‘چگونه جورج فلوید مرگ من را تغییر چینی دانشجويان

کشتن جورج فلوید و زندگی ماده تظاهرات در سراسر جهان باعث شد که بسیاری از مکالمات که ممکن است هرگز اتفاق افتاده است قبل از. یاس کوکران, 37, حال یکی از آنها در مدرسه که در آن او می آموزد در چین است.

یاس زادگاه جزئي کردم نام خود را از یک سکه است که ارزش کمتر از یک پنی.

این شهر کوچک لذت می برد یک لحظه از شهرت زمانی که چشم از طوفان کاترینا شارژ از طریق آن در ماه اوت سال 2005. برای چند روز, عکس از جزئي دیوار از قطع درختان ویژه در چند روزنامه. اما کاترینا باعث شده بود به مراتب بدتر خسارت به همسایه, New Orleans, بنابراین رسانه ها با توجه به سرعت نقل مکان کرد.

“جزئي به معنای واقعی کلمه به معنی” چیزی بسیار عادی و از جمله ارزش کمی’,” یاس می خندد. “شما نمی تواند آن را تشکیل می دهند!”

به عنوان یک زن آمریکایی آفریقایی تبار در ایالات جنوبی یاس می دانستم که مقدار اختصاص داده شده به او.

زمانی که او یک کودک بود و او با بازی در خارج توسط درختان بلوط مردان خواهد سرعت وسایل نقلیه خود را نسبت به او swerving فقط در زمان به دست او خنده پررونق از کامیون خود را ویندوز.

زمانی که او در دبیرستان, کار پاره وقت در پرداخت از محلی خارج شده و مشتری فریاد زد و او را بدون هیچ دلیل.

“آیا شما خود را حلقه؟” یاس و رئیس پرسید.

“نه؟”

“این یک کلان حلقه. او یک عضو از Ku Klux Klan,” او رئیس است. “اما نگران نباشید من شما را به عقب.”

نژادپرستی یاس بزرگ شده در مرز می سی سی پی و نیواورلئان بود خام و unhidden.

به زودی پس از آن در اوایل 20s, یاس حل و فصل پایین ازدواج کرده بود و دو دختر. او و شوهرش صحبت از مهاجرت به خارج از کشور, اما آن باقی مانده است فقط یک ایده مبهم تا یک روز یاس در زمان گاو نر با شاخ. او در گوشه ای ،

“نگاه, مرد,” او گفت: “ما همیشه در حال رفتن به انجام این کار؟”

“من!” او در مقابله با “آن را به شما! شما یکی که خیلی متصل به مادر خود.”

آنها در هر نگاه و لبخند زد. این تصمیم بود. هنگامی که آنها شروع به صحبت کردن با دوستان در مورد آن کسی پیشنهاد چین برای معلمان است. این امر می تواند یک فرصت بزرگ برای دختران است.

بنابراین در سال 2016 زمانی که کودکان دو و شش گل یاس و همسرش به چین منتقل شد در ابتدا تدریس در یک دبیرستان در شمال کشور و پس از آن در سال 2018 در حال حرکت به گوانگژو در جنوب.

نژادپرستی او تجربه کرده است و در چین یک کشور که در آن 91 درصد از جمعیت چینی های هان ناشی از ساده لوحی و نادانی او می گوید.

در خیابان مردم را مالیده و پوست و احساس و برخی به دنبال او. این احساس تهاجمی و آزار دهنده است اما نه بی رحمانه است.

در کلاس هر چند او در مواجهه های مختلف مجموعه ای از مشکلات.

یاس می دانستند که آن را بسیار ممکن است که او را اولین فرد سیاه و سفید است که دانش آموزان مجبور به تماس با. او قطعا خواهد بود که برای اولین بار در موضع قدرت. او می خواهم که به این منظور از برنامه درسی بسیاری از اندیشه.

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات باعث شد یکی از پاتریک جورج دوستان به او یک سوال بپرسید که هیچ فرد سفید خواسته بود او را قبل از.

“صحبت کردن برای من سفید دوست در مورد مسابقه برای اولین بار’

در گوانگژو گل یاس شده است و آموزش زبان و ادبیات انگلیسی و زبان به دانش آموزان پسر 14 تا 16. مشتاق به بحث در مورد تاریخ سیاه با آنها او با این وجود تصمیم به هدایت روشنی از داستان در مورد برده داری آغاز خواهد شد.

“اگر معرفی خود را به یک گروه از مردم است که برده داری و سپس آنچه اتفاق می افتد این است که این توسعه از یک پارادایم است که این افراد ضعیف هستند,” او می گوید.

پس از او آغاز شده و با داستان مانسا موسی مالی امپراتور که گفته شد به ثروتمندترین مرد از قرون وسطی است. ادبیات اطلس تجارت برده شد تنها یکی از وحشتناک بخشی از داستان او به آنها گفت. نه آغاز و قطعا نه پایان.

بسیاری از دانش آموزان در زمان در چه یاس بود گفت و پرسید: سوالات مربوط. اما برخی از مقاومت است.

آنها تردید او داستان در مورد آفریقایی ثروت و تمدن. آنها همچنین در زمان موضوع را با زندگی نامه آفریقایی آمریکایی ضد برده داری نویسنده فردریک داگلاس که مبارزه در برابر یک کشاورز که شلاق به او زد دور به ماساچوست شد و یک نویسنده و سخنران. این احساس مانند داستان یکی از دانشجویان گفت:. یکی دیگر پرسید: اگر یک معلم می تواند همراه به اثبات آنچه یاس بود و آموزش آنها.

نیز وجود دارد یک دانشجو نوشت که یاس یک نامه گفت: او ترجیح می دهند یک معلم است. او نمی توانست درک کنند که چگونه مردم سیاه و سفید می تواند تقاضا برابری او افزود: آنها نیاز به کسب درآمد از آن.

یاس نیش زده بود اما او خودش مجبور به فکر می کنم چگونه بهترین برای رسیدگی به این کار را با حساسیت به دانش و فرهنگ جدید او بود.

او پرسید: برخی از سفید همکاران برای کمک به. آنها انجام داد. آنها خطاب به دانش آموزان را به چالش کشیده و آنها را به فکر می کنم در مورد اینکه چرا از آن بود که آنها نمی توانستند قبول کلمه از یک معلم است.

هنگامی که دانش آموزان به مدرسه بازگشت و پس از چین مستند به پایان رسید و در آوریل وجود دارد ملموس تغییر است. یاس تدریس شده بود همان دانش آموزان برای نزدیک به دو سال و مشخص بود که چیزی در حال بازی در ذهن خود. آنها به سرعت اجازه دهید او را می دانم که وجود دارد چیزی است که آنها می خواستند به بحث در مورد.

“شنیده Ahmaud Arbery ،

البته یاس شده بود پس از خبر آفریقایی هل دهنده که تا به حال دنبال شده است و به ضرب گلوله توسط یک پدر و پسر.

“صبر کنید, چگونه باید بچه ها شما شنیده در مورد Ahmaud Arbery?”

“این افتضاح است. این وحشتناک است” گفتند.

“بله” یاسمن پاسخ داد: “این وحشتناک است.”

دانش آموزان خود را به حال همه چیز در مورد آن را آنلاین. آنها نمی تواند بر این باورند که یک مرد می تواند کشته شود فقط برای رفتن برای یک اجرا.

یاس مرتب مکالمه به طوری که آنها می تواند بحث در مورد آن در کلاس.

سپس در 25 مه اخبار از کشته شدن یکی دیگر از سیاه و سفید در آمریکا – این بار در قالب یک گرافیک هشت-دقیقه 46-ویدئو دوم رسید و یاس کلاس درس.

همان گروه با نزدیک شدن به او را دوباره.

چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید آنقدر نگران کننده است که آن را تا به حال به آنها فکر کردن در مورد ضد سیاه تأثیرات خود را در تربیت آنها گفت.

ناشیانه آنها شروع به اعتراف است که خانواده خود صحبت کرده بود در مورد افرادی که پایین تر از عقل و خطرناک است. آن را در برابر فرهنگ چینی به رفتن در برابر آنچه پدر و مادر خود را باور دارند اما در اینجا آنها شاهد یک زمین لرزه های جهانی حاضر است.

“من می خواهم به این باور آنچه به من گفته شده است توسط پدر و مادر من که تا به حال تقریبا هیچ تعامل با مردم است ؟” گفتند: پرداختن به یاس. “یا من می خواهم به این باور است که من از دیدن بر روی یک تلفن و در مقابل من با شما؟”

یاس تصمیم گرفت به ترکیب این سوال به درس این بار با یک مطلب از اسکار وایلد, اهمیت بودن به صورت جدی.

“در عمل سه شخصیت می گوید که آنها در این سن از سطوح” یاس توضیح می دهد. “و بنابراین ما در مورد صحبت ما در زندگی در عصر سطوح یا ما زندگی جدید در عصر روشنگری که در آن مردم متوجه می شوند چه اتفاقی می افتد به خود شخص؟”

پس از نقل مکان بود که یک دانش آموز با این پیام که او به خانه رفت و به نوشتن شعر در مورد جورج فلوید.

“نسل جوان است که قصد ندارم برای این ایستاده,” او نوشت. “انقلاب با ما شروع می شود.”

یاس اذعان می کند که تماشای Black Lives Matter جنبش در طول چند هفته گذشته بوده است مالیات. او در تلاش برای خواب. او فکر می کند در مورد چگونه جهان را نگاه کنید بعد از این. او شگفتی چگونه دانش آموزان خود را خواهد شد و روند آن را تمام.

و سپس او به نظر می رسد در دختر خود را در حال حاضر شش و 10 که سوئیچ بین ماندارین و انگلیسی واقعا شهروندان جهانی با جهان را در پای خود را.

“آنها استدلال می کنند در مورد کسی که در حال رفتن به اولین زن آمریکایی آفریقایی رئیس جمهور” یاس با لبخند می گوید.

دختران زن جزئي از شهر “بدون ارزش” است که خود را دارند.

گزارش اضافی توسط Runako سلینا

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

جیمز اسمیت می خواستم هرگز زیادی برای انجام با پلیس اما او نام آنها را برای بررسی در همسایه خود در تگزاس شهر فورت ورث چرا که آن را در اواخر شب و درب را کاملا باز بود. به زودی پس از آن او شنیده ام یک گلوله و بعد دیدم مرده بدن یک 28 ساله زن همسایه خود را بر روی یک برانکارد.

“چرا من دیگر نمی خواهد با پلیس تماس بگیرید’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de