مرد بی خانمان منتشر شد و پس از مبارزه مرگبار; اوراق قرضه کاهش یافته و پس از کالبد شکافی کامل

استمفورد — Norwalk مرد بی خانمان که برگزار شد این هفته در $100,000 دادگاه-ظاهر باند پس از دخالت در مرگ مرد دیگری منتشر شد صبح روز پنجشنبه پس از آن مشخص شد درگیری بین این دو تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مرد دیگر, مرگ, پلیس گفت:.

پلیس نیز منتشر شد به نام مردی که آخر هفته گذشته به عنوان آنتونی سانتیاگو.

ریکی Hickman, 57, حال صبح جلسه روز شنبه قبل از قاضی گری سفید در استمفورد دادگاه بود که در آن نشان داد که یک شکافی در سانتیاگو تعیین فشار توسط Hickman بود که علت مرگ این مرد, دستیار وکیل دولت مایک Nemec گفت.

زمانی که Hickman شد arraigned صبح دوشنبه دستیار ارشد دولت وکیل یوسف والدس گفت: پلیس در نورواک نگران بودند که برخی از علائم موجود در اطراف گردن سانتیاگو, 30, می تواند نشان از خباثت به علت مرگ او.

پس از تفهیم اتهام, Hickman با توجه به عقب در دادگاه تا مارس 29 بود اما بازگشت زودتر پس از کالبد شکافی به رقابت پرداختند.

والدس گفت: آن Hickman که به نام 911 پس از سانتیاگو که او نیز بی خانمان نیست تا پس از دو تا به حال یک درگیری در خیابان وبستر, پارکینگ اواخر روز شنبه.

Nemec گفت: Hickman گفت: بررسی ماموران که او تحت فشار قرار دادند سانتیاگو در طول درگیری و گفت: 911 dispatcher که سانتیاگو نمی خواهد تا پس از آن. فشار, اما, انجام نمی شود به سانتیاگو مرگ Nemec گفت: در دادگاه روز شنبه صبح.

نظارت دستیار وکیل دولت پل Ferencek گفت: کالبد شکافی آشکار نیست علت سانتیاگو مرگ و رئیس دفتر معاینات پزشکی است که در انتظار یک سم شناسی گزارش به قرار دادن تا تحقیقات خود را.

اگر چه اصل اتهام حمله درجه دوم و جنایی خاطی باقی می ماند و تسلیم در برابر Hickman نتایج کالبد شکافی اجازه دولت برای کاهش Hickman را در پیوند به یک وعده در دادگاه ظاهر می شود و او آزاد شد.

سفید خواسته لیز رید, Norwalk, منجر شود, مدافع, اگر او قادر خواهد بود برای دریافت Hickman به باز کردن درب پناهگاه که در آن او ساکن در نورواک و رید گفت که او خواهد.

هیچ درخواست شده است به اتهامات و پرونده بازگردانده شد به قسمت B دفتر ثبت دعاوی حقوقی در نورواک.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر