چگونه فوتبال می تواند کمک به آوارگان درمان و توسعه و رشد’

هدف بر پناهندگان یک عکس و متن سری است که به بی سابقه صدای یک پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از جابه جایی از طریق زبان از فوتبال است.

ایجاد شده توسط کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UN Refugee Agency) و هدف کلیک کنید (فوتبال داستان گفتن و پروژه عکس), سری جدید با هدف بالا بردن آگاهی از افزایش سطح جابجایی اجباری.

عکس و داستان های جمع آوری شده از 25 شرکت کنندگان در سراسر پنج قاره برای روز جهانی پناهندگان در 20 ژوئن. آنها آمده ام تا از اردوگاه های پناهندگان در اردن و کنیا و جنوب سودان و از زمین فوتبال از لندن به سیدنی.

هر یک از شرکت کنندگان داده شد یکبار مصرف فیلم دوربین برای گرفتن واقعیت های فوتبال خود را در زندگی و جوامع است.

عکس ها و داستان ها نشان می دهد که چگونه فوتبال کمک پناهندگان و متقاضیان پناهندگی خود را پیدا و بازسازی زندگی خود را در جوامع جدید پس از تروما و سردرگمی از جابه جایی.

“برای مردان و زنان بی خانمان توسط جنگ و یا آزار و اذیت ورزشی بسیار بیشتر از فعالیت های اوقات فراغت گفت:” دومینیک هاید جهانی, رئیس روابط خارجی در کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل.

“[ورزشی] فرصت را شامل می شود و محافظت – فرصتی برای التیام توسعه و رشد است.”

بنیانگذار هدف, کلیک کنید, Matthew برت افزود: “این مجموعه با هدف به چالش کشیدن کلیشه های موجود و نگاه صمیمی به پناهندگان فوتبال زندگی در راه است که هیچ کس از خارج از این جوامع می تواند انجام دهد.”

هدف بر پناهندگان در یک کمپین است که در اوج فیزیکی نمایشگاه عکس.

همه عکس ها حسن نیت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و هدف کلیک کنید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de