هنگ کنگ امنیت پیش نویس قانون قرار داده می شود قبل از چین بالا پارلمان بدن

پکن (ایسنا) – بالای تصمیم گیری بدن از چین در مجلس بررسی خواهد شد پیش نویس امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ در طول یک جلسه در پکن آغاز شد که در روز پنج شنبه رسمی رادیو فردا خبر داد.

فایل عکس: حامیان هنگ کنگ ضد دولتی جنبش جمع آوری در میدان آزادی به مناسبت سالگرد یک سال از شروع اعتراضات در هنگ کنگ در تایپه, تایوان, ژوئن 13 سال 2020 است. رویترز/ان وانگ

پیش نویس قانون مشخص تعریف چهار جنایات جدایی طلبان فعالیت دولت براندازی تروریستی فعالیت و تبانی با نیروهای خارجی شین هوا گزارش شده است.

همچنین این مجموعه از مجازات برای کسانی که جنایات آن گفت.

قانون است انتظار می رود را در مورد عمیق ترین تغییر به این مستعمره سابق بریتانیا راه زندگی پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997. انتظار می رود که این اجازه می دهد تا سرزمین اصلی ماموران امنیتی به مستقر در هنگ کنگ برای اولین بار.

قاب زمان برای معرفی این قانون است که مشخص نیست اگر چه برخی از تحلیلگران سیاسی انتظار آن خواهد آمد در ماه ژوئیه پیش از کلید انتخابات در ماه سپتامبر.

جنوب چین صبح پست به نقل از یک سرزمین اصلی منبع آشنا با هنگ کنگ امور گفت: قانون بود و بعید است به تصویب رسید, در جلسه پارلمان در پکن.

منتقدان ترس از قانون را سرکوب گسترده آزادی در هنگ کنگ را تکذیب کرد به مردم در سرزمین اصلی چین است که دیده می شود به عنوان کلید موفقیت آن به عنوان یک مرکز مالی جهانی.

مقامات در پکن و هنگ کنگ را رد کرد و معتقد است که این قانون را محدود کردن آزادی ها و می گویند آن را تنها هدف یک اقلیت از “مشکل” که یک تهدید برای امنیت ملی است.

با وجود چنین اطمینانی این قانون باعث شده برخی از قوی ترین مبادلات بین مقامات در پکن و واشنگتن با وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo آن را “ناقوس مرگ” برای هنگ کنگ آزادی.

Pompeo ملاقات چین بالا دیپلمات یانگ Jiechi در هاوایی روز چهارشنبه در میان عمیق وخامت روابط استراتژیک رقبا اول خود را چهره به چهره ملاقات از سال گذشته است.

وزارت خارجه چین در بیانیه ای گفت یانگ گفت Pompeo که ایالات متحده نیاز به احترام چین مواضع و توقف دخالت در مسائلی مانند هنگ کنگ و تایوان و منطقه سین کیانگ و کار برای ترمیم روابط دو جانبه.

Pompeo تاکید کرد: “نیاز به به طور کامل متقابل روابط بین دو ملت در سراسر تجاری امنیت و تعاملات دیپلماتیک” آمریکا سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus در بیانیه ای گفت.

روز چهارشنبه G7 وزرای خارجه با صدور بیانیه مشترک تلفن در چین به دنبال از طریق با برنامه های خود را برای قانون.

قانون خواهد بود که بزرگترین گام در عین حال پکن در هماهنگ کمپین برای دفاع از قدرت خود بر این شهر و آن 7.5 میلیون نفر پس از ماه ها اغلب خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی.

این قانون ذکر شده در قبل دستور جلسه کنگره ملی خلق ایستاده کمیته ،

گزارش Huizhong وو جودی هوآ و سرخدار لوان Tian; نوشتن توسط Se Young Lee Anne Marie Roantree; ویرایش توسط کیم Coghill رابرت Birsel و هیو Lawson

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de