هنگ کنگ شد یک بیماری همه گیر پوستر کودک است. در حال حاضر آن را یک داستان عبرت انگیز.

تایرون Siu ایسنا

یک کارگر بهداشت جمع آوری یک سواب نمونه از یک راننده تاکسی در موقت تست ایستگاه در هنگ کنگ در روز دوشنبه.

دلار هنگ کنگ — در شروع این ماه و رستوران ها در اینجا تا به حال صبر کنید-لیست میله های زندان بودند سرشار و سواحل بودند خال خال با چتر و شن و ماسه بوده است. سه هفته بود سپری شده از آخرین محلی منتقل رمان coronavirus مورد این بیماری همه گیر به نظر می رسد اگر نه به طور کامل مورد ضرب و شتم.

همه که پیشرفت را به توقف آمده است که دولت اشتباه و یک سویه جهش یافته از coronavirus منجر به شدید ترین موج عفونت در هنگ کنگ پس از شروع بحران در ژانویه.

موارد هر چند نسبتا کم در مقایسه با ایالات متحده در حال تنظیم جدید ثبت شده روزانه. جداسازی بخش در حال پر کردن. از چهارشنبه رستوران ها باید تعلیق ناهار خوردن در خدمات ماسک اجباری خواهد بود — حتی برای افرادی که ورزش در خارج از منزل و ساکنان ممنوع خواهد شد از جمع آوری در گروه های بیش از دو نفر به عنوان مقامات تحمیل دقیقترین اجتماعی فاصله اقدامات در اینجا به تاریخ.

منادی تا زمانی که به تازگی به عنوان یک مدل در مبارزه با کروناویروس هنگ کنگ در حال ظهور به عنوان یک داستان عبرت انگیز. کارشناسان پزشکی را تشکیل اجتماعات بزرگ و دولت معافیت های است که اجازه داده اند گروه های خاصی برای ورود به شهر بدون در 14 روز دوره قرنطینه و ویروس آزمون اجباری برای هر کس دیگری.

[بارها و باره بازگشت اما تاریخ شب دیگر همان: هنگ کنگ جدید عادی]

کسانی که معاف شامل هواپیمایی خدمه ملوانان رانندگان کامیون مدیران شرکت های ذکر شده و کسانی اعطا تقدیر ویژه ای توسط دولت Hong کنگ — در مجموع بیش از 250 ، 000 نفر بین مارس و ژوئن با توجه به دولت داده است.

“شما تا به حال این همه معاف مردم رومینگ در اطراف شهر گرفتن تاکسی آلوده رانندگان تاکسی گفت:” گابریل چوی قوم و خویش رئیس جمهور از هنگ کنگ انجمن پزشکی. “ما در مواجهه با این موج سوم تا حدودی به دلیل ضعیف اداری مدیریت و جدید تر عفونی سویه از ویروس — بنابراین دو مشکل وجود دارد در همان زمان.”

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک زن سوار یک کشتی در سراسر هنگ کنگ ویکتوریا هاربر در روز دوشنبه. دقیق اقدامات جدید علیه coronavirus اثر چهار شنبه.

محدودیت های جدید کسب و کار را ترک کرده اند — به خصوص رستوران ها و خرده فروشی — وضعیتی وخیم بی باک امیدوار است که قوی محلی تقاضا ممکن است کمک به آنها را از طریق تابستان پس از بیش از یک ماه از اختلالات است که زمانی شروع شد که ناآرامی های سیاسی هایش در ماه ژوئن گذشته. با توجه به OpenRice آنلاین راهنمای رستوران در هنگ کنگ از 1200 رستوران ها بسته شده بین ماه های ژانویه و مارس. بسیاری از کارکنان رستوران در حال حاضر مجبور به گرفتن مرخصی بدون حقوق, حتی قبل از آخرین محدودیت های شدید.

“این سخت است که در این نگاه به عنوان هر چیزی اما یکی دیگر از پانچ در روده گفت:” سید Asim Hussain, co-founder از گوسفند سیاه و سفید که دارای بیش از 20 رستوران و 1000 کارکنان. “من پیش بینی کرده بود که یک سوم از این صنعت خواهد بود نابود, اما این است که دیگر ناخن در تابوت.”

“ما در هنگ کنگ نوع بودند این مدل برای چگونگی انجام این کار به درستی و آن را احساس می کند مانند ما ممکن است آن را حیف و میل” او اضافه شده است.

[شش ماه شش کشور و شش خانواده — و یک قدرت بی رحم اپیدمی]

علائم هشدار دهنده شروع در جولای 5, هنگامی که یک رستوران طبخ آزمایش مثبت برای ویروس شکستن 21 روز رگه بدون انتقال محلی. تعداد روزانه تایید عفونت افزایش به طور پیوسته به عنوان ماه عینک در هدف قرار دادن یک رکورد 145 موارد جدید در روز دوشنبه. در یک نقطه در ماه مه بیش از دو دوجین covid-19 بيماران تحت درمان در بیمارستان ها که تعدادی از آن زمان افزایش یافت و به بیش از 1400.

بسیاری از موارد جدید را نمی توان به های موجود در خوشه های پیچیده تلاش برای منزوی کردن برنامه به طور بالقوه افراد آلوده. در هفته گذشته موارد مرتبط شده اند به یک کشتارگاه یک بازار مواد غذایی و سالمندان خانه. هنگ کنگ روز دوشنبه نیز تایید دو جدید و میر ناشی از این ویروس در آوردن مجموع آن به 22.

حتی قبل از محدودیت های جدید رستوران آن مواجه شده بود را توقیف موقت ناهار خوردن در خدمات پس از 6 بعد از ظهر تا به حال بسیاری از اقتباس به سرعت توسط بانکها و ناهار خود را ارائه و یا ارائه زودتر خوشحال ساعت ویژه — همه در حال حاضر برای کمی سود.

در ضمن سواحل بسته شده اند و زمین های بازی محاصره نوار. از چهارشنبه ماسک-داجرز صورت جریمه از $645.

“من می دانم که محدودیت های جدید را به ارمغان خواهد آورد بسیاری از ناراحتی به شهروندان, اما من امیدوارم که آنها را می توان با ملاحظه. بیایید شن ما دندان های نیش گلوله و نگه داشتن رفتن در این لحظه بحرانی” گفت: سوفیا چان در هنگ کنگ وزیر غذا و سلامت.

دانیل Suen

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

خالی پایین تا Shing ساحل در هنگ کنگ Lamma جزیره در جولای 25 بعد از مقامات سواحل بسته با توجه به افزایش coronavirus موارد است.

هنگ کنگ دولت را به موضوع معافیت “به طور جدی” او گفت: در میان نصب شواهدی وجود دارد که موج جدیدی بود که به طور مستقیم مرتبط به این سیاست است. معافیت برای دریا خدمه خلبانان و خدمه پرواز خواهد بود سخت تر از جمعه و سایر افراد معاف از 14 روز در قرنطینه نیاز باید آزمایش منفی برای covid-19 قبل از ورود و یا یک آزمون در هنگام ورود و منتظر یک نتیجه منفی قبل از ورود به شهر از 7.5 میلیون نفر است.

هنوز هم نگرانی ها ترکیب. پس از چین تحمیل امنیتی جدید قانون این تابستان است که به شدت محدود و آزادی در هنگ کنگ کارشناسان ترس که مقامات ممکن است از این بیماری همه گیر به عنوان پوشش بیشتر به تضعیف حقوق سیاسی.

محلی رسانه های خبری گزارش روز شنبه که اجرایی کری لام می تواند به تعویق انداختن انتخابات پارلمانی برنامه ریزی شده برای سپتامبر رای دیده می شود به عنوان یک آزمون بسیار مهم برای حرفه ای-پکن ایجاد زیر گذر سخت گیرانه قانون جدید.

[چگونه ایالات متحده می تواند شکست coronavirus: توجه آسیا درس از گذشته شیوع]

در جبهه پزشکی, کارشناسان نگران هستند در مورد وضعیت در خانه سالمندان که در آن چندین خوشه اند ترسیم شده است. چوی از انجمن پزشکی با اشاره به پتانسیل کمبود فشار منفی اطاق در بیمارستان و حتی اگر تعداد بیشتری از مردم به احتمال زیاد به نیاز به هواکش.

برای کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از اخراج گسترده در میان بالاترین نرخ بیکاری در اینجا در 15 سال هر روز از مقیاس کامل محدودیت اثبات مخرب تر است. غذا بخش خواستار مالی یارانه ها و برای دولت به فشار صاحبخانه به ارائه اجاره امداد.

حسین از گوسفند سیاه و سفید گفت که گروه خود را درآمد است که تنها 5 درصد از حد نرمال است. حتی با یک فشار تهاجمی در غذای آماده ارائه او شک و تردید درآمد افزایش می دهد به چیزی بیش از 10 درصد از آنچه قبل از آن بود.

“ما ممکن است به زودی اجرا از کلاهبرداری,” او گفت:. “حتی به دنبال در همه عالی, خلاق, طرح های ما ساخته شده است آنها کوچک قایق های نجات که من در تلاش برای قرار دادن یک هزار نفر است. و ما نمی توانیم اقامت در این قایق های نجات برای بسیار طولانی است.”

“ما ممکن است به زودی اجرا از کلاهبرداری,” او گفت:. “حتی به دنبال در همه عالی, خلاق, طرح های ما ساخته شده است آنها کوچک قایق های نجات که من در تلاش برای قرار دادن یک هزار نفر است. و ما نمی توانیم اقامت در این قایق های نجات برای بسیار طولانی است.”

تیفانی لیانگ و تیموتی مک لافلین کمک به این گزارش.

شش ماه به شش کشور, شش خانواده — و یک اپیدمی بی امان

چگونه ایالات متحده می تواند شکست coronavirus: توجه آسیا درس از گذشته شیوع

با هنگ کنگ امنیت قانون چین می نویسد گسترده بین المللی قدرت را برای خود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de