چگونه اروپا جهان هنر استقبال از بازگشت بازدید کنندگان

برخی از بهترین در اروپا شناخته شده موزه هنر در حال بازگشایی پس از بسته شدن در ماه مارس برای Covid-19 همه گیر اما از آن خواهد شد به دور از کسب و کار به عنوان معمول است.

برای بسیاری از این موزه ها و گالری های آن خواهد شد به یک موضوع محدود کردن بازدید کننده شماره تشدید روش های تمیز کردن و اصرار همه بلیط خریداری شده آنلاین در پیش است.

به طور معمول در این زمان از سال آمستردام بزرگ و مشهور در جهان Rijksmuseum را تا 12,000 بازدید روزانه.

از این هفته این تعداد به شدت محدود خواهد شد به 2000 نفر در روز است. اما پس از هفته ناخواسته بسته شدن موزه مدیر تاکو Dibbits خوشحال است به بازگشایی حتی در مقیاس محدود است.

چند عمده گالری عمومی در سراسر اروپا تصمیم گرفته اند ورود ژوئن است, زمان مناسب اگر نه به پرت باز کردن درب حداقل برای باز کردن آنها را بسیار با دقت.

آمستردام موزه ون گوگ و رامبراند خانه نیز بازگشایی در این هفته. Dibbits می گوید این تصمیم به باز کردن هلندی موزه ها است که یک ماده از سیاست های دولت است.

“اما من فکر می کنم همه ما احساس این بود که زمان را به مردم هلند خود را در موزه ها به عقب که خیلی دوست داشتم. موزه امپراتوری باز است با ما عادی ساعت اگر چه من فکر می کنم در حال حاضر وجود خواهد داشت بسیاری از گردشگران است.

“در هر مورد متفاوت است, نه فقط در هلند, و همه ما باید برای پیدا کردن راه خود ما به ارائه یک تجربه امن را برای بازدید کنندگان. من فکر می کنم تقریبا همه موزه ها اصرار بازدید کنندگان خرید یک بلیط در پیشبرد و حفظ به حافظه آنها داده می شود آنلاین.

“اما هنگامی که شما در موزه ما شما قادر به پرسه زدن رایگان و ما عمدا نگه داشتن بازدید کنندگان ما به حدود 20 درصد از آنچه را که آنها به طور معمول خواهد بود. شما هنوز هم باید برای حفظ 1.5 متر از دیگر مردم است اما ما می خواستیم تجربه را از موزه به عنوان طبیعی که ممکن است.”

در میان مهم دیگر مکانهای بازگشایی در این هفته است فرانک گری طراحی شده گوگنهایم بیلبائو در شمال اسپانیا. آن را بیش از حد بسته شده از اواسط ماه مارس.

در ابتدا آن را فقط از 2pm ترین روز اما آن را در هماهنگی با این شهر موزه هنرهای زیبا است که باز خواهد شد که گوگنهایم بسته است. آن اما بسیار کوچکتر پسر عموی پگی گوگنهایم مجموعه در ونیز نیز باز دوباره از این هفته.

و در رم یکی از بزرگ اروپا افتخارات فرهنگی است که قابل مشاهده توسط گردشگران یک بار دیگر – سیستین که سقف نقاشی شده توسط میکل آنژ از 1508.

در حال حاضر برای بازدید کنندگان خواهد شد نیاز به یک ماسک صورت و خود را متوسط گرفته شده زمانی که آنها وارد موزه واتیکان. مقامات واتیکان می گویند وجود دارد خواهد بود سلامت کارگران در دست برای کمک به.

یکی از ترین در اروپا gorgeously واقع گالری هنر مدرن است دانمارک موزه لوئیزیانا در ساحل یک ساعت از کپنهاگ به دنبال در سراسر آب به سوئد. این بازگشایی در روز جمعه.

مزایای آن از خارج از پارک مجسمه سازی و همچنین به عنوان صفحه نمایش در داخل و بازگشایی شد هفته گذشته توسط نخست وزیر Mette Frederiksen.

مانند تقریبا تمام موزه ها که بازگشایی در این هفته آن را می خواهد مردم را به کتاب پیش رو آنلاین.

اما Jan Hybertz Goricke موزه می گوید تعداد بازدید کننده به طور کلی حدود 2500.

“بنابراین ما سعی خواهد کرد برای به دست آوردن مردم در, حتی اگر آنها را از قبل رزرو شده است. من فکر می کنم همه این موزه ها که بازگشایی در حال رفتن به پیدا کردن یک راه را از طریق اولین هفته تلاش برای اطمینان از بازدید کنندگان یک تجربه خوب به عنوان ممکن است.”

موزه لوور در پاریس احتمالا معروف ترین در جهان هنر, موزه, همچنان بسته است, اما آن را برنامه ریزی برای باز کردن در 6 جولای. موزه لوور لنز در شرق فرانسه شروع به بازگشایی از این هفته.

همه این تغییرات موقت: اگر Covid-19 شروع به اوج دوباره آن را ممکن است برخی یا همه این دوباره دهانه می تواند معکوس شود. و در بسیاری از مکان ها در آن باقی خواهد ماند سخت و یا غیر ممکن است برای بازدید از این موزه ها بدون قبل از رزرو برای سال آمده است.

اما این هفته گالری های هنری و موزه ها در برخی کشورهای اروپایی چیزی به جشن در گذشته است.


Follow us on Facebook و یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>