هنگ کنگ دموکراسی گروه فایل های شکایت به سازمان ملل متحد بیش از اتهام سوء استفاده

هنگ کنگ (رویترز) – هنگ کنگ گروه گفت: آن را به حال شکایت با سازمان ملل متحد بیش از آنچه که از آن به عنوان سوء استفاده از تظاهرات در استرالیا در چین-اداره شهرستان.

فایل عکس: جاشوا وانگ وزیر امور هنگ کنگ طرفدار دموکراسی Demosisto حزب و رهبر “چتر جنبش” شهادت در کنگره-اجرایی کمیسیون در چین (CECC) شنوایی در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده, سپتامبر 17 2019. رویترز/جاشوا رابرتز/فایل عکس

برجسته دموکراسی گروه Demosisto ذکر سه معترضان عنوان کرد و گفت: آنها تا به حال شده است از نظر جسمی و شفاهی مورد آزار قرار گرفته توسط اداره خدمات تادیبی (CSD) سپاه پاسداران در حالی که در بازداشت از جمله اینکه مورد ضرب و شتم و سیلی در مکان های بدون دوربین مدار بسته دوربین های مدار بسته.

CSD بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دولت شهر است نه اظهار نظر در مورد اتهامات. پلیس هنگ کنگ را در گذشته رد کرده و با استفاده از نیروی بیش از حد در طول تظاهرات گفت: آنها باید در عمل با خویشتن داری در برابر ناآرامی های خشونت آمیز.

جاشوا وانگ دبیر Demosisto گفت: زندانيان از درمان کاهش یافت و تحت تعریف “شکنجه” به عنوان گذاشته در U. N. کنوانسیون علیه شکنجه و شکایت فرستاده شده بود به دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر است.

سه معترضان که نام داده شد تنها به عنوان تام ایوان و جکسون بودند برگزار شد در Pik انگلستان تادیبی موسسه یک مرکز در منطقه از سای کونگ استفاده می شود که برای زندانیان در سن 21 یا تحت وونگ گروه گفت.

آنها بازداشت شدند به عنوان رمان coronavirus بسته دادگاه و آنها منتظر هنگ کنگ سیستم قضایی برای تعیین سرنوشت خود را بیش از هزینه های مربوط به تظاهرات ضد دولتی.

حدود 9,000 نفر دستگیر شده اند و 1,671 مردم متهم پس از تظاهرات ضد دولتی افزایش یافت در ماه ژوئن سال گذشته با توجه به پلیس.

با توجه به Demosisto و شهرستان قانونگذار Shiu Ka-چون حداقل 34 نر معترضان شده اند remanded در بازداشت در Pik انگلستان از ماه ژوئن 2019. از آن 14 هنوز در بازداشت است.

این CSD گفت: آن را ندارد داده ها در تعدادی از افراد در بازداشت های مربوط به تظاهرات.

گزارش جسی اضطراب سخت و ناگهانی; ویرایش توسط آنه ماری Roantree رابرت Birsel

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر