آنتونی Kwan گتی ایماژ

معترضان در یک بزرگداشت در ژوئن 3, آستانه سالگرد کشتار تیان آن من. مقامات ممنوع کرده اند در این سال سالانه ژوئن 4 شب زنده داری است که برای سال کشیده شده است ده ها هزار نفر.

دلار هنگ کنگ — سه دهه پس از چین قتل عام معترضان طرفدار دموکراسی در میدان تیان آن من تقریبا 200 ، 000 نفر پر از هنگ کنگ ویکتوریا پارک نگه داشتن شمع در یک بزرگداشت سالانه آمده است که به نماد شکنندگی شهر آزادی از پکن تجاوز.

اما 2019 و آن مناسبت است به احتمال زیاد به پایین به عنوان آخرین مقیاس بزرگ در مکان یادبود قتل عام بر سر خاک.

در این سال هنگ کنگ مقامات ممنوع ژوئن 4 رویداد برای اولین بار منادی پایان مراسم که برای سال نشان هنگ کنگ استقلال در مقایسه با سرزمین اصلی چین که در آن رسمی بازرسان باید پاک اشاره تیان آن من از کتاب های درسی و از جمله یادبود نمایش از سوال است.

شب زنده داری مرگ بر وخامت آزادی های سیاسی در هنگ کنگ به عنوان یک قاطعانه حزب کمونیست حرکت را به کنترل کامل از مرکز مالی به ویژه از طریق گسترده قانون در برابر فتنه براندازی و تجزیه طلبی است که پکن قصد دارد به پیاده سازی در هفته.

http://www.washingtonpost.com/video/world/the-tiananmen-square-crackdown-30-years-later/2014/05/30/1b8994a6-e834-11e3-a70e-ea1863229397_video.html

“وجود و شمع افروزی همواره نماد نشان می دهد که” یک کشور دو سیستم “هنوز آثار” لی گفت: Cheuk-یان که ریاست این گروه که سازماندهی این بزرگداشت با اشاره به حکومت مدل که قبلا فراهم هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال است. “آنها را با ارسال یک سیگنال بسیار روشن است که” یک کشور دو سیستم ” است که بیش از.”

چین سرکوب در 4 ژوئن سال 1989 و به دنبال آن هفته از تظاهرات در پکن و در جای دیگر به عنوان افراد جوان به نام برای دموکراسی است. حزب کمونیست از دست داشتن صبر و شکیبایی بی رحمانه سرکوب تظاهرات سفارش ارتش برای باز کردن آتش بر روی جمعیت و خروج صدها و شاید هزاران نفر مرده.

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال]

امسال سالگرد می آید به عنوان هنگ کنگ است که در به طور فزاینده ای تلخ درگیری میان چین و ایالات متحده است. روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo توییتی یک عکس از خود در جلسه این هفته با تیان آن من بازماندگان و فعالان است.

روز دوشنبه با وجود درخواست از سازمان پلیس هنگ کنگ حاضر به اعطای مجوز برای شب زنده داری با استناد اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی اقدامات هنوز هم در جای خود به مدیریت covid-19 شیوع. برگزارکنندگان این اشاره کرد که مدارس بازگشایی در هنگ کنگ; مترو, سوپر مارکت ها, کافه ها و رستوران ها یک بار دیگر بسته بندی شده و در مقیاس بزرگ مذهبی و اجتماعات مجاز به عنوان شهر تا حد زیادی شامل ویروس.

هزاران پلیس ضد شورش مستقر شدند پنج شنبه به اعمال ممنوعیت در شب زنده داری. توپ آب شد آماده به موقعیت در نزدیکی ویکتوریا پارک.

سازمان به جای نام در هنگ کنگ از ساکنان به نور یک شمع در هر کجا که ممکن است به منظور احترام به قربانیان تیان آن من و نامزد مورد یک دوجین جمع آوری امتیاز را که در آن گروه های کوچک می تواند نگه دارید و اذکار. هنوز هم برخی از برنامه ریزی برای سرپیچی از ممنوعیت و سر به ویکتوریا پارک — که مقامات از نقل مکان به مهر و موم کردن با نرده های فلزی و موانع.

پل یونگ

بلومبرگ

یک بنر در یک ورودی به ویکتوریا پارک و هشدار داد که این مرکز بسته شده است.

سال گذشته جمعیت در ویکتوریا پارک بود به خصوص که مردم در بزرگداشت دو مناسبت 30 سالگرد قتل عام و ادعا خود را آزادی در میان بلندی تهدید از چین است. در زمان استرداد لایحه که اجازه داده اند جنایی مشکوک در هنگ کنگ به سعی در سرزمین اصلی چین سیاسی دادگاه شد ساخت راه خود را از طریق قوه مقننه و بسیاری را دیدم شب زنده داری به عنوان یک راه مسالمت آمیز را به عقب براند در برابر پکن کنترل به طور گسترده تر.

چند روز پس از آخرین سال را شب زنده داری صدها هزار نفر جمع شده بودند در خیابان های هنگ کنگ در اعتراض به استرداد لایحه لگد زدن به هشت ماه تظاهرات عظیم و گاهی خشونت آمیز خبر دادند.

“هر زمان وجود دارد یک بحران در هنگ کنگ و سرکوب بیشتر مردم را به نوبه خود گفت:” لی که همچنین تاسیس هنگ کنگ داد در حمایت از میهنی جنبش های دموکراتیک در چین یک گروه است که او ترس را نمی خواهد وجود داشته باشد هنگامی که امنیت ملی قانون عبور می کند.

شب زنده داری در طول سال کمک کرده است تا به ساخت فرهنگ اعتراض در یک شهرستان که در آن مردم دموکراتیک راههای محدود هستند. پدر و مادر اغلب به همراه آورده کودکان خود را. هنوز هم این رویداد را آغاز کرده بود به از دست دادن درخواست تجدید نظر در میان برخی از نسل جوان از فعالان دموکراسی که مورد علاقه بیشتر اقدام مستقیم برای رسیدن به اهداف خود ،

[بوریس جانسون ارائه می دهد پناه تابعیت بریتانیا راه برای نزدیک به 3 میلیون دلار هنگ Kongers]

از ده ها هزار نفر از شمع-برگزاری شرکت کنندگان در سال گذشته به محصور کردن سالن و پلیس ضد شورش این سال سرکوب کرده است ناراحت فعالان و قربانیان این کشتار که در ادامه به فشار برای حزب کمونیست به اذعان و اعتراف به این حادثه.

ژانگ Xianling بخشی از تیان آن من گروه مادران که کودکان کشته شده در میدان تیان آن من در سال 1989 گفت: در یک فیلم ویدئویی در یوتیوب که او احساس عمیقا متاسفم در مورد این ممنوعیت در هنگ کنگ, شب زنده داری, اما امیدوار است که مردم را با استفاده از راه های مختلف به سوگواری قربانیان و محکوم کردن حزب کمونیست را “وحشیانه عمل می کند.”

پکن پروکسی را نشانه نمی خواهد آنها را تحمل شب زنده داری دیگر هیچ. لئونگ چون-یینگ سابق هنگ کنگ اجرایی که در حال حاضر یک مشاور سیاسی پکن به تازگی اذعان کرد که شب زنده داری می تواند قانونى تحت جدید امنیت ملی قانون است.

فیلیپ Fong

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این عکس گرفته شده در 4 ژوئن 2019 نشان می دهد مردم حضور یک شمع افروزی در ویکتوریا پارک در هنگ کنگ به احتمال زیاد این آخرین جمله بزرگداشت چینی در خاک است.

ادامه مطلب

بوریس جانسون ارائه می دهد پناه تابعیت بریتانیا راه برای نزدیک به 3 میلیون دلار هنگ Kongers

چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال

مواد منفجره تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de