Homesteading خانواده زندگی خارج از شبکه در دیدنی Earthship

این الهام بخش خارج از شبکه homesteading خانواده زندگی می کند در یک, بازسازی, سنگ, earthship. آنها رشد مواد غذایی خود را و جمع آوری آب باران با استفاده از انرژی خورشیدی باید توالت کمپوست و آنها را به یک برکه که فیلتر خاکستری خود را به آب. در بالا از زندگی یک دوستدار محیط زیست, شیوه زندگی آنها خود را وقف کار برای پروژه های مهم شهری مانند باغبانی و ترویج کنف صنعتی به عنوان “Hempbassadors.”

به دنبال هیجان انگیز خود را در پروژه چک کردن آنها را در Facebook و Instagram.

در طول زمستان آنها را به طور معمول 2 تا 4 ماه به سفر که از نظر مالی ممکن است برای آنها را به خاطر آنها لازم نیست که یک وام مسکن (خانه تنها هزینه $15,000 زمانی که آنها آن را خریدم). دختر خود را, اما در درجه اول اما آنها او را از مدرسه در حالی که آنها در سفر و homeschool او را در جاده ها است. Francis & ماری را از خواب بودن خود به اندازه کافی برای یک مدت زمان طولانی. 8 سال بازسازی آنها خود را earthship خانه کاشته خود را permaculture باغ و آماده برای روز آنها می خواهم که قادر به زندگی می کنند رویای خود را تمام وقت. برای بیش از 2 سال در حال حاضر بوده و زندگی را در رویای خود را به حیاط.

آنها رشد سیب و انواع توت ها و میوه های دیگر است که آنها برای حفظ زمستان. آنها همچنین رشد سبزیجات و جمع آوری تخم مرغ از جوجه های خود. در تابستان مواد غذایی خود را بیل می تواند به عنوان کم به عنوان $30/هفته چرا که آنها تولید مقدار بسیار زیادی از مواد غذایی خود را. خیلی از برداشت محصول خود را نگه داشته است, سرد در خود ریشه انبار اگر چه آنها می خواهم به یک یخچال. خانه های غیر فعال خورشیدی با گلخانه ای در مقابل. آن را می توانید اقامت بالای صفر درجه در آن خود را, اما آنها یک چوب اجاق گاز – an Amish پیشگام شاهزاده خانم – به گرما خانه به طبخ و حرارت خود را به آب داغ.

آب باران برای آنها 3 سیستم های جمع آوری. یک تانک در مقابل از خانه است که جمع آوری آب از گلخانه و آنها با استفاده از یک صفحه خورشیدی پمپ برای انتقال آن به یک مخزن زیرزمینی. یکی دیگر از مخزن جمع آوری آب باران از سقف و یک سوم جمع آوری آب باران از خود را ریختن. در مجموع می توان آنها را 10,000 لیتر آب شیرین در زمانی که همه از مخازن پر هستند. آنها نمی باید به خوبی و در عین حال به طوری که آنها دریافت آب آشامیدنی خود را از کابین آنها دسترسی به پایین جاده. آنها یک سیستم انرژی خورشیدی برای چراغ پمپ آب و برای اینترنت. آنها در نهایت می خواهم به سرمایه گذاری در یک بزرگتر سیستم اما در حال حاضر آن را به خوبی کار می کند. تشکر برای تماشا! – Mat & دانیل

خارج از شبکه زندگی پخش | Earthship لیست پخش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>