هنگ کنگ راه اندازی به اشتراک گذاری شاخص از فن آوری های غول

جدید به اشتراک گذاری شاخص تمرکز بر چین فن آوری های غول راه اندازی شده است توسط هنگ کنگ سهام بازار است.

این Hang Seng Tech شاخص رفت و زنده در روز دوشنبه و شامل اینترنت غول مانند Tencent Alibaba و JD.com.

از آن خواهد شد از ویژگی های 30 از بزرگترین شرکت فنی ذکر شده در هنگ کنگ است که در میان بزرگترین شرکت های جهان.

شاخص جدید می آید به عنوان چینی شرکت فنی صورت موشکافی بیشتر در ایالات متحده با بسیاری از به دنبال در لیست در هنگ کنگ و چین است.

جک ما بنیانگذار میلیاردر Alibaba است به تازگی اعلام کرد قصد دارد به لیست خود را وابسته به بازوی مالی مورچه در هنگ کنگ.

Alibaba NetEase و JD.com سه غول تکنولوژی که اخیرا ذکر شده در هنگ کنگ در حال رشد در میان تنش بین آمریکا و چین است. آنها شامل جدید Hang Seng Tech شاخص.

مورچه گروه توضیح داده شده است به عنوان با ارزش ترین در جهان اسب شاخدار – شروع-تا که رشد کرده است به ارزش بیش از $1bn (£778m).

یک بار علنا ذکر شده در آن نیز باید حرکت به شاخص.

مورچه گروه فن آوری مالی (fintech) شرکت همچنین می خواهد به لیست در چین تکنولوژی محور ستاره بازار سهام آن را به عنوان یک کارت آمریکا بازار سهام فهرست.

تحلیلگران می گویند Hang Seng Tech شاخص را جذب سرمایه گذاران به دیگر هنگ کنگ سهام فن آوری و نگاه فراتر از بیشتر شناخته شده و شاخص هانگ سنگ است که توسط بانک ها و اموال شرکت و شرکت های انرژی.

“شاخص جدید با هدف رقیب و ضرب و شتم نزدک در بازار ایالات متحده برای چینی با تکنولوژی غول گفت:” بروس اضطراب سخت و ناگهانی سر از ماکرو و استراتژی تحقیق و پژوهش برای چین رنسانس اوراق بهادار.

این Hang Seng Tech شاخص را پیگیری هنگ کنگ-فهرست شرکت هایی که کسب و کار بالا قرار گرفتن در معرض انتخاب تکنولوژی تم ها از جمله اینترنت fintech, ابر, تجارت الکترونیک و دیجیتال فعالیت است.

“دولت چین می خواهد آن شرکت های فن آوری را قادر به دسترسی به سرمایه های خارجی. بنابراین یک شاخص در هنگ کنگ بهتر خواهد بود با توجه به این که هدف” اضافه شده Tianjun وو معاون اقتصاددان در واحد اطلاعات اقتصادی.

چه معنی آن را برای سرمایه گذاران ؟

کارشناسان می گویند سرمایه گذاری در آن خواهد شد راحت تر برای سرمایه گذاران که مایل به خرید چینی با تکنولوژی شرکت های ذکر شده در هنگ کنگ در حال حاضر آنها خود را شاخص.

وجود اشتها بزرگ برای سهام تکنولوژی مانند Alibaba و Tencent که به طور کلی خوب انجام شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس همانطور که بیشتر مردم رفتن آنلاین برای خرید و سرگرمی.

شاخص جدید می تواند باعث راه اندازی تخصصی صندوق های سرمایه گذاری پیگیری این 30 سهام فن آوری است که شناخته شده به عنوان تبادل وجوه معامله (ETFs).

“این یک بزرگ و مثبت علاوه بر جدید به مناسبت ادامه داد: رشد چین در فناوری فضا و ذهن خود و نمونه کارها به اشتراک گذاری محلی و سرمایه گذاران بین المللی به طور یکسان” اضافه اندی مینارد مدیر عامل در چین رنسانس سرمایه گذاری بانک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de