جوانان اوکراین پوشیدن دنده محافظ و ماسک رقص طول اوباش فلش در مورد کوروناویروس COVID-19 در خیابان Khreschatyk مرکزی در کیف, اوکراین در 13 مارس سال 2020 است.

ما رو به پایین جهانی همه گیر. اگر شما خودتان را گفت: “گه مقدس! چه کنم؟!” شما به تنهایی نیست.

یک تبادل نظر و اشکال است و نشان میدهد که چگونه عمیقا شکسته سیستم ما است. فراتر از کاملا بحرانی وظایف مراقبت از خودتان را از آسیب کاهش, اجتماعی, فاصله, دست شویی و به دنبال کسانی که در اطراف ما هستند که بیشترین تلاش ما همچنین باید که شکنندگی ساده.

ما را به انتخاب تاریخی, لحظه, ما, متولد, اما ما را وادار به انتخاب کنید که چگونه ما پاسخ دهند. و ما به عنوان بازیابی و قرار دادن جهان ما با هم پشت ما یک شانس برای قرار دادن آن را به عقب با هم متفاوت و بهتر است.

که در روح ما انجام داده است که خلاصه ای از خلاق ترین و موثر جنبش اجتماعی پاسخ به COVID-19 فیلتر از طریق هفت از مهمترین ابزار مربوطه از مشکل toolbox با لینک به منابع وارد شده به خصوص برای این لحظه:

1. رهبری از بسیاری نهفته
موثر فعالیت نیاز به ارائه پشتیبانی مناسب و در نظر گرفتن جهت باد از — کسانی که بیشتر در معرض خطر است.

جت-setters ممکن است گسترش آن COVID-19 تاثیر سخت ترین ما آسیب پذیر — مهاجران precariously اشتغال بی خانمان ها و افراد مسن مبتلا به بیماری های مزمن و ناتوانی زندانیان بهداشت و درمان کارگران و کسانی که در حاشیه جامعه. درست همبستگی اجتماعی در مراکز نیازهای کسانی که بیشتر نهفته است.

خطر جهانی است و پاسخ ما باید جهانی و همچنین: مدیکر برای همه, پرداخت, مرخصی استعلاجی, بدهی آمرزش اساسی جهانی درآمد و این اعمال همبستگی اجتماعی است که می تواند همه ما را از طریق.

ما غرق شدن یا شنا کردن با هم. اعمال ما امروز و در روزهای آینده باید نسبت به بلند کردن کسانی که در خطوط مقدم نه نجات شرکت های بزرگ و ثروتمند.

2. را نامرئی قابل مشاهده است
بسیاری از بی عدالتی ها نامرئی به جریان اصلی. هنگامی که شما را از این اشتباهات به نظر کامل شما بازی را تغییر دهید, ساخت نیاز به اقدام قابل لمس است.

در بسیاری از این بیماری همه گیر و ترک خورده است و باز کردن روکش اقتصادی ما و نظام اجتماعی به افشای چگونه ناعادلانه و ناسالم سرمایه داری است. کار ما این است که آن را روشن است که این یک سیستم-مشکل و به نمایش گذاشتن عادلانه تر و مهربان و راه حل های خلاق.

در اینجا فقط تعداد کمی از واقعیت های خشن ما عادت کرده اند به این که این بحران در معرض. بیایید نام شرم و تغییر این واقعیت!

اگر “بهداشت و درمان است و یک حق انسانی” بود و شعار قبل از آن یک ضرورت مبرم در حال حاضر به عنوان ما می بینیم ناخالص عدم آمادگی ما در سیستم مراقبت های بهداشتی برای همه گیر مراقبت. آنچه ما انجام برای تضمین بهداشت و درمان رایگان برای همه مردم ؟

خواستار آن است که کسانی که بیمار ماندن خانه از محل کار در معرض عدم ما را از مراقبت های بهداشتی مناسب. بسیاری از محل های کار به سادگی انجام نمی تضمین مرخصی استعلاجی به کارمندان — به خصوص خدمات مواد غذایی و مهمان نوازی که بیشتر در معرض خطر انتقال بیماری است. عدم اطمینان از کسانی که کارگران احساس امنیت به زمان نیاز آنها قرار می دهد همه ما در خطر است. آنچه ما انجام برای اطمینان از این کارگران احساس امنیت را به مرخصی استعلاجی که به آنها نیاز دارید ؟

نشان می دهد مردم آماده شدن برای هفته ها به ماه از مهار و یا قادر به پوشش هزینه های زندگی بدون اشتغال در معرض این واقعیت است که بسیاری از زنده به چک چک و نمی توانیم این نوع از هزینه. به عنوان رستوران ها, میله, باشگاه ها و کسب و کارهای دیگر نزدیک چه چیزی ما را در محل برای اطمینان در دراز مدت اقتصادی و ایمنی برای کارگران کم درآمد? چه هستند که ما برای اطمینان مردم از دست دادن ندارد خواب تعجب که چگونه آنها را اجاره در پایان ماه ؟

آنچه به نظر می رسد ساده پاسخ از بسته شدن مدارس برای محدود کردن جامعه گسترش در معرض فقیر وضعیت بسیاری از دانش آموزانی که بستگی به برنامه های مدرسه به خوردن هر روز. اطمینان حاصل خواهد کرد که کسانی که بچه ها تغذیه آنها نیاز دارید ؟ اطمینان حاصل خواهد کرد که آنها برای مراقبت اگر پدر و مادر خود هیچ چاره ای اما برای رفتن به محل کار ؟ (ببینید مشکل این ماژول: صبحانه است و قانع کننده است.)

همه از این بدتر اگر شما بخشی از یک حاشیه رانده شده جامعه و در حال حاضر تحت فشار اقتصادی کنونی سیستم به دلیل نژادپرستی و تبعیض هوموفوبیا, تراجنسی, سن گرایی, ableism و بیشتر. آنچه ما انجام می دهند و برای مبارزه با افرادی که آسیب پذیر ترین در زمان حاضر ؟

اصل ساخت نامرئی قابل مشاهده ما کمک می کند تا reframe کار ما و پیام از سوی یک رویکرد سیستم. اجتماعی “فاصله” را می توان reframed به عنوان “بزرگ همبستگی” که ما متصل به هم در یک عمل در نظر گرفتن فضا به جای خود انزوا. و اگر ما می توانید برخی از ضروری اوایل پیروزی (تعلیق اخراج TSA مقررات حاکم مایع محدودیت در هیئت مدیره پرواز و غیره.), خلاق مجدد فریم می تواند کمک به کسانی که در معرض سرکوبگر سازه به دلخواه و نیاز به تغییرات سیستماتیک.

3. قوانین ساده می توانید grand نتایج
حرکات و مبارزات ویروسی در مقیاس بزرگ و اقدامات نمی تواند اسکریپت از بالا به پایین. دعوت به شرکت و حق مجموعه ای از قوانین ساده هستند و اغلب همه استارت-ساختار شما نیاز دارید.

مانند coronavirus خود که ضرب ساده سرفه به جهانی همه گیر ما هم با پیروی از قوانین ساده — از شستن دست به اعمال محبت به اوباش فلش در ایتالیا است که می رود ویروسی می تواند هر دو دفاع در برابر ویروس ها و مقیاس ما فعالیت.

ایتالیایی ها در حال آواز خواندن پشت بام به پشت بام. آنلاین اقدامات هماهنگ گوشی بانکی و نامه نوشتن به سیاستمداران است که موفق به عمل به سرعت به اندازه کافی. مردم در همکاری و توزیع مشترک اسناد و مدارک برای ساخت و حمایت از جامعه است. (در اینجا برخی از مورد علاقه ما: Coronavirus Resource Kit طرح در حال حاضر برای انطباق با کروناویروس ایمنی و کمک های متقابل & وکالت, منابع, منابع Toolkit, محافل, بقا, COVID-19 منابع برای دانش آموزان).

در “Fractals: رابطه بین کوچک و بزرگ” آدرین maree قهوه ای به ما یادآوری می کند: “چگونه ما در مقیاس کوچک است که چگونه ما در مقیاس بزرگ است. الگوهای جهان تکرار در مقیاس … آنچه ما در عمل در مقیاس کوچک مجموعه الگوهای برای کل سیستم.”

4. فراوانی از تاکتیک های
که خیابان ؟ خیابان های خالی!

چه باید بکنید هنگامی که شما نمی توانید بیرون بروید و سازماندهی تظاهرات توده? دریافت خلاق به عنوان مردم در سراسر جهان در حال انجام است. ضرورت است که در واقع مادر اختراع و در پاسخ به این بی سابقه لحظه ما شاهد گسترش تاکتیک های که در ساخت جامعه و فشار قوی.

در چنین لحظات Al-Faza جدايى یا موجی از همبستگی است که تا کنون مربوطه در توصیف این ایده از مردم پله تا در زمان نیاز/اورژانس و سرمایه گذاری های مردمی با فوریت و اخلاقی بالا است. خوب سازمان را بیشتر از این موج سوار این موج حمایت از نمره پیروزی که به نظر می رسید غیر ممکن است قبل از.

تاکتیک برای ایجاد یک حس اجتماعی (حتی در حالی که اجتماعی فاصله):

Cacerolazos: ایتالیایی ها در زمان خود را به پشت بام کوبیدن قابلمه و ماهی تابه و آواز یک عمل است که ویروسی رفت. Cacerolazo استفاده شده است در سراسر جهان در پورتوریکو, لبنان, ایسلند, کبک, بوقلمون و سراسر آمریکای لاتین است.

توزیع اکشن: اجازه همسایگان خود می دانم که از شما حمایت خود را از سلامت کارگران و جامعه خود کمک های متقابل پاسخ و بیشتر با حلق آویز کردن یک پرچم و یا پوستر و یا پوشیدن چیزی قابل شناسایی زمانی که شما راه می رود. میزبان یک بام بدنسازی کلاس یا اتاق نشیمن رقص پارتی با دی جی آنلاین مانند این.

استفاده از قدرت از مراسم: مراسم می تواند یک ابزار قدرتمند برای کاهش اضطراب ساختمان جامعه و باز کردن قدرت جمعی تفکر و عمل است. بسیاری از رهبران مذهبی در پاسخ به این لحظه توسط هماهنگی خدمات مجازی. ما آشنایی با مراسم باعث می شود آن را یک قالب بزرگ برای خود سازماندهی.

آموزش برای پیروزی: چه زمانی بهتر برای میزبانی یک آنلاین آموزش از در حال حاضر ؟ آموزش و پرورش و آموزش شده است مستند به عنوان راهبردی مهم برای پیروزی جنبش. (P. S. اگر شما یک استاد در تلاش برای کشف کردن آنچه برای آموزش دانش آموزان خود را آنلاین چک کردن راهنمای مطالعه ما و یا با ما تماس بگیرید.)

کمک های متقابل از شبکه های در حال شکوفایی و گسترش در بسیاری از مکان ها برای حمایت از آسیب پذیر و تقویت ظرفیت جامعه بنابراین ما می توانیم مراقبت از هر یک از دیگر وجود دارد که در آن یک نیاز برآورده نشده. کمک های متقابل می تواند بسیاری از اشکال: گرفتن دارو برای یک همسایه هماهنگی داوطلبان برای تماس با کسانی که از اضطراب رنج می برند در طول همه گیر و سازماندهی با هم برای تغییر ساختاری. به عنوان هر یک از ما که در حال مرور ظلم روزانه این است که چگونه ما جان سالم به در برد ،

تاکتیک برای ادامه فشار مردم در قدرت که به جرم اقدام خیابانی است که خارج از محدوده:

درخشش نور بر روی آن: چریکی بینی و اعتراض هولوگرام نیاز به فقط چند نفر و اغلب نیاز به مجوز ندارد! در نظر گرفتن طرح ریزی یک غذای زنده از دیدگاه نیز هست.

جرم توزیع تلفن-بانکی: جدید را در جمع در فرد به phonebank. از خود ما و خانه های ما می توانید تمام اتصال دیجیتالی و سپس به طور همزمان تماس مقامات منتخب با خواسته های تشویق رای دهندگان به رای دادن و کرباس اعضای جامعه را به دیدن اگر آنها نیاز به پشتیبانی.

برچسب کمپین: با استفاده از یک مشترک عنصر بصری یا #هشتگ مردم می توانند با به اشتراک گذاری در کانال های خود را در حالی که کمک به یک بزرگتر گردآوری داستان ساخت یک “رسانه های اجتماعی تصادف تعقیب درهم bullhorn.” اتصال آنلاین به آفلاین فعالیت هایی مانند تماس های تلفنی, پرواز پرچم آواز ویندوز خود را.

هنری افروزی: درخواست مردم به جای نشانه ها (دریافت شده و یا ساخته شده-در-خانه) به وضوح در خود پنجره و یا درب. یا این را در نظر بگیرید: یک فرد شب زنده داری که در آن هر کس را نگه می دارد شش پا فاصله از یکدیگر را با لباس مناسب (هی ماسک هستند!) و نشانه. و یا جمع آوری عکس های ساخته شده از افراد با علائم آنها را چاپ و نمایش یکهو علنا در هدف خاص. در نظر گرفتن گچ به تشریح از شرکت کنندگان است. مجازی, سیاسی, هنر ساخت ، اتمام این ایده های دیگر.

Livestream رالی و اکشن: برگزاری این رویداد به عنوان یک livestream از واقعی سایت اعتراض و یا صفحه اصلی/دفتر. مردم می توانند در چت و جعبه های آنها چه کسانی هستند و چرا آنها شرکت کننده و تسهیل کننده می تواند با صدای بلند بخوانید. و یا بازدید از هر Facebook/LinkedIn/Yelp صفحه هدف خود را و ترک کمپین پیام وجود دارد!

سرمایه گذاری و یا سرمایه گذاری خود را دریافت کنید (نهادی) پول (از داروسازی بزرگ نفت و گاز, جنگ سود…) و یا امکان استفاده از قیمت های پایین به فروش سهام برای سهامداران فعالیت در آینده! سرمایه گذاری در اتحادیه ساخته شده تمیز کردن محصولات محلی متعلق به خانواده کسب و کار و مردم در حال حاضر نیاز: پدر و مادر تنها, مواد غذایی, خدمات کارگران و هنرمندان که از کار هستند.

به خصوص در این بازی بسیار جدی حاضر به یاد داشته باشید کشت متراکم و طنز ابزارهای قدرتمند برای تضعیف قدرت. مختل کردن جریان اصلی روایت است که نژاد ترس و سودمند پاسخ. آهنگ تقلید مسخره امیز مانند “من تاج” به شستن دست های خود را song ژنراتور و خنده القا بازی ها, الگوهای رفتاری و کارتون خوب برای روح! اختلال تنها ابرقدرت فرهنگ متراکم — آن است که متخصص در جودو از هدایت قدرت این نمادها به سمت تغییر و تحول است.

فعال کردن مکانیسم های بین المللی: نه تنها این بیماری همه گیر مؤثر ما در سطح جهانی ما همچنین می دانیم که راه حل های ممکن نخواهد بود به تنهایی. حمایت از سازمان جهانی (مثل سازمان بهداشت جهانی) به جای فردگرا ملی امریکا-اول!-سبک پاسخ نه تنها هوشمند است. مترقی پاسخ باید شامل ظرفیت برای به اشتراک گذاشتن دانش در سراسر مرزهای برقراری ارتباط در سطح جهانی در مورد چه کار می کند و آنچه را نمی کند و به اشتراک گذاری اجرای سناریو. لازم به ذکر است که برخی از بخش هایی از جنوب جهانی شده اند مداوم تحت شرایط اضطراری برای چند دهه. هنگامی که مکان هایی مانند سومالی و کنگو و یمن تا به حال خود را در berzerk زمین های جامعه بین المللی موفق به واکنش نشان می دهند به این جهان بحران با بهره وری و ضرورت. به عنوان یکی ویروسی الگوی رفتاری گفت: “عزیز جهان چگونه است مستند? — غزه.”

به عنوان بسیاری از دولت ها باید وحشتناکی botched پاسخ آنها به این ویروس در چند گروه با هم قرار دارند لیست از خواسته های شهری و ایالتی. نمی تواند خسته کننده با استفاده از این و تاکتیک های دیگر برای اقدام موثر در این خواسته!

5. عمل فرهنگی نافرمانی
نافرمانی مدنی است از نقض عمدی قوانین ناعادلانه. در یک شبیه روح فرهنگی نافرمانی شجاعانه دگرگون غالب هنجارهای فرهنگی.

چه کسی می دانست که سرنگونی مردسالاری می تواند کمک به مبارزه با یک ویروس اما رضایت فرهنگ مهم تر است در حال حاضر از همیشه. آن است که مناسب نیست به لمس و یا در آغوش گرفتن و بدون درخواست ، ما می توانید آرنج دست انداز. ما می توانیم تعظیم. ما می توانیم اتصال قلب به قلب به جای دست به دست. ما می توانیم با استفاده از mentality mag سلام. از دست دادن ایجاد شده بود به نمایش خلع سلاح — نشان می دهد که یکی نبود حمل سلاح. خلع سلاح اتصال در حال حاضر به نظر می رسد مثل تکان دادن دست به عنوان نشانه ای از عشق است.

آن است که فراتر از زمان گذشته برای سرنگونی منسوخ ناسالم هنجارهای فرهنگی در مورد کسی که دارای حکمت و قدرت و پاسخ و که مجموعه قوانین است. ما کارشناسان از آنچه که بهترین است برای جامعه خود ما و نه کسانی که از خارج هر چه خود را واجد fides. شاید رئیس شما نمی خواهید به بهترین تصمیم گیری برای محل کار شما. ما ممکن است مجبور به انجام این کار برای خودمان.

اگر کاهش و اولویت برای مراقبت از عزیزان برای اقتصاد بد است و سپس شاید آن زمان برای برخی از قوانین جدید! بیایید اولویت بندی شفقت ارائه خدمات مورد نیاز و اصلاح غیر جریان اصلی به حاشیه رانده شده تاریخ و تجربه نشان می دهد که راه سالم بودن.

شرم مقامات با انجام کار خود را برای آنها. ما می توانند یاد بگیرند که از گذشته جنبش چگونه به انجام این کار. در “مقاومت” قسمت پادکست “Coronavirus: حکمت از یک عدالت اجتماعی لنز” JD داود بنیانگذار شه عجیب و غریب مشترک, چگونه در غیاب هر گونه پزشکی استاندارد مراقبت در طول سال های اولیه از همه گیر HIV عمل تا فیلادلفیا توسعه یافته و منتشر شده دستورالعمل های خود را در زبان انگلیسی و اسپانیایی. “آن چیزی است که مردم می توانند با آنها را به ارائه دهندگان خدمات پزشکی و … می گویند, ‘در اینجا چیزی است که من می دانم من می دانم و در اینجا چیزی است که من می دانم که من نیاز.'”

6. بیایید مراقب باشید به طوری که ما می تواند خطرناک هم است.

صاف منحنی. بنابراین ما می تواند افزایش یابد تا با هم برای مسافت های طولانی. استراحت و شادی نیز رادیکال عمل می کند. پیدا کردن ثابت زمین را فراهم می کند (یک خوش شانس؟) هفت یادآوری برای ما در مراقبت از خود.

“احساس خوبی است نه بیهوده و بیمعنی” آدرین maree قهوه ای به ما یادآوری می کند. “این آزادی است.” شادی یک نیروی انقلابی.

خطر اما مراقبت. برخی از تاکتیک باید هرگز اقدام شود بدون کامل طرح ایمنی و مهارت ارزیابی سطح. توسعه یک لیست از سوالات را از خودتان بپرسید. در اینجا برخی برای شروع با (اقتباس از زیبا مشکل استراتژی عرشه کارت):

آنچه خطر ابتلا به…

  • پیمانکاری ویروس خود را?
  • افشای دیگران ؟ (از جمله کسانی که ممکن است شما را در تماس با آمد و آن را در فوری خانه.)
  • انجام هیچ چیز ؟
  • وجود دارد, اقتصادی, زیست محیطی, حقوقی سیاسی یا ملاحظات فرهنگی?

چگونه ما را مراقبت از خودمان و هر یک از دیگر در حال حاضر همه چیز است. دوباره ما سقوط به شعر به آن می گویند: به عنوان خوانده شده “مستند” توسط کشیش ریچارد هندریک OFM.

7. در حال حاضر زمان برای ایجاد یک همبستگی اقتصاد.
سنت رادیکال اقتصادی سازماندهی است که می کوشد به جای وابستگی به استثماری روابط اقتصادی با “همبستگی زنجیر” ارتباط مبتنی بر جامعه جایگزین.

روز به روز به ما شاهد کشف یک سیستم سرمایه داری است که دیگر با این نسخهها کار ما همچنین شاهد ارتقاء از یکی از جدید. چرا صبر کنید هنگامی که ما می توانید آینده در حال حاضر ؟ بسیاری از اقدامات ما در حال دیدن هستند prefigurative مداخلات: کمک های متقابل, رایگان, کلاس های آنلاین, غذا, های, خرید, محلی و صرف زمان بیشتری را در طبیعت است. این بحران می تواند یک اورژانس فرصت را به تغییر سیاست های ظالمانه برای خوب است. به عنوان J. M. گریر می گوید: “اجازه دهید به نوبه خود جدید نرمال به beautifuls.”

در پیامد ناگوار مثلث Shirtwaist آتش که در آن زنان جوان سورس شروع به پریدن کرد به مرگ خود را به دلیل خروج از درب ها قفل شد, جدید قوانین کار مورد نیاز در دسترس و امن خروجی در تمام زمانها. پس از کشتی تایتانیک غرق شد, کشته شدن بیش از 1500 نفر قوانین تغییر نیاز به زندگی رفتس و قایق های نجات برای همه مسافران است. چگونه می تواند ما را از ظهور COVID-19 بار به بیشتر انعطاف پذیر به ارائه مراقبت بیشتر برای همه, برای اطمینان از امنیت شبکه است که پشتیبانی از بشریت و زمین است ؟

در حالی که در گفتگو با آدرین maree قهوه ای (“در عجله به سمت آخرالزمان”) آجا تیلور اشاره کرد که در این لحظه از آخرالزمان و یا “کشف” ارائه فرصت های بسیاری است. “چیزهایی که ما برای مبارزه با نه تنها حق بلکه ممکن است … COVID-19 آمد و به من خاطر نشان کرد که جهان ما برای مبارزه با نزدیک است. در حال حاضر زمان … به رها کردن امید. جهان ما در حال مبارزه برای این است که فقط در طرف دیگر آخرالزمان است.”

اگر شما از آن ساخته شده به پایان این قطعه شما صمیمانه دعوت به دامپزشک ایده های خلاق خود را از طریق ما مقاومت خط Facebook صفحه. باید یک سازماندهی سوال ؟ تماس با ما در 1-844-NVDA-در حال حاضر و یا [email protected]. و در حالی که شما در خانه, چرا یک بازی از انقلاب با ما استراتژی جدید کارت عرشه? آیا فقط شستن دست های خود را یک دست بهتر در دسترس است!

پشتیبانی اضافی برای این قطعه ارائه شده توسط Juman Abujbara اندرو بوید, Chelsea لی Byers, دیو میچل هازل, Sher-Kisch, Phil Wilmot / زیبا مشکل خدمه.

رائه Abileah یک تغییر اجتماعی استراتژیست نویسنده و سردبیر جمعی و آزادی است. او یک مربی در زیبا مشکل و خالق جهانی آب و هوا روبان هنر آیینی. او مدیر شرکت CODEPINK مشورت در استراتژی های دیجیتال برای عدالت اجتماعی در ThoughtWorks و در حال حاضر اجرا می شود خود او مشاوره CreateWell. رائه یک کمک نویسنده به کتاب از جمله “فراتر از وفاداری های قبیله ای: داستان های شخصی یهودی فعالان صلح.” رائه فارغ التحصیل از کالج بارنارد دانشگاه کلمبیا دریافت کرده و هماهنگی با Kohenet عبری Priestess موسسه.

نادین بلاخ است مدیر برای مشکل. به عنوان ابتکاری یک هنرمند بدون خشونت عمل پزشک, سیاسی, سازمان, اقدام مستقیم مربی و puppetista او ترکیبی از اصول و استراتژی های مردم قدرت با استفاده خلاقانه از هنر در فرهنگی مقاومت و اعتراض های عمومی. او از نویسندگان کتاب “زیبا مشکل: یک جعبه ابزار برای انقلاب” “زیبا Rising: خلاق مقاومت از جنوب جهانی” و “ما بسیاری از بازتاب در جنبش استراتژی از اشغال تا آزادی.” او نویسنده یک گزارش ویژه آموزش و پرورش در مقاومت بدون خشونت و همکاری نویسنده از ضربه محکم و ناگهانی:اکشن راهنمای Synergizing اقدام غیر خشونت آمیز و ایجاد صلح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im