هنگ کنگ: چین متعهد به مقابله به مثل و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان می رسد و ویژه اقتصادی در وضعیت


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چین قول داده اند پس از ما به پایان رسید هنگ کنگ ترجیحی تجارت وضعیت و تحریم هایی را علیه مقامات که سرکوب حقوق.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او بازیگری چون چین دور گرفته بود هنگ کنگ آزادی پس از آن تحمیل امنیتی جدید قانون.

پکن محکوم آقای ترامپ تصمیم گفت: این امر تحمیل تحریم های مربوط به افراد و اشخاص در ایالات متحده است.

آمریکا و چین روابط تبدیل شده اند به طور فزاینده ای تیره و تار بیش از یک طیف گسترده ای از مسائل است.

جدا از پکن اقدامات در هنگ کنگ, Mr مغلوب ساختن پیشی جستن است انتقاد چین بیش از دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان نظامی خود را ساخت تا در دریای چین جنوبی و درمان آن مسلمان اقلیت و عظیم تجارت مازاد.

آقای ترامپ تصمیم به معنی پایان هنگ کنگ ویژه وضعیت تجارت با ما توافق کردند که در سال 1984 هنگامی که خاک هنوز مستعمره بریتانیا. هنگ کنگ می رود که به درمان همان است که در سرزمین اصلی چین و معنی آن کالا می تواند در معرض تعرفه اضافی.

بحث امنیت قانون – که به طور موثر outlaws انتقاد از دولت چین است – گسترده ترین تغییر چشم انداز سیاسی در هنگ کنگ و از آنجا به انگلستان بازگشت دست حاکمیت به پکن در سال 1997.

آقای ترامپ همچنین گفت که او تا به حال امضا هنگ کنگ استقلال عمل که گذشت به اتفاق آرا در کنگره در اوایل این ماه و جریمه بانک ها انجام کسب و کار با مقامات چینی که در پیاده سازی امنیت قانون است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در به شدت دقت کنید, بیانیه, چین, وزارت امور خارجه توضیح داده شده این تصمیم به عنوان یک “ناخالص دخالت” در امور داخلی و گفت: اعمال تحریم های تلافی جویانه به “حفاظت از چین منافع مشروع”.

“ما در تلاش برای مانع اجرای امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ هرگز موفق” بیانیه ای گفت:.

“ما می خواهیم ما را به سمت اصلاح آن اشتباهات خودداری از اجرای قانون و جلوگیری از دخالت چین در امور داخلی در هر راه. چین خواهد شد بصورتی پایدار و محکم پاسخ اگر ما پیش می رود.”

چه رئیس جمهور تهمت می گویند ؟

صحبت کردن در باغ گل رز در روز سه شنبه آقای ترامپ گفت: اجرایی منظور در نظر گرفته شده بود به “نگه چین مسئول آن اقدامات تهاجمی علیه مردم” از هنگ کنگ.

“هیچ امتیازات ویژه, هیچ, ویژه اقتصادی درمان و بدون صادرات فن آوری های حساس” گفت: رئیس جمهور که برای اولین بار اعلام کرد در ماه مه که دولت او آغاز خواهد شد بریده شده به خاک را وضعیت خاص است.

بر اساس یک سند منتشر شده توسط کاخ سفید هر گونه معاملات در ایالات متحده ملک توسط هر کسی مشخص می شود مسئول و یا همدستی در “اقدامات و سیاست های که تضعیف روندهای دموکراتیک و یا موسسات در هنگ کنگ” خواهد بود مسدود شده است.

آن را نیز هدایت مقامات به “لغو مجوز استثنا برای صادرات به هنگ کنگ” و شامل لغو درمان خاص برای هنگ کنگ دارندگان گذرنامه.

آقای ترامپ گفت: هنگ کنگ استقلال عمل به دولت “قدرتمند ابزارهای جدید برای نگه مسئول افراد و نهادهای درگیر در خاموش هنگ کنگ آزادی”.

پس از اینکه مورد سوال توسط یک روزنامه نگار به رئیس جمهور گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای صحبت با رئیس جمهور چین.

آقای ترامپ همچنین گفت دولت او برگزار چین “به طور کامل مسئول برای کتمان [coronavirus] و رها کردن آن را بر جهان” است. خود را در پاسخ به همه گیر شده است تحت بررسی به عنوان ما به 3.4 میلیون مورد ثبت شده که بالاترین در جهان است و بیش از 136,000 مرگ و میر.

رئیس جمهور سیاست آدرس پرت به طولانی حمله سیاسی خود را دموکرات ریاست جمهوری, رقیب, جو بایدن, اعم از تجارت و مهاجرت به پلیس و تغییر آب و هوا.

هنگ کنگ امنیتی جدید قانون

درک واقعیت است

آن را یک ماده از اگر اما زمانی که. دور انداختن هنگ کنگ وضعیت خاص معنی خواهد بود که شرکت های مستقر خواهد شد وجود دارد در حال حاضر به ارزیابی این بدان معنی برای آنها.

هنگ کنگ یک re-صادرات hub, که بدان معنی است که کالا که از طریق هنگ کنگ به آمریکا اما آمده اند از جای دیگری مانند چین به عنوان مثال – اجتناب از تعرفه ها به ما سیلی در چین است.

در حال حاضر که دلار هنگ کنگ ویژه وضعیت از بین رفته است – سرزمین اصلی شرکت های چینی ممکن است به دنبال جای دیگری برای ارسال کالاهای خود را – که می بینم هنگ کنگ بندر و لجستیک کسب و کار رنج می برند.

و چقدر از تاثیر این خواهد شد که در آمریکا و شرکت های چند ملیتی با استفاده از هنگ کنگ به عنوان یک قطب منطقه ای در? به عنوان یک کسب و کار مشاور به من گفت – ساختاری دلایل که چرا یک شرکت را از هنگ کنگ به عنوان یک مرکز هنوز هم وجود دارد – پایین نرخ مالیات خوب و موقعیت جغرافیایی و قابلیت تبدیل ارز.

اما درک واقعیت است و اگر این درک است که انجام کسب و کار در دلار هنگ کنگ تبدیل شده است بسیار بیشتر طاقت فرسا – چرا که نه کوچ کردن به سرزمین اصلی چین یا سنگاپور به جای ؟

آنچه در جریان است با ما-روابط چین?

با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه با یک نبرد دشوار برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر او و آقای بایدن را متهم به یکدیگر بودن ضعیف در چین است.

روز دوشنبه دولت محکوم چین نظامی ساخت تا در دریای چین جنوبی متهم آن را از قلدری همسایه است.

جمعه گذشته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک نیروی هوایی است که یک “فاز دو” معامله تجارت با چین بود در شک به دلیل دست زدن به آن از کروناویروس که او به نام “طاعون”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آمریکا نیز رسما کناره گیری کرد در هفته گذشته از سازمان بهداشت جهانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرده بود که از بودن مدیون به چین است.

هفته گذشته هم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد تحریم ها علیه سیاستمداران چینی که آن را می گوید مسئول نقض حقوق بشر علیه اقلیت مسلمان در سین کیانگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de