هنگ کنگ مردم سرپیچی از ممنوعیت تیان آن من شب زنده داری به افتخار قربانیان کشتار

جاستین چانه خبرگزاری بلومبرگ

مردم نشستن فاصله از هم جدا به عنوان آنها را جمع آوری ژوئن 4 در ویکتوریا پارک در هنگ کنگ به مناسبت 31 سالگرد چین را قتل عام معترضان طرفدار دموکراسی در میدان تیان آن من در پکن.

دلار هنگ کنگ — هزاران نفر از مردم شمع در دست جمع آوری و در یک پارک و مکان های دیگر در سراسر هنگ کنگ در روز پنج شنبه به مناسبت چین را قتل عام معترضان طرفدار دموکراسی در پکن میدان تیان آن من 31 سال پیش در هجوم این شهر ممنوعیت برای اولین بار در شب زنده داری ظاهرا بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

فریاد دموکراسی شعارهای معترضان غرق اطلاعیه ها و هشدار داد که تجمع بیش از هشت غیر قانونی در پارک و نادیده گرفته شده در این نزدیکی هست ،

“این شده است یک دوره دشوار برای هنگ کنگ و من واقعا ترس است که این خواهد بود که در سال گذشته ما می تواند علامت ژوئن 4 به هیچ وجه در اینجا گفت:” کریستال چان 22 ساله دانشجو نیز گفت: او در نقل مکان کرد و برای حضور در, برای اولین بار. شعارهای “مبارزه برای آزادی ایستاده با هنگ کنگ” رنگ در اطراف او. “پیام دانش آموزان در تلاش بودند برای ارسال در 1989 همان است که ما — که میل از آزادی است.”

تهدید به سالانه افروزی بر وخامت آزادی در هنگ کنگ به عنوان حزب کمونیست چین حرکت برای سفت کردن خود را در مرکز مالی به ویژه از طریق گسترده قانون در برابر فتنه براندازی و تجزیه طلبی است که پکن قصد دارد به پیاده سازی در هفته.

http://www.washingtonpost.com/video/world/the-tiananmen-square-crackdown-30-years-later/2014/05/30/1b8994a6-e834-11e3-a70e-ea1863229397_video.html

پکن وفاداران در هنگ کنگ مقننه نیز تحت فشار قرار دادند از طریق لایحه دوشنبه به جرم بی احترامی چین سرود ملی. در ویکتوریا پارک معترضان همچنین “شکوه به هنگ کنگ” یک آهنگ که متولد شد از سال گذشته جنبش اعتراضی است و در حال حاضر در نظر گرفته شده این سرزمین عملا سرود.

“وجود و شمع افروزی همواره نماد نشان می دهد که” یک کشور دو سیستم “هنوز آثار” لی گفت: Cheuk-یان که ریاست این گروه که سازماندهی این بزرگداشت با اشاره به حکومت مدل که قبلا فراهم هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال است. این ممنوعیت در سوگ او گفت: آن را نشان داد دیگر نگه می دارد.

“بیایید ببینید اگر پلیس به جرات متوقف کردن ما,” او گفت: جمع آوری تخمین زده می شود بیش از 10 ، 000, به طور قابل توجهی کوچکتر از سال گذشته جمعیت حدود 200000. “بیایید ببینید اگر آنها می خواهند به دنیا بگویید که آن را بیش از بازی در هنگ کنگ حتی قبل از امنیت ملی قانون” اثر طول می کشد.

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال]

ویکتوریا پارک افروزی صلح آمیز بود و پلیس در تلاش بود نه دخالت. مقامات را چند دستگیری در مونگ کوک محله.

چین سرکوب در پکن در روز 4 ژوئن سال 1989 و به دنبال آن هفته از تظاهرات در پایتخت و جاهای دیگر که مردم خواهان دموکراسی است. حزب کمونیست در نهایت دستور نظامی برای پاک کردن مربع راه اندازی یک عملیات که در آن صدها و شاید هزاران نفر از غیر نظامیان کشته شدند.

امسال سالگرد می آید به عنوان هنگ کنگ است که در تلخ درگیری میان چین و ایالات متحده است. روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo توییتی یک عکس از خود را ملاقات با بازماندگان تیان آن من.

روز دوشنبه با وجود درخواست از سازمان پلیس هنگ کنگ حاضر به اعطای مجوز برای شب زنده داری با استناد اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی اقدامات لازم برای مدیریت covid-19 شیوع. سازمان اشاره کرد که مدارس بازگشایی در هنگ کنگ; مترو, سوپر مارکت ها, کافه ها و رستوران ها دوباره بسته بندی شده و بزرگ مذهبی و اجتماعات مجاز به عنوان شهر تا حد زیادی شامل ویروس.

پل یونگ

خبرگزاری بلومبرگ

موانع را کنار کشیده در 4 ژوئن در هنگ کنگ ویکتوریا پارک که در آن سالانه تیان آن من و شمع افروزی می گیرد.

جدا از بهداشت منطق پکن پروکسی نشان داده اند که آنها نمی خواهد تحمل شب زنده داری دیگر هیچ. لئونگ چون-یینگ سابق هنگ کنگ اجرایی که در حال حاضر یک مشاور سیاسی پکن اخیرا گفته است که این رویداد می تواند در ممنوع در زیر امنیتی جدید قانون.

رو سرکوب سازمان از شب زنده داری به نام هنگ Kongers به نور شمع در هر کجا که بودند به افتخار Tiananmen قربانیان آنها تعیین شده جمع آوری امتیاز را که در آن گروه های کوچک می تواند نگه دارید و اذکار. صدها نفر تبدیل شده تا در چند جایگزین مکان در سراسر این جزیره در حالی که هزاران نفر را به مبارزه طلبیده بان کی مون و رهبری به ویکتوریا پارک — که مقامات مهر و موم شده با نرده ها و موانع دیگر. دیگران نیز با حضور در کلیساها به ویژه نماز خدمات.

[یک قتل عام پاک]

سال گذشته جمعیت بود به خصوص که مردم هر دو جشن 30 سالگرد کشتار و اظهار داشت آزادی خود در میان بلندی تهدید از چین است.

چند روز پس از آخرین سال رعایت صدها نفر از هزاران نفری در هنگ کنگ خیابان ها در اعتراض به استرداد لایحه که اجازه داده اند مظنون به ارسال به سرزمین اصلی است. که در اعتراض به راه اندازی هشت ماه تظاهرات عظیم و گاهی خشونت آمیز خبر دادند. هنگ کنگ رهبر کری لام در نهایت انصراف این لایحه است.

“هر زمان وجود دارد یک بحران در هنگ کنگ و سرکوب بیشتر مردم را به نوبه خود گفت:” شب زنده داری برگزار لی که همچنین تاسیس هنگ کنگ داد در حمایت از میهنی جنبش های دموکراتیک در چین است.

در این سال جمع آوری و در ویکتوریا پارک نیز مشخص شده بود شعارهای جدید به ویژه: “هنگ کنگ استقلال, تنها راه است.” قبل از سال گذشته استقلال برای هنگ کنگ بود حاشیه ایده شعار شنیده می شد در هنگ کنگ خیابان تنها پس از اعلام قریب الوقوع امنیت ملی قانون است.

قوم و خویش چونگ

AP

یک مرد برگزاری یک شمع در کنار پلیس ژوئن 4 در هنگ کنگ ویکتوریا پارک پس از او آمد به سوگواری کشته شدگان در سال 1989 سرکوب در پکن میدان تیان آن من.

اگر چه شب زنده داری رو به کاهش بوده است در محبوبیت در میان جوان — برخی از دست داده بود ایمان در ورزش از آواز و روشنایی شمع در حالی که دیگران می خواستم برای خلاص از مبارزات سرزمین اصلی آن کمک به ایجاد یک فرهنگ سیاسی آگاهی و اعتراض در هنگ کنگ است.

“ما مبارزه برای همان چیزهایی که آنها را [در میدان تیان آن من] 31 سال پیش گفت:” 24 ساله هموند تانگ. “حزب کمونیست چین است و نه تغییر یک بیت از ظلم و سرکوب و آزار و اذیت تنها افزایش یافته است. ما نباید فراموش کنیم و نه می توانیم مبارزه را متوقف کند. او گفت که او پشیمان است که او قبلا با حضور شب زنده داری, داشتن شده است منصرف توسط محافظه کار پدر و مادر و حواس او را پرت از زندگی روزمره است.

در سال گذشته از ترس آزار و اذیت تعداد فزاینده ای از هنگ کنگ به مردم منتقل دموکراتیک تایوان.

در لیبرتی پلازا در تایپه, تایوان پایتخت صدها نفر با حضور شب زنده داری شمع و شعار اعتراضی در هنگ کنگ شعار در کانتونی در حالی که قانونگذاران و هنگ کنگ دانش آموزان در صحبت های کوچکتر رویداد در دانشگاه ملی تایوان.

چن کوان-چن یک دانشجو در دانشگاه ملی تایوان گفت: او در زمان غرور در تایوان اجتماعی حمایت از هنگ کنگ جنبش دموکراسی و تعهد خود را به بزرگداشت قتل عام میدان تیان آن من.

“اگر آنها نمی توانند در مورد این بحث وجود دارد هنوز هم برخی از مردم در مورد مراقبت از این” او گفت:. “ما در حال نگه داشتن خاطره آنها را در اینجا.”

پل یونگ

خبرگزاری بلومبرگ

یک صفحه نمایش از دست نشان دهنده “پنج خواسته نه یکی کمتر” اعتراض شعار در ویکتوریا پارک هنگ کنگ در 4 ژوئن.

در روز پنج شنبه تایوانی جمهور Tsai و نشستند ون گفت در توییتر که او امیدوار است چین را آشکارا مقابله با میدان تیان آن من خونریزی در همان راه تایوان آورده به نور جنایات این جزیره دهه-دوره طولانی حکومت نظامی.

“در تایوان وجود دارد یک بار در روز از دست رفته از تقویم ما اما ما کار کرده ام به آنها را به زندگی” خانه مدرن نوشت. “من امیدوارم که یک روز چین می گویند همان است.”

هنگ کنگ سرکوب کرده است ناراحت بازماندگان و دیگران تحت تاثیر قتل عام که در ادامه به فشار برای رهبران چین به اذعان این رویداد و همچنین دیگران که آمد به دلار هنگ کنگ از سرزمین اصلی به امید فرار حزب کمونیست حکومت.

[بوریس جانسون ارائه می دهد پناه تابعیت بریتانیا راه برای نزدیک به 3 میلیون دلار هنگ Kongers]

ژانگ Xianling بخشی از تیان آن من مادران گروه زنان و کودکانی که کشته شدند در این میدان در سال 1989 گفت: در یک ویدیو یوتیوب است که او احساس عمیقا متاسفم در مورد این ممنوعیت در هنگ کنگ شب زنده داری اما امیدوار است که مردم را در پیدا کردن راه هایی برای سوگواری قربانیان و محکوم کردن حزب کمونیست را “وحشیانه عمل می کند.”

در میان کسانی که غذای تماس برای یاد بود Cheng Yu-اعظم 57 ساله که فرار سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ, فقط قبل از کشتار تیان آن من و در نظر دارد هرگز به بازگشت. پدر او یک صاحبخانه, کشته شد, در سرزمین چین جنبش اصلاحات در 1950s تحت مائو تسه تونگ, او گفت:.

“امروز یک روز بسیار ویژه برای من و همه هنگ کنگ مردم” چنگ گفت. او می گفت که دیده بان آنلاین, شب زنده داری در خانه و یک شمع روشن. “عزاداری ها نباید محدود به یک فرم خاص, و یا اینکه آیا ما می توانیم دور هم جمع اما چیزی است که احساس در قلب ما.”

تیفانی لیانگ در هنگ کنگ و نیک Aspinwall در تایپه کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

بوریس جانسون ارائه می دهد پناه تابعیت بریتانیا راه برای نزدیک به 3 میلیون دلار هنگ Kongers

چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال

مواد منفجره تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>