هنگ کنگ: مخالفت مقدماتی قرعه کشی هزاران نفر با وجود قانون تامین ترس


صدها نفر از هزاران نفر از مردم در هنگ کنگ رای داده اند در دموکراسی مقدماتی با وجود هشدارهای که انجام این کار ممکن است نقض امنیتی جدید قانون.

دو روز رای گیری را تعیین نامزدهای اپوزیسیون برای ماه سپتامبر انتخابات شورای قانونگذاری.

اما آن است که به طور گسترده ای به عنوان یک آزمون از مخالفان به بحث قانون جدید که در اثر ماه گذشته.

این قانون که به دولت چین قدرت های جدید در سراسر شهرستان درو گسترده محکومیت بین المللی.

چین گفته است این قانون لازم است برای جلوگیری از این نوع تظاهرات دیده می شود در هنگ کنگ در بسیاری از 2019 اما منتقدان می گویند آن را به شدت curtails آزادی های تضمین شده به Hongkongers برای 50 سال پس از حکومت بریتانیا به پایان رسید در هنگ کنگ در سال 1997.

روز یکشنبه هزاران نفر از رای دهندگان در صف برای دومین روز در بیش از 250 ایستگاه های رای گیری در سراسر شهرستان. مخالفت فعالان امیدوار بود برای یک مشارکت بالا و اوایل برآورد پیشنهاد کرد که آن را به حال بیش از انتظارات خود را.

سازمان تنظیم هدف 170,000 رای دهندگان در سراسر آخر هفته اما مقامات گفت: بیش از 500,000 نفر گرفته شده که از بعد از ظهر یکشنبه.

رای دهندگان معلوم شد با وجود یک مقام ارشد چینی نشان می دهد در هفته گذشته که شرکت در بازار اولیه می تواند نقض امنیتی جدید قانون.

“کسانی که سازمان یافته و برنامه ریزی شده و یا شرکت در انتخابات مقدماتی باید با احتیاط و جلوگیری از بی نقض قانون” Erick Tsang, وزیر برای سرزمین اصلی و اساسی امور گفت: بخوان تائو روزانه روزنامه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آفتابی چونگ یکی از نامزدها گفت: خبرگزاری رویترز که یک مشارکت بالا خواهد “ارسال یک سیگنال قوی به جامعه بین المللی که ما هنگ Kongers هرگز”.

ادی چو یک اپوزیسیون طرفدار دموکراسی سیاستمدار به نام رای “پروکسی رفراندوم علیه امنیت ملی قانون”.

کامل مردم در انتخابات انتظار می رود که اعلام می شود در اوایل روز دوشنبه به نتایج آینده در مدت کوتاهی پس از. اما نگرانی وجود دارد در میان فعالین اپوزیسیون که مقامات حرکت خواهد کرد برای جلوگیری از برخی از نامزدها از در حال اجرا در ماه سپتامبر.

“آنها می توانند به دستگیری و یا رد صلاحیت هیچ کاندیدایی آنها دوست ندارند تحت امنیت ملی قانون بدون دلیل مناسب گفت:” اوون چو یک جوان نامزد حزب دموکرات.

چه جدید امنیتی ،

جدید و گسترده ای در محدوده قانون:

  • باعث “تحریک نفرت” از چین در دولت مرکزی و هنگ کنگ منطقه ای دولت غیر قانونی
  • اجازه می دهد تا برای درهای بسته محاکمه سیم-بهره برداری از مظنونین و پتانسیل مظنون به تلاش در سرزمین اصلی
  • معنی طیف گسترده ای از اعمال از جمله آسیب رساندن به حمل و نقل عمومی و امکانات می تواند در نظر گرفته تروریسم
  • نیاز به ارائه دهندگان اینترنت به دست داده اگر درخواست توسط پلیس

ادامه مطلب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de