نیروی انتظامی توییتی جمعه که آن را به حال بازداشت چهار نفر به اتهام دفاع از هنگ کنگ استقلال. تمام چهار “ادعا می شود دانش آموزان” توییت گفت.

Li Kwai-Wah یک سرپرست ارشد در هنگ کنگ نیروی پلیس نظارت بر اجرای قانون جدید گفت: در اواخر شب در کنفرانس خبری در هنگ کنگ که چهار نفر را دستگیر کرده بود گفت: “آنها می خواهند برای ایجاد یک دلار هنگ کنگ جمهوری و آنها را با صراحت کامل برای مبارزه با آن” آسوشیتد پرس گزارش داد. “آنها همچنین گفته اند که آنها می خواهند برای متحد کردن همه طرفدار استقلال گروه در هنگ کنگ برای این منظور است.”

پلیس ادعا جوان مردم ساخته شده و مانند نظرات به social media, AP گزارش شده است.

جدید امنیت ملی اقدامات اتخاذ شده در 30 ژوئن, کسانی که متهم به جنایات بالغ بر آنچه در پکن به عنوان “تجزیه طلبی,” “براندازی,” “تروریسم” و “تبانی با نیروهای خارجی” می تواند زندگی جملات.

مخالفان ببینید قانون جدید به عنوان خطرناک تخلف در هنگ کنگ استقلال نسبی از چین است. این شهر تحت عمل semiautonomous قانون از سال 1997 زمانی که بریتانیا دست مستعمره سابق بازگشت به چین تحت توافقنامه پکن خواهد حفظ “یک کشور دو سیستم” چارچوب تا 2047.

فعالان در هنگ کنگ به مدت طولانی مطرح شده alarm بیش چینی تجاوز در مرکز مالی جهانی. سال گذشته تظاهرات بیش از نگرانی های هنگ کنگ دولت آماده شد به موافق اجازه می دهد تا چین به استرداد متهمان برای محاکمه به سرزمین اصلی را فرا گرفته شهر اشتعال گسترده تر جنبش خواستار تصویب از دیگر خواستههای دموکراتیک و استقلال بیشتر از چین است.

زمانی که قانون جدید به اجرا در آمد فعالان شروع حذف حساب های رسانه های اجتماعی و برخی از احزاب سیاسی منحل شده با استناد به نگرانی های آنها می تواند هدف قرار داده و زندانی شده است. دهها هزار نفر از مردم هنوز هم به خیابانها خواهند ریخت که شب در اعتراض به اقدامات جدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de