتر چین در مرگ و میر و ایران در قتلگاه یک وضعیت را بدتر ساخته شده توسط دولت ایالات متحده کاملا نسل کشی تحریم. در ایالات متحده وجود داشته است بیش از 46K مورد تأیید و 583 مرگ و میر. این تعداد موارد تایید شده است که به وضوح یک ناخالص دست کم به عنوان ایالات متحده آمریکا به تعویق افتاد, در تست و تنها آزمایش کوچکی از جمعیت است. این است که عمدتا به دلیل این واقعیت است که ایالات متحده کاهش یافته است به استفاده از یک تایید شده که تست که بقیه جهان در حال حاضر شده است با استفاده از به عنوان آن می خواستم یک شرکت ایالات متحده برای بهره مندی از قرارداد. آن نیز این باورند که این انجام شد تا حدودی به دلیل تهمت نگرانی که بالاتر COVID-19 موارد ممکن است صدمه دیده است شانس خود را در انتخابات مجدد.

به عنوان تست در آمریکا افزایش این تعداد بدون شک موشک وار رفتن. بالا مقامات بهداشتی در پژوهشی در دانشگاه جانز هاپکینز برآورد وجود دارد می تواند بین 50000 تا و نیم میلیون نفر در ایالات متحده در این زمان و این تعداد تنها به نظر می رسد مانند آن را رشد خواهد کرد.

CDC معیارهای تعیین که باید یا نه باید آزمایش تغییرات ساعت به ساعت. توصیه فعلی برای تست تنها کسانی که با علائم و شناخته شده قرار گرفتن در معرض و یا کسانی که سفر کرده اند به دسته من منطقه مانند ایتالیا یا چین. این توصیه ها را دوباره منجر به دست کم گرفتن درست بار از موارد به عنوان ویروس به وضوح شروع به پخش از طریق جوامع است. آنها همچنین به طور نامتناسبی ترک فقیر و طبقه کارگر است که کمتر احتمال دارد به سفر و یا کسی را می شناسید که به تازگی به دسته من کشور بیشتر در معرض. در عوض کشورهایی مانند کره جنوبی برقرار تست توده و باید به شدت کاهش گسترش ویروس به عنوان یک نتیجه.

بهداشت و درمان کارگران مثل خودم که مستقیم با بیمار تماس و در برخواهد داشت خطر آلوده کردن دیگران صورت مشکلات گرفتن تست شده است. اجازه دهید که غرق در. در عین حال شما می دانید که می توانید تست شده ؟ تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون می توانید تست شده است. کل بروکلین نتز بسکتبال تیم می توانید تست شده — پس از تیم خود را صاحب بودجه به استخدام یک آزمایشگاه خصوصی. میلیاردرهای مانند جف بزوس و بیل گیتس به احتمال زیاد بدون مشکل تست شده و حتی در هر خانه امن آنها در حال حاضر پنهان شده در. نابرابری در تست معمول در سرمایهداری.

اما حتی اگر ایالات متحده در حال گسترده تست آن را هنوز هم به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی. زیر بهداشت و درمان فعلی سیاست گسترده تست رایگان برای همه, اما آنچه در مورد درمان ؟ به گزارش ایسنا اخیر COVID-19 امداد لایحه را فراهم می کند “رایگان, تست گسترش سرمایه گذاری برای امنیت غذایی برنامه پرداخت می شود و بیمار و خانواده و مرخصی پزشکی برای کارگران در شرکت های با 500 کارمند یا کمتر.” اما هنوز هم وجود دارد اگر نیاز به مراقبت های پزشکی با توجه به COVID-19 خواهد بود.

این سوال مهم است که صورتحساب های پزشکی در حال شماره یک علت ورشکستگی در ایالات متحده و طولانی بستری در بیمارستان برای درمان COVID-19 می تواند منجر به اقتصادی خراب کردن. این منجر می شود کمتر احتمال دارد به دنبال مراقبت های زمانی که آنها در واقع به آن نیاز دارید. با آخرین صورتحساب برای پرداخت بیمار را پوشش 80% از ما کارگران آن نیز برگ کارگران که بیمار هستند احتمال بیشتری برای ادامه تلاش به کار و از این رو گسترش ویروس. فقط در هفته گذشته یک پنل منصوب توسط فرماندار نیویورک اندرو کومو پرده برداری کرد روز پنج شنبه طرح خود را برای کاهش مدیکید دولت هزینه های برخی از 400 میلیون دلار است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار به تازگی اعلام کرد که ممکن است میلیون ها نفر می میرند در ایالات متحده به تنهایی. بر اساس تجربه من مشغول به کار در ایالات متحده احساساتی بهانه ای برای سیستم بهداشت و درمان, آنچه که من شخصا دیده می شود و آنچه که همکاران من گزارش, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که شماره اغراق نیست. به پوشش چند از مسائل:

لوازم

بیمارستان ها در سراسر کشور با سرعت در حال اجرا از منابع. این باعث شده است که به شیوه در بیمارستان ها که هرگز نمی تواند قابل قبول در شرایط دیگر. در یکی از بیمارستان نیویورک, مدیریت, توصیه کارکنان به “استفاده مجدد” N95 ماسک با توزیع سند گفت: “N95 ماسک خواهد بود مورد استفاده مجدد قرار توسط کارکنان تا آنها در خاکی مرطوب و یا به خطر بیافتد” و برای به دست آوردن یک ماسک جدید دیپلم باید “درخواست یک ماسک از سرپرست خود.” در ضمن سرمایهداری همچنان به عنوان مخرب به طور معمول. رهگیری اخیرا گزارش بانکداران سرمایه گذاری در حال هل دادن مراقبت های بهداشتی شرکت های تولید لوازم مورد نیاز بهداشت و درمان کارگران به افزایش قیمت منابع لازم پزشکی برای افزایش سود. همچنین گزارش شده است که برخی از شرکت ها در حال حاضر شارژ 7 دلار برای ماسک محافظ است که به طور معمول هزینه کمتر از $1. هیچ یک از این بود باید تعجب آور که از مدیران سوال که آیا درمان بیماری “پایدار و مدل کسب و کار” و نه باید آن را تعجب آور در درون یک سیستم است که به طور مستمر به دنبال حداکثر سود با وجود کشنده شرایطی.

نیروی انسانی

زمانی که بیمارستان ها صعودی با بیماران جدید مانند این مهم است که به تعداد کافی از کارکنان به خوبی آموزش دیده. در طول سال در بیمارستان دولت بارها نادیده گرفته پرستاران خواستار افزایش استخدام کارکنان برای رسیدن به امنیت انسانی نسبت که اگر برقرار می ساخته اند که دست زدن به یک بیماری همه گیر بیشتر قابل تحمل است. در واقع در نیویورک پرستاران تقریبا در اعتصاب در پنج بیمارستان به منظور امن نیروی انسانی. در حال حاضر در سراسر کشور در بیمارستان های در حال تقلا از قرار دادن تماس برای پرستاران بازنشسته به بازگشت به کار برای کمک به پر کردن نیروی انسانی مواجهیم. سرمایهداران’ سازگار فشار برای سود است که در حال حاضر آمدن به خانه به جای شب بسر بردن تجلی به عنوان کمبود کارکنان در طول این بحران است.

هواکش

نگرانی زیادی شده است به بحث در مورد در دسترس هواکش به عنوان بسیاری از COVID-19 بیماران نیاز به لولهگذاری برای کمک به بیمار تنفس. در مورد 960,000 coronavirus بیماران ممکن است نیاز به قرار دادن بر روی هواکش اما ایالات متحده تنها حدود 200000 ماشین آلات با توجه به جامعه از مراقبتهای پزشکی آسوشیتد پرس گزارش داد. ایالات متحده صنعت و سازمان یافته به نفع یک اقلیت ثروتمند از سرمایه داران شده است قادر به پاسخگویی به این تقاضا و بیمارستان ها هنوز گزارش نمایند.

جنگ نه تنها یک بیماری همه گیر بلکه در برابر سرمایهداران

ایالات متحده تا به حال ماه به آماده شدن برای این بیماری همه گیر. از ابتدا وجود دارد باید یک توده بسیج ماسک, تولید, تهویه, تولید و PPE (محافظ شخصی, تجهیزات, به عنوان مثال, ماسک, لباس, دستکش, چهره, سپر, و غیره.) تولید.

به همین دلیل در حال حاضر ما به فوریت نیاز به یک نهضت ملی شدن کل سیستم بهداشت و درمان تحت کارگر کنترل. این برای سود شرکت های تولید واکسن, فولاد, ماسک هواکش و ضد عفونی کننده مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر باید بلافاصله ملی به مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد منابع در دسترس برای درمان همه. ما به سادگی نمی تواند قبول کند این انگل در حال اجرا سیستم بهداشت و درمان برای یک دقیقه طولانی تر است.

وجود دارد نیز باید یک تبدیل از ساختمان و یا ساختمان از سایت های جدید برای تخت ICU اما سرمایه داری می یابد خود را در یک تناقض: ما یک سیستم بهداشت و درمان بر اساس سود اما در حال حاضر ما نیاز به بسیج همه از تولید و بهداشت و درمان به منظور صرفه جویی در زندگی مردم است. و سرمایه داری نشان داده است خود را ناتوان از انجام آن است. به جای هدایت پول به این وظیفه لازم ایالات متحده فدرال رزرو بانک تزریق 1.5 تریلیون دلار به بازار سهام است. در حال حاضر بانک فدرال رزرو حتی برنامه ای برای ارائه $1 تریلیون دلار وام در هر روز به بانک های بزرگ از طریق پایان این ماه.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تماس خود را یک جنگ رئیس جمهور در حال جنگ با این ویروس. اما پرستاران و پزشکان مثل من نه تنها به راه انداختن یک جنگ علیه ویروس بلکه یک جنگ طبقاتی در برابر تهمت های سرمایه داران و دولت سرمایه داری.

خودم و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی در جنگ هستند و هر روز با مدیران عامل بیمه, مدیران, مدیران که فقط آن را مشکل تر برای ما به بيماران مراقبت از آنها نیاز دارید. ما نیاز به یک سیستم بهداشت و درمان اجرا دموکراتیک توسط پزشکان و پرستاران و کارکنان و بیماران است. این امر می تواند به شدت متفاوت از سیستم فعلی که در آن ثروتمند گذاران را در تصمیم گیری های مهم در بیمارستان شرکت های دارویی, دستگاه, شرکت های تولیدی و شرکت های بیمه. ما نیاز به یک سیستم که در آن بهداشت و درمان است و یک حق انسانی و نه وسیله ای برای پول است.

ما در نهایت نیاز به یک سیستم اقتصادی قرار می دهد که سلامت و بقای بیش از حداکثر سود. سوسیالیسم اجازه می دهد برای همه تولید به صورت سازمان یافته در یک دموکرات اقتصاد تحت کنترل کارگری به طوری که منابع می تواند بهتر اختصاص داده و خلاق و علمی انرژی از مردم استفاده می شود می تواند مولد به نفع همه ما است.

در نهایت آنچه که ما شاهد آشکار در ایالات متحده چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما توسعه یک سیستم بهداشت و درمان در داخل سرمایهداری است. یکی که مبتنی اطراف استخراج سود از بیمار بدن. یکی که به طور مداوم در تلاش برای درایو کردن هزینه در هر زمان ممکن است. دکتر Fauci اعلام کرد که ما “سیستم ساخته شده است نه برای این” اما بهداشت و درمان کارگران اختصاص داده شده به درمان بیماران شده اند محکوم کردن این سیستم برای سال. ما سیستم بهداشت و درمان همواره یک فاجعه کامل بود اما یک بیماری همه گیر مانند این فقط بزرگ شود که واقعیت است. سرمایه داری هرگز به چیزی که ما نیاز داریم. ما نه تنها نیاز به یک جدید سیستم بهداشت و درمان, اما یک سیستم جدید اقتصادی که ارزش زندگی بیش از سود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر