سلام زن سبک و جلف بنیانگذار شینتارو نوجوانان زیبا مراحل پایین به عنوان مدیر عامل در سن 92

بنیانگذار این شرکت ژاپنی که سلام زن سبک و جلف اعلام کرده است که پله پایین به عنوان مدیر عامل در سن 92.

شینتارو نوجوانان زیبا گفت که دست از Sanrio به 31 ساله نوه Tomokuni نوجوانان زیبا.

این نخستین بار تغییر در رهبری در این شرکت در شش دهه سابقه.

سلام زن سبک و جلف یک mouthless کارتون آراسته با یک علامت تجاری تعظیم مو تولید میلیاردها دلار از زمان آغاز آن تقریبا 50 سال پیش است.

ساده خط کشیده تصویر به نظر می رسد بر کالا از جمله لباس و اسباب بازی و لوازم التحریر. آن را هدف قرار داده است عمدتا در کودکان, اما در سال های اخیر آن را نیز ثابت شده است محبوب با بزرگسالان است.

آقای نوجوانان زیبا را به طور رسمی ترک نقش خود را در تاریخ 1 ژوئیه.

یک شرکت در یک نقطه عطف

تجزیه و تحلیل کلیا هاتون آسیا و اقیانوس آرام ویرایشگر

شینتارو نوجوانان زیبا شروع یک هدیه شرکت در 1960s و به سرعت متوجه شدم که این محصولات شامل “ناز” طرح های خود بودند پرفروش.

که منجر به ایجاد سلام زن سبک و جلف است که پس از تبدیل شدن به یک یاد, ژاپنی, شخصیت.

اما زن سبک و جلف مسابقه: فروش شده اند و رها کردن در داخل ژاپن برای سال و Sanrio در حال حاضر بستگی به آن به طور فزاینده ای شکننده جهانی کسب و کار.

بنابراین آقای نوجوانان زیبا تصمیم به کنار می آید در یک نقطه عطف برای این شرکت است.

در سنت ژاپنی, مدیر عامل شرکت بنیانگذاران تلاش برای انتقال مواضع خود به اعضای خانواده. آقای نوجوانان زیبا پسر از حمله قلبی درگذشت در سال 2013 و پس از این است که چرا نوه اش است که مصرف بیش از.

Tomokuni نوجوانان زیبا در حال حاضر متعهد به تبدیل شرکت و به رها کردن ایده منسوخ. بیایید امیدواریم که او با اشاره به سلام زن سبک و جلف است که از شرکت رهبر جدید است.

Tomokuni نوجوانان زیبا که در حال حاضر ارشد مدیر عامل در Sanrio خواهد شد و تبدیل به جوانترین مدیر عامل یک شرکت ذکر شده در Topix به اشتراک گذاری شاخص.

او تصادفا سهام تولد با سلام زن سبک و جلف در 1 نوامبر با توجه به AFP news agency. اما او 14 سال جوان تر از شخصیت خود را.

“من می خواهم برای تبدیل این شرکت به بهتر پاسخ امروز به سرعت در حال تغییر محیط کسب و کار” گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

Sanrio که کسب و کار به کاهش بوده است برای چندین سال بوده است به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سالانه سود خالص کاهش یافت 95% در 2019/2020 سال مالی با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در روز جمعه. فروش نیز 6.5 درصد در سال قبل است.

سلام زن سبک و جلف-مارک محصولات فروخته شده در 130 کشور در سراسر جهان با طیف وسیعی گسترش از prosecco به plimsolls.

آن را نیز با مجوز برای پارک های تفریحی و کافه ها در حالی که سال گذشته یک ژاپنی در راه آهن شرکت پخش تصویر بر روی آن گلوله قطار در رنگ های صورتی و سفید.

اگر چه با نام تجاری typifies, ژاپنی, روند برای “kawaii” یا cuteness, شخصیت خود را شناخته شده است به انگلیسی, زیرا زمانی که او ایجاد شد و در سال 1970 انگلیسی فرهنگ بود که مد روز در ژاپن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de