هنگ کنگ امنیت قانون: خشم به عنوان چین Xi نشانه قانون


انگلستان و اتحادیه اروپا و ناتو ابراز نگرانی کرده اند و خشم پس از چین گذشت یک بحث امنیتی قانون به آن قدرت های جدید بیش از هنگ کنگ.

رئیس جمهور چین امضا قانون و از آن خواهد شد قرار داده شده در هنگ کنگ مینی قانون اساسی جرم فتنه و به طور موثر محدود کردن تظاهرات.

هنگ کنگ رهبر, کری لام در دفاع از این قانون گفت: آن را پر از “خمیازه” در امنیت ملی است.

یک کلید طرفدار دموکراسی گروه گفت که در حال حاضر توقف تمام عملیات.

Demosisto اعلام کرد که این حرکت در Facebook پس از جاشوا وانگ یکی از هنگ کنگ برجسته ترین فعالان گفت: “می روم که او پیشگام.

  • دقیقه پس از قانون جدید طرفدار دموکراسی صدای ترک

پکن انتظار دارد که برای روشن شدن این قانون بعد از آن در روز سه شنبه. هیچ پیش نویس ساخته شده از قبل و حتی Ms لام گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد شرایط خود را در حالی که ایستاده کمیته ملی مورد بحث و بررسی آنها.

آن می تواند به اثر می آیند به عنوان چهارشنبه سالگرد بازگشت حاکمیت به چین و یک روز است که تساوی طرفدار دموکراسی تظاهرات.

چین می گوید که قانون مورد نیاز است برای مقابله با ناآرامی ها و بی ثباتی مربوط به گسترش دموکراسی.

  • چین قانون جدید: چرا هنگ کنگ نگران ؟
  • این شهرستان از دو ماسک چهره یک بحران جدید

مخالفان می گویند آن را تضعیف استقلال در هنگ کنگ مینی قانون اساسی قانون اساسی که مورد موافقت قرار گرفت که در قلمرو حاکمیت بازگردانده شد توسط انگلستان در سال 1997.

آزادی های مدنی مانند آزادی بیان و حق اعتراض و مستقل و قوی قضائیه در معرض خطر هستند آنها می گویند.

چه بین المللی واکنش بوده است ؟

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab خواست چین به “گام به عقب از آستانه” و احترام به حقوق مردم هنگ کنگ است.

او گفت: “موفقیت هنگ کنگ کارآفرینی روح طراوت و چالاکی اقتصادی با موفقیت ساخته شده و در آن استقلال در” یک کشور و دو سیستم… که به وضوح در خطر است.”

  • چه BNO و چه انگلستان حرکت می کند چیست ؟

رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: “این خطر به طور جدی تضعیف درجه بالایی از استقلال هنگ کنگ و باید یک تاثیر مضر در قوه قضاییه و حاکمیت قانون است و ما محکوم این تصمیم است.”

آخرین انگلستان فرماندار هنگ کنگ خداوند Patten گفت: قانون مشخص شده پایان یک کشور و دو سیستم.

در همین حال دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت: “روشن است که چین نه ارزش به اشتراک گذاری – دموکراسی و آزادی و حکومت قانون است.”

ژاپن به نام قانون “تاسف” و تایوان و حتی هشدار داد شهروندان خود را از خطرات در بازدید از هنگ کنگ.

ما در حال حاضر شروع به در نظر گرفتن مراحل را به پایان هنگ کنگ ویژه وضعیت روابط تجاری یک حرکت چین روز سه شنبه گفت: می توان با ملاقات نامشخص “اقدامات متقابل”.

و در داخل هنگ کنگ?

شده است وجود دارد مخلوطی از نگرانی برای ایمنی شخصی و تمرد در اخبار.

Demosisto گفت: چند تن از اعضاء خواسته بود به delisted و آن را به حال تصمیم به “انحلال و توقف تمام جلسات”. آن گفت که مبارزه با “توتالیتر ظلم” را در ادامه “بیشتر به شیوه ای انعطاف پذیر”.

جاشوا وانگ گفت: قانون مشخص شده “پایان هنگ کنگ که جهان می دانستند”.

  • هنگ کنگ سال در هفت احساسات شدید
  • پس زمینه نیاز شما را در دلار هنگ کنگ تظاهرات

اما حزب دموکرات رهبر وو چی-وای گفت که سرپیچی از ممنوعیت یک “تحویل روز” مارس برنامه ریزی شده برای روز شنبه, جنوب چین صبح پست گزارش.

او می خواهد پیوست Figo چان از عمران جبهه حقوق بشر که خواست مردم را به خیابان ها کرد و گفت: “ما آگاه از خطرات ناشی از تحت پیگرد قانونی قرار. اما ما اصرار بر مصرف سرب به عنوان ما می خواهم بگویم که Hongkongers نه به ترس.”

پلیس طرح به 4,000 شورش افسران در حالت آماده به کار.

‘یک ابزار برای سرکوب سیاسی اضطراب’

تجزیه و تحلیل توسط استفان McDonell, BBC چین خبرنگار

هنگ کنگ گسترده امنیتی جدید قانون frighteningly باز ابزار برای سرکوب تحریک سیاسی است.

مانند قوانین مشابه در سرزمین اصلی چین به نظر می رسد که می توان آن را دستکاری کرد برای دیدار با نیازهای حزب کمونیست به عنوان مورد نیاز برای درهم شکستن تقریبا هر گونه اقدام تهدید تلقی.

بر خلاف جاهای دیگر در چین, هنگ کنگ یک قوه قضائیه مستقل. به این دلیل رهبری این حزب که قرار بود به ترک تفسیر این قانون در دست فقط هر قضات است.

هیچ. کسانی که شما مجاز به حضور در این مسائل خواهد بود دست برداشت توسط کری لام شهر را رهبر بود که به طور موثر با نصب پکن.

بنابراین قبل از امنیتی جدید لایحه که اقدامات فعالان – مهم نیست که چگونه خرابکارانه – نمی تواند در برخورد با تحت قوانین موجود? چه شد “افراط گرایان” دور شدن با به حکم این قانون جدید?

بمب ساخت ؟ هیچ. فوق العاده ای از ساختمان ؟ هیچ. نشست بین المللی سازمان های غیر دولتی به بحث در مورد این شهر رو به وخامت آزادی? Ahhhh. شاید. علنا دفاع از هنگ کنگ استقلال ؟ تقریبا به طور قطع.

بیشتر است که پکن تحت Xi Jinping رهبری به دنبال کنترل هنگ کنگ بیشتر از آن رانده است ساکنان به دموکراسی اردوگاه.

اما او در حال پخش است یک بازی طولانی. مطمئن تحویل به وعده انگلستان ساخته شد اما او اجازه رفتن به غرب دلبستگی به آزادی مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداری به سرزمین مادری. نه در سازمان دیده بان خود را. امنیتی را وارد کنید قانون است.

چه قانون جدید انجام دهید ؟

اگر چه از آن نظر نهایی هنوز دیده می شود قانون اعلام شد پکن در ماه مه و کیفری هر عمل تجزیه طلبی براندازی دولت مرکزی تروریسم و تبانی با خارجی یا نیروهای خارجی.

ایسنا گفت: شش فصل قانون تا به حال 66 مقالات به وضوح تنظیم شرایط چهار جرائم.

  • پکن برای راه اندازی امنیتی جدید در هنگ کنگ

یک دفتر جدید در هنگ کنگ خواهد مقابله با امنیت ملی موارد بلکه باید قدرت های دیگر مانند نظارت بر آموزش و پرورش در مورد امنیت ملی در هنگ کنگ مدارس.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این شهرستان را برای ایجاد خود را ملی, کمیسیون امنیت برای به اجرا درآوردن قوانین با پکن منصوب مشاور.

هنگ کنگ اجرایی خواهد شد که قدرت انتخاب قضات را به شنیدن امنیت ملی موارد یک حرکت است که نگرانی در مورد استقلال قضایی.

از همه مهمتر پکن را قدرت بر چگونه قانون باید تفسیر شود. اگر این قانون در تضاد با هر دلار هنگ کنگ قانون پکن قانون اولویت طول می کشد.

در یک آدرس ویدیویی به شورای حقوق بشر سازمان ملل روز سه شنبه رئیس اجرایی کری لام گفت: جنایات تحت قانون جدید خواهد بود به وضوح تعریف شده است.

او گفت: قانون تنها هدف یک “اقلیت” و نه تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال اضافه کرد: “ما اختلاف نظر است.”

در سال های اخیر در هنگ کنگ دیده می شود موج تظاهرات خواستار حقوق بیشتر. سال گذشته تظاهرات بیش از یک شرکت-اوراق لایحه اجازه به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی خشونت تبدیل شد و سوخت گسترده دموکراسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de