دلار هنگ کنگ, چین, دولت را رد بریتانیا ‘دخالت’ و ‘مغرضانه’ انتقاد

هنگ کنگ (عصر ایران) – هنگ کنگ و دولت چین وزارت امور خارجه شعبه در این شهرستان را در روز جمعه در یک گزارش توسط بریتانیا نخوری پکن قصد دارد برای امنیت ملی قوانین و گفت آن را “مغرضانه” و مداخله در امور داخلی.

فایل عکس: چینی و هنگ کنگ, پرچم بال بال زدن در دفتر دولت هنگ کنگ منطقه ویژه اداری پیش از یک کنفرانس خبری برگزار شده توسط هنگ کنگ اجرایی کری لام در پکن چین 3 ژوئن 2020. REUTERS/Carlos Garcia, Rawlins

دولت بریتانیا گفت: این قانون پیشنهادی بود که نقض آشکار چین تعهدات بین المللی و نقض “یک کشور دو سیستم” فرمول است که اداره این مستعمره سابق بریتانیا پس از آن تحویل در سال 1997.

انگلیسی, وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: یک راه حل برای این سال ناآرامی در چین-حکومت شهر که در آن مشخص شده است گاهی اوقات درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس باید از هنگ کنگ و نه از پکن است.

کمیسر چین وزارت امور خارجه در هنگ کنگ گفت: بریتانیا “به طور جدی زیر پا گذاشته و بر اساس اصول قوانین بین المللی از جمله عدم دخالت در دیگر کشورها در امور داخلی.”

در یک به طور معمول به شدت دقت بیانیه آن گفت: بریتانیا “هنگ کنگ بازگشت 23 سال پیش” است و باید آن را متوقف کند “تحریف حقایق” را به عنوان آن را به حال هیچ حاکمیت یا قدرت نظارت بر این سرزمین است.

هنگ کنگ دولت گفت: این به شدت مخالف “نادرست و مغرضانه سخنان.”

محلی و پکن مقامات اصرار داشت این قانون را به تمرکز بر روی تعداد کمی از “مشکل” که مطرح تهدیدی برای امنیت ملی خود و نه محدود کردن آزادی ها و یا صدمه دیده سرمایه گذاران.

تبادل بیش از قانون شود اجرا شده توسط سپتامبر آمد و به عنوان هنگ کنگ مشخص سالگرد عمده نقطه عطف در این شهر طرفدار جنبش دموکراسی.

در 12 ژوئن سال گذشته پلیس با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در تظاهرات و تجمع در برابر یک پیشنهاد لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین است.

این اولین بار بود چنین پاسخ از پلیس که استدلال کرده اند به استفاده از “حداقل” نیروی لازم بود برای بازگرداندن نظم و قانون یک حرکت است که بسیاری از رادیکالیزه میانه در هنگ کنگ است.

در حالی که این لایحه بعد از خارج جنبش تکامل را به تجدید نظر گسترده تر برای دموکراسی در میان ترس پکن بود محکم گرفتن آن است.

دانشجو معترضان

تظاهرات مارک در سال گذشته لحظات محوری در حال برنامه ریزی برای بعد از آن در روز جمعه است. پلیس خواست مردم برای جمع آوری با استناد به غیرقانونی مجمع قوانین و coronavirus خطرات آن گفت: “نمی خواهد تحمل هر گونه غیر قانونی و یا رفتار خشونت آمیز.”

در تایپه پایتخت دموکراتیک حکومت, چینی-ادعا تایوان ده ها تن از مردم بسیج در همبستگی شعار “رایگان هنگ کنگ. انقلاب در حال حاضر.”

یک گروه دانشجویی و چندین اتحادیه های کارگری به تعویق افتاد و در این روز یکشنبه رای گیری در مورد اینکه آیا برای برگزاری یک مقیاس گسترده ای اعتصاب به تاریخ 20 ژوئن به نقل از یک طوفان پیش بینی شده است.

چین هنگ کنگ دفتر ارتباطی که در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای پکن به پروژه نفوذ خود در این شهرستان گفت: مدارس باید “فورا دلسرد” فعالیت است. آن را سرزنش گروه های سیاسی “با انگیزه های نهان” برای “تکان دهنده هرج و مرج در هنگ کنگ آموزش و پرورش است.”

دانش آموزان نقش مهمی در تظاهرات منجر به اشغال یک دانشگاه که منجر به یک هفته-بست طولانی با پلیس در برخی از سال گذشته اکثر صحنه های خشونت آمیز.

رابط دفتر اضافه شده است که “در موضوع کشت واجد شرایط اتباع و تاکید احساسات ملی وجود دارد تنها یک کشور “و نه ” دو سیستم’.”

این گروه دانشجویی در پاسخ گفت: آن را نمی خواهد “تن به قلدری.”

دیپلمات های وکلا و رهبران کسب و کار ترس امنیت ملی انگیزه استفاده خواهد شد برای جلوگیری دانشگاهی, رسانه ها و آزادی دیگر در هنگ کنگ است.

نمایش به صورت اسلاید (13 عکس)

بریتانیا و اتحاد پیوست شده توسط ایالات متحده و دیگران در نقد این قانون پیشنهادی.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به طور خاص HSBC به عنوان یکی از شرکت های بزرگ حمایت از قانون گفت: “شرکت kowtows” رو کمی در بازگشت از پکن و نقد و حزب کمونیست چین را “سرکوبگر قلدری تاکتیک است.”

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: او کار بر روی اقداماتی که می تواند به محدود کردن جریان سرمایه از طریق خاک.

گزارش کلر جیم کارول مانگ جسی اضطراب سخت و ناگهانی در هنگ کنگ و Yimou لی در تایپه; ویرایش شده توسط جین Wardell & Simon کامرون-مور

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de