Himes سیاهی سازمان با کروناویروس تلاش های امدادی

استمفورد — شهرستان اداره امنیت عمومی همراه با استمفورد وزارت بهداشت است که از نزدیک نظارت بر جدید کروناویروس (COVID-19) و در مکرر ارتباط با مراکز کنترل بیماری و Precention و وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

این شهرستان دارای تنظیم اضطراری hotline — 203-977-8840 — در مورد COVID-19 و باید کوتاه و ثبت اطلاعات آن به روز خواهد شد به عنوان ضمانت به عنوان تا به حال استمفورد بیمارستان — 203-276-4111 — که در آن مراقبت های بهداشتی مقامات در دسترس برای پاسخ به سوال و یا نگرانی در مورد coronavirus 7 روز هفته از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

در اینجا برخی از آخرین به روز رسانی و اثرات جدید کروناویروس در استمفورد:

Himes سیاهی سازمان با تلاش های امدادی

تشکر. جیم Himes منتشر کرده است یک لیست از لیست سازمان هایی که راه اندازی تلاش های امدادی در پاسخ به کروناویروس جدید.

“خیلی حال تغییر است به صورت روزانه و ما می دانیم که ما یک راه طولانی جلوتر از ما. در زمان بحران از آن مهم است که ما گرد هم می آیند برای کمک به بلند کردن یک دیگر تا” تشکر. جیم Himes در بیانیه ای گفت. “به خاطر سپردن است که ما یک جامعه در طول این نامشخص زمان به ما کمک خواهد کرد از طریق این دوره تاریک.”

کسانی که از استمفورد شامل مواد غذایی بانک مرکزی پایین تر Fairfield County, در 461 Glenbrook جاده; Domus در 83 Lockwood Ave.; فرد-به-فرد در 425 Fairfield Ave.; و Tearfund در 88 Hamilton Ave.

[email protected]

راه هایی برای کمک به در ستمفرد

شهردار دیوید مارتین را صادر کرده است یک زن و شوهر از راه های ساکنان می تواند کمک به گسترده تر استمفورد جامعه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

• صلیب سرخ آمریکا درخواست کرده است ساکنان در نظر اهدای خون است. در استمفورد یک درایو است که مجموعه ای را برای روز جمعه در Tully مرکز بهداشت 32 توت فرنگی تپه دادگاه از 7:45 صبح تا 1:15 بعد از ظهر و در تاریخ 1 آوریل در استمفورد کلیسای مسیح 1264 High Ridge جاده از 2 به 7p.m.

• ساختمان یک جامعه وارد آمازون لیست آرزو برای اقلام ضروری مورد نیاز برای جامعه از جمله مواد شوینده و صابون و بیشتر.

• کمک های مالی از هر دو مواد غذایی خود را و پول — تقاضا برای مواد غذایی بانک مرکزی پایین تر Fairfield County است. تاثیر اقتصادی این بهداشت عمومی اورژانس را به طور نامتناسبی تحت تاثیر ساکنان که بیشترین نیاز مارتین شدهاند.

• داوطلبان مورد نیاز به صورت محلی برای پزشکی رزرو پلیس — شبکه ملی پزشکی و بهداشت عمومی حرفه ای است که کمک به جوامع با بهداشت عمومی و واکنش های اضطراری.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>